Elektryk Gdańsk

Elektryk P.H.U. Pro Efect Łukasz Wojciechowski
4.8
Liczba opinii: 26
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
19.03.2021 Krakowiec, Gdańsk
"Chciałbym serdecznie polecić firmę. Wezwałem ich do naprawy bojlera, który przestał podgrzewać wodę. Wykazali się dużą wiedzą i szybko zdiagnozowali przyczynę problemu oraz wymienili przepaloną grzałkę. Nie zawiedli również, gdy poprosiłem o dodatkową pomoc - wymiana włącznika w łazience na nowy zajęła im dosłownie chwilkę."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Marluk Martin Szulta
4.7
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
17.03.2021 Osowa
"Żona podłączyła odkurzacz, poszło spięcie i straciliśmy prąd. Myślałem, że to tylko korki, ale sprawa okazała się poważniejsza, więc wezwałem to pogotowie elektryczne. Diagnoza trochę zwaliła mnie z nóg, bo przez zwarcie spaliła się instalacja elektryczna. Na szczęście trafiliśmy na kompetentnych fachowców, którzy się tym zajęli. Polecam!"
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Elektroplus Zbigniew Jagielski
4.8
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
27.03.2021 Wyspa Sobieszewska, Gdańsk
"Gdy kupiliśmy dom, postanowiliśmy dopilnować wszelkich specjalistycznych przeglądów, by mieć pewność, że jesteśmy bezpieczni. Pomiary elektryczne wykonał na nasze zlecenie ten elektryk z uprawnieniami. Pan pracował bardzo dokładnie, więc wychwycił drobne nieprawidłowości, które również zaproponował wyeliminować. Jesteśmy wdzięczni za tak profesjonalną pomoc i z pewnością jeszcze odezwiemy się ponownie."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Usługi Elektryczne, Hydrauliczne i Ślusarskie Dar Lux Łukasz Jankowski
4.9
Liczba opinii: 17
Sprawdź szczegóły
26.01.2021 Ujeścisko
"Ten elektryk zajmował się kiedyś montażem rozdzielni w moim domu i wykazał się niesamowitym profesjonalizmem. Od razu wiedziałem zatem, kogo wezwać do pomocy, gdy postanowiliśmy zainstalować domofon. I tu Pan sprawdził się doskonale. Widać, że ma fach w ręku, więc polecam serdecznie!"
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Jacek Wyrwicki
4.8
Liczba opinii: 16
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
13.03.2021 Siedlce, Gdańsk
"Serdecznie polecam tego elektryka. Zadzwoniliśmy po niego w trakcie większego remontu, obejmującego również ingerencję w oświetlenie. Pan zajął się wymianą lampy oraz kinkietów bardzo solidnie, więc w kilka chwil uwinął się ze swoim zadaniem, a całość działa teraz bez zarzutu."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Szukam pogotowia elektrycznego w okolicy

2021-02-23 Gdańsk, Zaspa
Dziś spotakała mnie dziwna sytuacja, ponieważ, gdy chciałam wysuszyć włosy, po włączeniu suszarki zrobiło się spięcie. Nie mam prądu w całym mieszkaniu do tej pory. Ktoś podpowie, co robić?

Potrzebuję serwisu elektrycznego jak najszybciej

2021-01-17 Gdańsk, Żabianka, Gospody
Od lat hoduję króliki. Mam dosyć spory wybieg dla gryzoni, zadbany i nowoczesny, niestety wczoraj te małe, słodkie szkodniki przegryzły kable. Z powodu uszkodzonych przewodów nie ma tam teraz żadnego oświetlenia. Chciałbym wezwać elektryka, który mógłby tę usterkę naprawić.

Szybki serwis podłączenia elektrycznego

2021-01-10 Wodnika, Osowa
Dzień dobry. Szukam kompetentnego fachowca, który wykona dla mnie przegląd, a także wymianę instalacji elektrycznej w moim domu. Wydaje mi się, że od jakiegoś czasu coś jest z nią nie tak. Nie znam się na tym kompletnie, dlatego zwracam się z zapytaniem, czy mogę liczyć na serwisanta z waszego polecenia?

Czy jest tu jakiś fachowiec od instalacji elektrycznych w pobliżu?

2020-11-04 Gdańsk, Jasień
Szukam fachowca, który zna się na elektryce i zaradzi coś na wyrzucające korki. Problem trwa od jakiegoś tygodnia i zdarza się to już coraz częściej, dlatego pomoc pilnie potrzebna.

Ile kosztuje usługa pogotowia elektrycznego 24h?

2020-10-28 Gdańsk, Kossaka, Wrzeszcz
Witam. Interesuje mnie usługa podłączenia nowego piekarnika. Stary sprzęt poszedł już na śmietnik. Kilka dni temu kupiłam nowy, jednakże nie potrafię sama go zamontować. Czy mogę prosić o wstępną wycenę takiej usługi? Ile by to kosztowało? Chciałabym zamówić pomoc elektryka na jutro. Czy jest to możliwe?

Jaka cena za serwis elektryka z uprawnieniami?

2020-08-25 Szpitalna, Gdańsk
Planujemy sprzedaż nasz dom. Mamy już potencjalnych kupców, jednakże państwo chcą oni dostać wszelkie dokładne informacje na temat instalacji. Tak więc, potrzebuję fachowca, który dokonałby pomiarów elektrycznych, a także spisałby wszystko w odpowiednich dokumentach. Ile mniej więcej kosztuje taka usługa?

Jaki jest czas czekania na technika, który usuwa awarie?

2020-08-12 Przymorze, Gdańsk
Proszę mi powiedzieć, ile trzeba czekać na przyjazd fachowca od spięć elektrycznych? Sprawa jest dosyć pilna, ciagle wyrzuca nam korki. Niedługo wyjeżamy na wyjazd rodzinny, nie chciałbym tej sprawy zostawić nienaprawionej.

Potrzebuję sprawdzonego elektryka

2020-07-18 Gdańsk, Potokowa
Czy możemy liczyć na solidne wykonanie usługi ze strony jakiegoś doświadczonego, sprawdzonego speca od elektryki? Był u nas przed chwilą pan, który kompletnie nie wiedział, co robić. Problem polega na tym, że co jakiś czas wyrzuca nam różnicówkę. Ja nie wiem, jak to naprawić, byle jaki serwisant też nie, dlatego szukamy dobrego specjalisty.

Jaki jest czas realizacji zleceń elektryka 24h?

2020-07-10 Gdańsk, Czarny Dwór
Podczas ostatniego prasowania ubrań, zauważyłam, że przy wkładaniu i wyciąganiu wtyczki są iskry w gniazdku. Co można z tym zrobić? Czy jest to niebezpieczne? Wydaje mi się, że diagnoza serwisanta jest potrzebna, dlatego chciałabym wiedzieć, jak długo trzeba czekać na wizytę technika i ile zająłby taki serwis?

Dzielnice Gdańska, w których możesz zamówić elektryka

 1. Chełm
 2. Przymorze Wielkie
 3. Śródmieście
 4. Wrzeszcz Dolny
 5. Piecki-Migowo
 6. Wrzeszcz Górny
 7. Żabianka
 8. Oliwa
 9. Orunia
 10. Przymorze Małe
 11. Osowa
 12. Siedlce
 13. Zaspa Młyniec
 14. Brzeźno
 15. Zaspa-Rozstaje
 16. Stogi
 17. Jasień
 18. Suchanino
 19. Nowy Port
 20. Kokoszki
 21. Brętowo
 22. Matarnia
 23. Strzyża
 24. Aniołki
 25. Przeróbka
 26. VII Dwór
 27. Wyspa Sobieszewska
 28. Olszynka
 29. Młyniska
 30. Wzgórze Mickiewicza
 31. Krakowiec-Górki Zachodnie
 32. Rudniki
 33. Letnica

Nie każdy, kto mówi o sobie „złota rączka”, jest w stanie poradzić sobie z każdym typem usterki. Często jest tak, że po wizycie przypadkowego „fachowca”, masz do czynienia z pogorszeniem sytuacji i nieusuniętą awarią. Jak uniknąć takich przykrych niespodzianek? Co zrobić, by wezwany przez Ciebie specjalista był przysłowiowym strzałem w dziesiątkę? Za chwilę podpowiemy Ci rozwiązanie, które znacząco ułatwi Ci życie. Rozwiązanie, które sprawia, że usługi elektryczne są świadczone przez godnych zaufania wykonawców. Jeśli zgadzasz się z tym, że indywidualne ustalenie ceny oraz terminu zlikwidowania usterki, jest w dzisiejszych czasach podstawą skutecznego świadczenia usług naprawczych, to Naprawek.pl jest dla Ciebie. Dzięki nam masz teraz taką możliwość, ponieważ współpracujemy tylko z najlepszymi elektrykami z Twojej lokalizacji. Setki klientów dziennie ułatwia sobie życie, powierzając swoje przyłącza elektryczne i wszystkie inne czynności związane z elektryką wykwalifikowanym technikom. Dlaczego masz nie korzystać z łatwych rozwiązań w zasięgu Twojej ręki? Tym bardziej że opinie o fachowcach, w wyniku losowego wywiadu telefonicznego, są umieszczane na stronie internetowej. Przeczytaj je, porównaj i pozwól, by Twoja instalacja elektryczna znalazła się w dobrych rękach. Nie ważne, w jakim rejonie Gdańska zdarzyła się Tobie awaria, może to być Żabianka, Orunia, Oliwa lub dowolna dzielnica tego pięknego miasta, w każdy rejon z pewnością dotrą polecani przez nas specjaliści.

Gdańsk jest jednym z najstarszych polskich miast, za początek jego historii przyjmuje się umowną datę 999 roku, kiedy to mamy do czynienia z pierwszą wzmianką na temat pobytu na tych terenach św. Wojciecha. Chociaż prawdopodobnie już w VI – VII wieku była tu osada rybacka. Prawa miejskie Gdańsk trzymał w 1263 roku, od tego czasu z racji swego położenia zaczął się bardzo dynamiczny rozwój miasta i już po kilkudziesięciu latach stało się ono jednym z najważniejszych ośrodków handlowych w tej części Europy. Legendarne też było bogactwo gdańskich mieszczan, którym posiadanych zamorskich towarów zazdrościli sami królowie. Jednak nie tylko z tego względu Gdańsk zawsze był łakomym kąskiem dla każdego władcy, nie tylko Polski, ale i mocarstw ościennych. Miasto było jedną z najpotężniejszych średniowiecznych twierdz, 5 - kilometrowe mury i ok. 50 baszt, sprawiały, że mogło się ono oprzeć prawie każdemu oblężeniu. Jednym ze świadectw wspaniałej architektonicznej przeszłości miasta jest Zielona Brama. Była ona oficjalną rezydencją polskich królów podczas ich pobytu w mieście. Nie tylko dlatego obiekt ten należy do jednych z ważniejszych w historii miasta. W tym miejscu funkcjonowała najstarsza przeprawa przez Motławę, a skrzyżowanie arterii wodnej i lądowej w tym miejscu było niezwykle ważne dla rozwoju miasta.

Jeśli ważna dla ciebie jest solidność, fachowo wykonane pomiary elektryczne i inne czynności związane z elektryką. Koniecznie podejmij odpowiedzialną decyzję co do wyboru elektryka, którego praca i uczciwe do niej podejście przywróci właściwe funkcjonowanie Twojej instalacji. Pogotowie elektryczne Cię zawiodło? Szukaj pomocy na Naprawek.pl, elektryk samochodowy nie znajduje się co prawda w gronie polecanych specjalistów, ale w innych, elektrycznych kwestiach z pewnością Tobie pomożemy.

Zobacz również inne usługi w mieście Gdańsk

732 080 502