Elektryk Dzierżoniów

Usługi Elektryczne In-Pol Zbigniew Faściszewski
4.8
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Potrzebujesz sprawdzonego elektryka? Chcesz skutecznie zlikwidować elektryczną usterkę i przywrócić prawidłowe funkcjonowanie Twojej instalacji? Nie musisz się znać na elektryce, od tego są fachowcy z serwisu elektrycznego. Pozwól, by to właśnie ten specjalista ...
Instalatorstwo Elektryczne Elan Michał Chełminiak
4.5
Liczba opinii: 2
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd Płatność kartą
Opinia o fachowcu:
"Naprawa instalacji elektrycznej w wykonaniu tego elektryka przebiegła wręcz książkowo. Technik na miejsce dotarł jeszcze tego samego dnia, po czym od razu zabrał się do pracy. Miał ze sobą specjalistyczne narzędzia. Wykonanie usługi oceniam bardzo dobrze, choć Pan nie był zbyt rozmowny. Cena również do zaakceptowania."
Naprawy Elektryczne i Hydrauliczne Chr Krzysztof Starzycki
5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd Płatność kartą
Opinia o fachowcu:
"Specjalistą od wymiany włączników nie jestem, dlatego skorzystałem z pomocy tego elektryka. Usługę wykonał bardzo dokładnie i estetycznie, nie pozostawiając po sobie żadnych śladów. Sprawdził się również przy wymianie bezpieczników. Profesjonalizm działania widać było na odległość. Z czystym sumieniem mogę polecić jego usługi!"
Usługi Hydrauliczne, Elektryczne i Ślusarskie Damplast Kamil Piwowarczyk
4.8
Liczba opinii: 108
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Jestem wdzięczny za okazaną mi pomoc przy naprawie instalacji elektrycznej. Praca wyszła znakomicie, więc kilka dni później postanowiłem wezwać go do montażu domofonu i tutaj tylko potwierdził swój profesjonalizm i jakość. Cena była porównywalna do cen konkurencji. Polecam serdecznie każdemu w potrzebie. "
Wybrane zlecenia

2021-09-02 Dzierżoniów
Dzień dobry,jaka jest cena za wymianę lampy?

2021-08-21 Dzierżoniów
Podlaczenie szafy rozdzielniczej we wsi Sieniawka

2021-08-18 Dzierżoniów
W okolicy Waszej siedziby firmy mam dość dużą awarię elektryczną. Szukam elektryka z uprawnieniami, aby na pewno był to jak najlepszy specjalista. Będzie to z pewnością połączone z wymianą rozdzielni. Jak to u Was wygląda? Macie wolne terminy na ten tydzień? Czekam niecierpliwie na odzew z Waszej strony.

2021-07-09 Dzierżoniów
Jak szybko wykonujecie podłączenia elektryczne. Chciałabym na jutro umówić elektryka na godzinę 15, ale mam tylko dwie godziny wolnego, czy w tym czasie fachowiec zdąży naprawić przepalone przewody? Czekam na odpowiedź.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502