Elektryk Głogów

Darmowa diagnoza
Opinia
"Wezwałem to pogotowie elektryczne, ponieważ miałem poważny problem z prądem, którego sam nie byłem w stanie rozwiązać. Mimo późnych godzin wieczornych elektrycy zjawili się w ciągu niespełna 30 minut i sprawnie usunęli usterkę. Wszystko wykonane zostało profesjonalnie, jak przystało na specjalistów z najwyższej półki. Polecam! "
Głogów
Najnowsze zapytania o usługi
Głogów 26.11.2021
Brak prądu w mieszkaniu. Główny bezpiecznik w piwnicy jest sprawny. Chyba coś nie tak z wyłącznikiem roznicowo prądowym, ale to tylko moje przypuszczenia. W mieszkaniu trwa remont.
Opinia
"Praca polegająca na usunięciu awarii elektrycznej wykonana została szybko i sprawnie, do tego wykonawca okazał się osobą solidną, sumienną i odpowiedzialną. Generalnie jestem bardzo zadowolony z usługi i polecam gorąco wszystkim znajomym za fachowość, solidność i konkurencyjne ceny. To bez wątpienia elektryk z uprawnieniami, na którego warto postawić w kryzysowej sytuacji. "
Głogów
Popularne usługi
Opinia
"Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonej przez tego elektryka naprawy oświetlenia, a także z korzystnej dla mojej kieszeni ceny. Praca wykonana została świetnie i punktualnie, do tego bardzo dokładnie - z dbałością nawet o najmniejszy szczegół. Serdecznie polecam tego wykonawcę za zaangażowanie i profesjonalizm."
Pytania od klientów

28.10.2021 Głogów
mam do naprawy dwa piloty do lamp pokojowych. Lampa nie reaguje na włączane funkcje. pozdrawiam Wanda B.

06.08.2021 Głogów
Potrzebuję na jutro jakiegoś specjalistę do usunięcia awarii elektrycznej. Co jakiś czas pojawia się u mnie przeciążenie sieci. Nie mogę znaleźć powodu takiego stanu rzeczy. Próbowałam podłączać wszystko po kolei ale wszystko jest w porządku. Mimo to co jakiś czas wywala mi korki. Czy mogę liczyć na Państwa pomoc? Jaki będzie koszt wykonania usługi?

06.06.2021 Głogów
Witam serdecznie. Jak szybko mógłby przyjechać serwis elektryczny? Mam do podłączenia płytę indukcyjną. Stara nam się spaliła i musieliśmy szybko kupić nową. Nie mam teraz na czym gotować. Potrzebuję kogoś z uprawnieniami aby mógł podbić gwarancję. Jaki będzie koszt wykoniania podłączenia? Nie ukrywam, że bardzo zależy mi na czasie. Z góry dziękuję za pilną odpwiedź.

Dzielnice Głogowa, w których możesz zamówić elektryka

  1. Biechów
  2. os. Brzostów
  3. os. Chrobry
  4. os. Fabryczna
  5. Górkowo
  6. os. Hutnik
  7. os. Kopernik
  8. os. Kościuszki
  9. Krzepów
  10. Nosocice
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502