Elektryk Gdynia

Elektryk Jacek Wyrwicki
4.9
Liczba opinii: 22
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"To się nazywa godne zaufania pogotowie elektryczne! Nie dość, że przyjechali ekspresowo, to jeszcze sprawnie i skutecznie poradzili sobie z awarią, która zdawała się być bardzo poważna. Bardzo dziękuję za tak fachową pomoc i numer zachowam na przyszłość!"
Redłowo, Gdynia
Elektryk Wojciech Leszczyński
4.8
Liczba opinii: 90
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"To się nazywa profesjonalizm! Firma stanęła na wysokości zadania, więc gorąco polecam jej usługi. Szybko zlokalizowali i usunęli zwarcie elektryczne - widać było, że wiedzą, co należy zrobić. Usunięcie awarii elektrycznej nie było dla nich najmniejszym problemem, choć uczciwie przyznam, że instalacja jest już dość przestarzała."
Mały Kack
Zakres usług
Usługi Elektryczne Marluk Martin Szulta
4.7
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Nagły, zupełnie niespodziewany brak prądu potrafi być irytujący, ale w takich sytuacjach warto jak najszybciej rozprawić się z awarią, by powrócić do swoich codziennych obowiązków, które bez prądu często stają się niemożliwe do wykonania. Skorzystaj ...
Serwis Elektryczny Elektroplus Zbigniew Jagielski
4.7
Liczba opinii: 17
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Nasz gruntowny remont mieszkania obejmował również wykonanie instalacji elektrycznej od podstaw, czym zajęła się ta wspaniała firma elektryczna. Współpraca z nimi to była czysta przyjemność, bo widać było, że bardzo dobrze znają się na swoim fachu i mają doświadczenie w temacie. Nawet gdy poprosiłem, by przy okazji zajęli się wymianą włącznika w garażu wolnostojącym, nie było to dla nich problemem. Warto!"
Pogórze, Gdynia
Usługi Elektryczne, Hydrauliczne i Ślusarskie Dar Lux Łukasz Jankowski
4.9
Liczba opinii: 51
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Wymiana bezpieczników wykonana sprawnie oraz z zachowaniem niezbędnych środków bezpieczeństwa. Firma terminowa i godna zaufania. Kontakt telefoniczny i osobisty na najwyższym poziomie, bardzo duża wiedza i umiejętności praktyczne fachowca. No i kultura osobista, a to bardzo cenię. Generalnie jestem bardzo zadowolona z jakości usługi, więc zdecydowanie gorąco polecam każdemu!"
Karwiny
Masz problem z elektryką? Szukasz serwisu, którego pracownicy to wykwalifikowana i sprawdzona kadra? Jeśli tak, to ta firma jest zdecydowaną odpowiedzią na wszystkie Twoje elektryczne bolączki. Zostaw wysokiej klasy specjalistom wymianę oświetlenia, naprawę gniazdek albo ...
Wybrane zlecenia

2021-10-11 Gdynia
Dzień dobry, Potrzebuję podłączenia kuchenki indukcyjnej i podbicia gwarancji.

2021-10-07 Gdynia
Dzień dobry, potrzebuje naprawić 2 gniazdka, ponieważ „wypadły” ze ściany. Czy jest możliwość np na jutro (piątek 8.10) w godzinach wczesnoporannych? Pozdrawiam, Sara

2021-09-23 Witomino
Brak dwóch faz z trzech przy wyjściu od licznika.

2021-09-16 Gdynia
Podłączenie płyty indukcyjnej oraz dołożenie gniazdka dla piekarnika wszystko nowe , Gdynia Redlowo

2021-08-24 Gdynia
Włącznik światła nie załącza od razu , słychać skrzypienie i trzeba pare razy przycisnąć, aby włączyć światło , nie mogę sam naprawić i potrzebuje elektryka żeby to pilnie sprawdzić / naprawić , mieszkanie na osiedlu pieskim na pogorzu za szperkiem.

2021-07-27 Gdynia
Dziej dobry, Chciałbym się dowiedzieć o koszt przyłączenia malutkiej leciwej lampki w łazience na lustrzanej. Mieszkam na Oksywiu na Nasypowej. Pozdrawiam

2021-07-21 Gdynia
Witam Chciałbym zapytać o termin i koszt podłączenia płyty indukcyjnej. Pozdrawiam. Adam P.

2021-07-05 Gdynia
Witam, zależy mi na sprawdzeniu przyczyny usterki oświetlenia ogrodowego oraz jej usunięciu. Czy wykonuje Pan takie usługi. Jaki byłby koszt i ewentualny termin realizacji? Anna, Gdynia Wiczlino

2021-07-05 Gdynia
Witam, zależy mi na sprawdzeniu przyczyny usterki oświetlenia ogrodowego oraz jej usunięciu. Czy wykonuje Pan takie usługi. Jaki byłby koszt i ewentualny termin realizacji? Anna, Gdynia Wiczlino

2021-06-25 Gdynia
Witam. Mam pytanie czy jest możliwość wymiany w łazience i kuchni świateł ledowych

Potrzebuję podłączenia elektrycznego

2021-02-25 Kapitańska, Grabówek, Gdynia
Dzień dobry, jestem właścicielem domu, w którym jest remont. Niestety monter, który wieszał półkę przewiercił pzewód w ścianie.Doszło do zwarcia i wybiło korki w całym domu. Potrzebuję fachowca, który naprawi mi naruszoną instalację elektryczną i przywróci prąd w domu. Zależy mi na czasie, ponieważ remont stoi w miejscu. Czy znajdę w okolicy dobrego elektryka z wolnymi terminami?

Potrzebuję fachowca do usunięcia awarii elektrycznej

2021-02-24 Gdynia, Kaszubska, Kamienny Potok
Dzień dobry. Jestem zainteresowany państwa usługami i chciałbym zgłosić usterkę instalacji w moim domu. Dziś, kiedy późnym wieczorem wróciłem do domu chciałem zapalić światło i niespodziewanie wybiło korki. Nie jestem w stanie używać prądu w mieszkaniu dlatego proszę o pilną pomoc fachowca. Czy dysponujecie państwo wolnym elektrykiem, który mógłby się tym zająć?

Ile kosztuje zamówienie elektromontera

2021-01-11 Gdynia, Wielki Kack
Chciałbym zamówić dobrego elektryka, który pracuje w okolicy. W instalacji elektrycznej w moim domku letniskowym jest zwarcie. Chyba podczas używania elektrycznego podgrzewacza wody się pojawiło. Chciałbym zapytać o cenę takiej usługi. Cz uzyskam tu pomoc?

Potrzebuję podłączenia elektrycznego

2021-01-10 Hutnicza
Witam serdecznie, potrzebuję dobrego elektryka, który szybko usunie mi awarię. Któreś z urządzeń robi zwarcie. Chciałbym je zlokalizować i usunąć usterkę. Jaki jest orientacyjny koszt wykonania takiej usługi? Proszę też o podanie najszybszego możliwego terminu.

Jaka cena wizyty elektryka 24h?

2020-12-06 Gdynia, Oksywie, Bosmańska
Szukam pogotowia elektrycznego. Robię remont w kilku pomieszczeniach w domu i potrzebuję wymienić gniazdka na nowe. Chciałbym zapytać o orientacyjny koszt takiej usługi oraz dostępność techników w państwa firmie. Zależy mi żeby praca została wykonana w godzinach popołudniowych w dniu jutrzejszym. Czy jest taka możliwość?

Potrzebny fachowiec do awarii elektrycznej

2020-12-01 Gdynia, Fregatowa
Jestem zainteresowany usługami dobrego, doświadczonego elektryka. Mam starą instalację, która wymaga wymiany lub modrnizacji. Bardzo często w moim już wiekowym domu pojawiają się różne zwarcia dlatego przyszedł już najwyższy czas, żeby zmodernizować elektrykę. Jaka jest cena usług w państwa firmie?

Potrzebuję usunięcia awarii elektrycznej na jutro

2020-11-02 Karwiny, Brzechwy, Gdynia
Jestem zainteresowana usługami firmy, która zatrudnia doświadczonych w usuwaniu usterek elektryków. W instalacji w moim mieszkaniu mam zwarcie. Czy jesteście w stanie mi pomóc? W jakim czasie może przyjechać fachowiec?

Jaki koszt przyjazdu pogotowia elektrycznego 24h?

2020-07-27 Gdynia
Witam, wiem, że jest już dośc późno, ale potrzebuję pilnej interwencji elektryka. Zaszło nagłe spięcie w gniazdku, poleciały iskry. Czy to niebezpieczne? Ile wyniesie przyjazd fachowca do mojego domu?

Dzielnice Gdyni, w których możesz zamówić elektryka

 1. Babie Doły
 2. Chwarzno-Wiczlino
 3. Chylonia
 4. Cisowa
 5. Dąbrowa
 6. Działki Leśne
 7. Wzórze Św. Maksymiliana
 8. Kamienna Góra
 9. Karwiny
 10. Leszczynki
 11. Mały Kack
 12. Podgórze
 13. Pustki Cisowskie-Demptowo
 14. Redłowo
 15. Śródmieście
 16. Witomino-Leśniczówka
 17. Witomino Radiostacja
 18. Grabówek
 19. Oksywie
 20. Orłowo
 21. Obłuże
 22. Wielki Kack

ElektrycyGdyni współpracujący ze stroną Naprawek.pl to doskonali specjaliści, którzy posiadają niezbędne doświadczenie, bogatą wiedzą techniczną oraz specjalistyczny sprzęt. Takie pogotowie elektryczne zawsze warto mieć pod ręką, bo nigdy nie wiadomo, co może się wydarzyć. Szybkie i skuteczne interwencje, odpowiedzialność oraz atrakcyjne ceny to najważniejsze zalety fachowców polecanych przez nasz serwis.

Zapewnienie profesjonalnej pomocy w przypadku każdej usterki elektrycznej powinno być priorytetem dla każdego serwisu, który się jej podejmie. Niestety, czasem fachowcy przedstawiający się jako tzw. złota rączka, nie są w stanie sprostać wysokim standardom usług, których dzisiaj wszyscy oczekujemy. Aby uniknąć stresów związanych z takimi sytuacjami, koniecznie skontaktuj się z prawdziwymi specjalistami. Jak ich znaleźć? To prostsze niż myślisz! Wystarczy, że odwiedzisz stronę Naprawek.pl. Znajdziesz na niej wykwalifikowanych elektryków, którzy profesjonalną opieką otoczą każde przyłącze elektryczne oraz inne jego części. Już dziś możesz dołączyć do tysięcy zadowolonych klientów, którzy każdego tygodnia właśnie w ten sposób korzystają z tego typu pomocy. Przeczytaj opinie na temat współpracujących z Naprawek.pl elektryków, które zostały zebrane w wyniku telefonicznego wywiadu, z losowo wytypowanymi klientami i ustal indywidualnie z wybranym wykonawcą cenę oraz termin naprawy. Pamiętaj, że takie zadania jak pomiary elektryczne lub inne czynności serwisowe, których będzie wymagała Twoja instalacja elektryczna, musisz powierzyć osobom posiadającym odpowiednie uprawnienia. Oprócz fachowej wiedzy liczy się też mobilność, a ta jest bardzo mocnym punktem elektryków dostępnych przez Naprawek.pl. Babie Doły, Śródmieście, Grabówek oraz wszystkie inne dzielnice Gdyni, są z pewnością w zasięgu ich działania.

Gdynia jest znakomitym przykładem tego, jak mimo młodego wieku osiągać wielki sukces. Chociaż prawa miejskie otrzymała dopiero w połowie lat dwudziestych XX wieku, jest dzisiaj prężnym, nowoczesnym ośrodkiem miejskim, ze stale rozwijającym się portem. To właśnie w nim stacjonuje najstarszy na świecie zachowany niszczyciel ORP Błyskawica. Oddany do użytku pod koniec lat 30 XX wieku okręt, uczestniczył w działaniach zbrojnych podczas II wojny światowej od jej pierwszych do ostatnich dni. Statek operował na wodach Oceanu Atlantyckiego, Morza Północnego i Morza Śródziemnego. Błyskawica była wyposażona w działa przeciwlotnicze oraz odpowiednie narzędzia do zwalczana okrętów podwodnych, takie jak zrzutnie bomb głębinowych oraz tory minowe. Po wojnie okręt został poddany remontowi i przezbrojeniu oraz wrócił do czynnej służby. Dziś jest to okręt muzeum, bardzo chętnie odwiedzany przez tłumy turystów, zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Nic dziwnego, ta jednostka trwale wpisała się w historię marynarki wojennej.

Praca elektryków polecanych przez Naprawek.pl nie ma nic wspólnego z ORP Błyskawica, ale zjawisko atmosferyczne w jego nazwie niejednokrotnie przysporzyło im wielu problemów. Jednak ze wszystkim są w stanie poradzić sobie znakomicie, a możesz się o tym przekonać osobiście, wzywając ich na pomoc. Pogotowie elektryczne w wykonaniu tych specjalistów to solidne, a przede wszystkim szybkie działania trwale usuwające wszystkie usterki. Elektryk samochodowy niestety nie jest specjalizacją, którą pomożemy Tobie znaleźć. Pewne jest natomiast to, że każde inne usługi elektryczne, których właśnie poszukujesz, zostaną sprawnie przeprowadzone przez elektryka z Twojego miasta.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502