Elektryk Działdowo

Instalacje Elektryczne Elektro-Bud Andrzej Lange
4.9
Liczba opinii: 11
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Poszukiwałem pomocy osoby, która zajęłaby się podłączeniem płyty indukcyjnej, ponieważ sam nie byłem w stanie zająć się problemem. Ten wykonawca okazał się solidną i odpowiedzialną osobą. Do zadania podszedł sumiennie, do tego podczas wykonywanej pracy wszystko dokładnie wytłumaczył. Polecam z czystym sumieniem usługi tego wykonawcy, bo lepszego w okolicy na pewno nie znajdziecie. "
Potrzebny elektryk z uprawnieniami do podłączenia płyty indukcyjnej lub pomiarów elektrycznych? Zadzwoń do tej firmy i pozwól działać prawdziwym fachowcom! Drobiazgowe przeglądy, trafna diagnoza usterek, precyzyjny i schludny montaż gniazdek, ...
Wybrane zlecenia

2021-08-03 Działdowo
Szukam w okolicy elektryka, a dokładniej mówiąc elektromontera, do zainstalowania nowej skrzynki rozdzielnczej w moim domu. Co chwilę mam problem z elektrycznością, regularnie coś przyczynia się do tego, że wybija mi korki. Mają państwo fachowca, który mógłby mi pomóc?

2021-07-30 Działdowo
Jak długi czas czeka się u państwa na elektryka, żeby przyjechał do domu klienta na podłączenie płyty indukcyjnej. Kupilśmy wczoraj nowy sprzęt, jednak nie możemy jeszcze z niego korzystać, ponieważ nie możemy nigdzie znaleźć dostępnego na już fachowca. A jak to wygląda w przypadku państwa pogotowia elektrycznego 24h?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502