Elektryk Głogów

E-INSTALPRO Bartłomiej Bachleda Krzysztof Kołodziej
5
Liczba opinii: 2
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Wezwałem to pogotowie elektryczne, ponieważ miałem poważny problem z prądem, którego sam nie byłem w stanie rozwiązać. Mimo późnych godzin wieczornych elektrycy zjawili się w ciągu niespełna 30 minut i sprawnie usunęli usterkę. Wszystko wykonane zostało profesjonalnie, jak przystało na specjalistów z najwyższej półki. Polecam! "
Usługi Hydrauliczne, Elektryczne i Ślusarskie Damplast Kamil Piwowarczyk
4.8
Liczba opinii: 96
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Praca polegająca na usunięciu awarii elektrycznej wykonana została szybko i sprawnie, do tego wykonawca okazał się osobą solidną, sumienną i odpowiedzialną. Generalnie jestem bardzo zadowolony z usługi i polecam gorąco wszystkim znajomym za fachowość, solidność i konkurencyjne ceny. To bez wątpienia elektryk z uprawnieniami, na którego warto postawić w kryzysowej sytuacji. "
Usługi Hydrauliczne, Elektryczne i Ślusarskie noVumeR System Roman Zaleski
4.9
Liczba opinii: 29
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonej przez tego elektryka naprawy oświetlenia, a także z korzystnej dla mojej kieszeni ceny. Praca wykonana została świetnie i punktualnie, do tego bardzo dokładnie - z dbałością nawet o najmniejszy szczegół. Serdecznie polecam tego wykonawcę za zaangażowanie i profesjonalizm."

A111 Tomasz Łaganowski

Elektryk Głogów
Awaria elektryczna w Swarzędzu? Nie czekaj, dzwoń do nas! Jesteśmy wykwalifikowanym lokalnym serwisem o wieloletnim doświadczeniu. Dzięki naszej ogromnej wiedzy pomogliśmy już setkom klientów. Nie tylko interweniując w przypadku braku prądu stajemy na wysokości

Hydroks Ilona Malingowska

Elektryk Głogów
Myślisz o montażu nawiewników w swoich oknach? A może chcesz wymienić szybę w oknie plastikowym? Niezależnie od rodzaju okna i usterki, jesteśmy w stanie szybko Ci pomóc. Jesteśmy jednym z liderów, dzięki zaangażowaniu, precyzji

Dzielnice Głogowa, w których możesz zamówić elektryka

  1. Biechów
  2. os. Brzostów
  3. os. Chrobry
  4. os. Fabryczna
  5. Górkowo
  6. os. Hutnik
  7. os. Kopernik
  8. os. Kościuszki
  9. Krzepów
  10. Nosocice
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502