Elektryk Giżycko

Instalatorstwo Elektryczne Rafał Rogulski
4.8
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Z przyjemnością chcę zarekomendować usługi tego elektryka. Zleciłem mu montaż oświetlenia w remontowanym przyziemiu, z czym poradził sobie oczywiście bezbłędnie, mimo niewielkich komplikacji, które pojawiły się po drodze. Pan bardzo kompetentny i widać, że bardzo doświadczony, więc był przygotowany na każdą ewentualność. Za usługę też dużo nie policzył, więc podsumowując jestem bardzo zadowolony, że go wybrałem."
Giżycko
Zaangażowanie, na którym firma opiera swoją działalność, pozwala na na konsekwentne budowanie coraz mocniejszej marki. Pracująca tutaj kadra to doświadczeni fachowcy, dlatego gdy poszukiwany jest przez Ciebie rzetelny elektryk do montażu paneli fotowoltaicznych, to ...
Usługi Elektryczne i Serwis AGD Piotr Pelikan
4.9
Liczba opinii: 14
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Sam montaż rozdzielni wykonany z należytą starannością i sumiennością. Pan bardzo uprzejmy, a przy tym z fachowym podejściem do tematu. Lubię, gdy fachowiec zna się na swojej pracy - to widać doskonale, gdy patrzy się na niego z boku. Mogę z czystym sumieniem polecić jego usługi."
Giżycko
Wybrane zlecenia

2021-08-19 Bartoszyce
Dzień dobry czy zajmuje się Pan wymianą całej elektryki w mieszkaniu

2021-08-09 Giżycko
Dzień dobry potrzebuję wymienić 2 gniazdka elektryczne i wymienić lampe w pokoju chciałabym się dowiedzieć jaki to będzie koszt i na kiedy można by się ewentualnie umówić?

2021-08-02 Giżycko
Dzień dobry potrzebuję wymienić 2 gniazdka elektryczne jedno nadtynkowe oraz wymienić żyrandol na lampę czy może mi pan podać przybliżony koszt usługi?

2021-08-01 Giżycko
Dzień dobry. Czy macie w mojej okolicy na szybko jakiegoś fachowca świadczącego tak zwane pogotowie elektryczne? Mam zakład mechaniczny samochodów i zamówiliśmy ostatnio nowy sprzęt, ale najwidoczniej nie przewidzieliśmy jak dużej mocy potrzebuje. Nasza rozdzielnia się dosłownie spaliła więc trzeby ją jak najszybciej wymienić Brak prądu to straty dla firmy.

2021-07-21 Giżycko
Dzień dobry. Na wstępie chciałbym zapytać jak szybko jesteście w stanie przyjechać zająć się podłączeniem na nowo płyty indukcyjnej po awarii instalacji elektrycznej? W zeszłym tygodniu z jakiegoś powodu zniszczyła mi się większość instalacji i udało się już ją wymienić na całe szczęście. Chciałbym kogoś doświadczonego kto też spojrzy swoim okiem czy jest dobrze zrobione tutaj wszystko

Dzielnice Giżycka, w których możesz zamówić elektryka

 1. Śródmieście
 2. os. Wilanów
 3. os. Bloków Wielorodzinnych
 4. os. Polamowiec
 5. os. Wodna
 6. os. Słowiańska
 7. Wyspa Giżycka
 8. os. Kajki
 9. os. Wojskowe
 10. Wzgórze Św. Brunona
 11. Twierdza Boyen
 12. Przemysłowo-Składowa
 13.  
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502