Elektryk Częstochowa

Usługi Hydrauliczne i Elektryczne Dombudex Marek Grzesiak
4.8
Liczba opinii: 22
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Podłączenie indukcji nie jest może bardzo skomplikowanym zadaniem, ale stosowne uprawnienia są niezbędne, by podbić gwarancję, więc gdy żona upatrzyła sobie nowy sprzęt kuchenny, zadzwoniłem do tego elektryka by zaklepać termin montażu. Zgłosił się na czas i pracę wykonał bez zarzutu."
Błeszno
Instalacje Elektryczne Acdc Janusz Jędrzejczyk
5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Ten fachowiec na moje zlecenie montował rozdzielnię. Nie mogę złego słowa powiedzieć o jego pracy, choć muszę z ręką na sercu przyznać, że trochę patrzyłem mu na ręce. Uwinął się z zadaniem dość sprawnie, zrobił wszystko jak należy i nie policzył dużo za usługę. Generalnie polecam."
Gnaszyn-Kawodrza, Częstochowa
Zakres usług
Usługi Elektryczne Sorens Dariusz Grzesik
4.6
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Jakiś czas temu potrzebny był mi solidny elektryk z uprawnieniami i otwartym umysłem - taki, który nie boi się nowych wyzwań i nieszablonowego działania. Do mojego nietypowego projektu zaprosiłem tego Pana i to była doskonała decyzja. Sprawdził się nawet lepiej niż myślałem!"
Ostatni Grosz
Instalacja elektryczna wymaga profesjonalnej naprawy lub wymiany? Skorzystaj z usług firmy specjalizującej się w nawet najtrudniejszych zadaniach dotyczących elektryki i serwisu bram. Zdobywane doświadczenie na przestrzeni lat pozwala fachowcom świadczyć usługi ...
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Profesjonalne wykonywanie instalacji, zakładanie oświetlenia i inne czynności związane z szeroko pojętym serwisem elektrycznym zostaną wykonane przez tego specjalistę z należytą dokładnością. Specjalistyczna wiedza oraz wieloletnie doświadczenie jest jedynym ...
Elektryk Andmar Mariusz Łągiewka
4.8
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Zamarzyła mi się przepiękna lampa w holu, bo na starą już nie mogłam patrzeć. Gdy przesyłka wreszcie dotarła, zadzwoniłam po elektryka. Cieszę się, że wybrałam tego fachowca, bo z zadaniem poradził sobie perfekcyjnie. Nie była to najprostsza wymiana lampy, gdyż hol mamy bardzo wysoki i konieczna była praca na bardzo pokaźnych rozmiarów drabinie, ale dla tego fachowca nie stanowiło to problemu. Polecam!"
Mirów

Usługi Elektryczne Elrook

Elektryk Częstochowa
Rzetelna firma, która świadczy usługi elektryczne? Postaw na profesjonalizm oraz fachowość w pełnej krasie. Specjaliści z tej firmy wykonają instalację elektryczną lub też ją naprawią, wymienią włącznik od światła, a także zainstalują domofon. Każda ...
Usługi Elektryczne i Hydrauliczne Jan Stasiak Electrical and Building
5
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Muszę przyznać, że montaż oświetlenia w łazience firma przeprowadziła nawet lepiej niż oczekiwałem. To fachowcy z powołania, którzy dobrze znają się na swojej pracy. Wszystko poszło bardzo sprawnie, podłączone bezbłędnie, a i cena ostateczna tejże usługi nie była przytłaczająca nadmiernie. Warto na nich postawić."
Dźbów
Wybrane zlecenia

2021-10-13 Częstochowa
Dzień dobry, chciałabym zapytać o cenę podłączenia włącznika do światła- włącznik pojedynczy, Pozdrawiam

2021-09-13 Częstochowa
Awaria instalacji elektrycznej w łazience, kiedy mógłbym się spodziwać elektryka ?

2021-08-28 Częstochowa
Noszę się z zamiarem remontu mieszkania w Częstochowie., blisko Alei Pokoju. Najpierw powinnam wymienić instalację elektryczną. Mogłby pan napisać jaki byłby koszt takiej wymiany, W 2 pokojach są kiedyś gladkie ściany, z przyklejoną tapetą, przedpokój i kuchnia wylozone są boazerią (do zerwania). Ogólnie mieszkanie ma 50m2, a wysokość wynosi ok. 2,80 m. Będę wdzięczna za odpowiedź, pozdrawiam, Barbara N.

2021-08-24 Częstochowa
Mam 6 żyrandoli do podłączenia. Proszę o dobrą ofertę. Pozdrawiam, Anna

2021-06-28 Częstochowa
Zamontowanie czterech halogenów w suficie kuchni

Poszukiwany elektryk w pobliżu

2020-11-04 Częstochowa, Śląska, Śródmieście
Chyba przeciążyłem instalacje elektryczną w moim domu. Instalacja jest dwuprzewodowa, dość stara. Nastąpiło zwarcie i spięcie w gniazdku. Chciałbym wezwać jakiegoś dobrego fachowca z okolicy, który wymieni mi instalację na nową. Jaka jest cena takiej usługi? Ile trzeba czekać na przyjazd technika?

Jaka cena podłączenia elektrycznego?

2020-10-15 Częstochowa, Kiedrzyńska
Chyba mam wadliwą instalację w moim starym już domku na działce rekreacyjnej poza miastem. Po zapaleniu lampki wyrzuca korki w pomieszczeniu. Chyba dochodzi do jakiegoś zwarcia, ale niestety się na tym nie znam. Nie wiem czy to wina lampki bo po włączeniu radia zrobiło się tak samo. Chciałbym wezwac elektryka.

Awaria! Pilnie potrzebna naprawa

2020-10-11 Północ, Marszałkowska
Poszukuję elektryka, który wykona mi pomiary elektryczne. Mam poważną usterkę instalacji. Potrzebuję kogoś, kto zrobi przegląd instalacji w miarę szybkim terminie. Usterka jest w domu moich starszych rodziców, więc zależy mi na jak najszybszym działaniu. Jaki jest orientacyjny koszt przeglądu instalacji?

Potrzebny elektryk 24h, jaki jest czas oczekiwania?

2020-09-01 Matejki, Stradom
Witam państwa, mam sprawę niecierpiąca zwłoki, niezwykle pilną. Potrzebuję pogotowia elektrycznego, które działa całą dobę. Jest już bardzo późno i niezbędna jest mi pomoc fachowca, który usunie usterkę elektryczną. Chciałem wbić gwóźdż, aby powiesić ramkę i uszkodziłem przewód w ścianie. Korki wybiło, a w domu ciemność. Czy ktoś może przyjechać?

Pilnie poszukiwane pogotowie elektryczne 24h

2020-08-22 Sejmowa, Częstochowa
Witam, zdaję sobie sprawę że jest już weekend i późna godzina, ale może znajdę tu pomoc? Poszukuję elektryka który wymieni przepalone przewody. Niestety zaszło jakieś zwarcie w instalacji i muszę pilnie usunąć skutki awarii.

Szukam elektryka do usunięcia awarii

2020-08-14 Częstochowa, Równoległa, Ostatni Grosz
Dzień dobry. Mam awarię w moim mieszkaniu. Mieszkanie jest nowe, świeżo po odbiorze. Niestety w czasie remontu jeden z instalatorów przewiercił i uszkodził przedwód elektryczny w ścianie. Czy znajdę tu elektryka, który mógłby mi pomóc?

Potrzebny elektryk z uprawnieniami na szybko

2020-07-20 Zawodzie, Częstochowa
Dzień dobry. W kamienicy, w siedzibie mojej firmy potrzebuję wymienić wszystkie gniazdka. Niestety stare są wadliwe, w kilku nie ma prądu, a niektóre z nich wystają ze ściany i stanowią niebezpieczeństwo dla moich pracowników. Szukam solidnego i rzetelnego fachowca, który zajmie się tym tematem. Bardzo zależy mi na czasie, dlatego chciałbym zapytać jakie macie państwo wolne terminy.

Potrzebuję serwis elektryczny do domu

2020-07-06 Częstochowa, Lisiniec, Bytomska
Witam, pilnie poszukuję elektryka, który wykona przegląd instalacji. Niestety przy próbie włączenia światła lub jakiegokolwiek urządzenia wywala korki w całym domu. Czy znajdę tu kogoś, kto mógłby podjechać i sprawdzić? Problem musi być jak najszybciej rozwiązany.

Dzielnice Częstochowy, w których możesz zamówić elektryka

 1. Błeszno
 2. Częstochówka-Parkitka
 3. Dźbów
 4. Mirów
 5. Ostatni Grosz
 6. Północ
 7. Stare Miasto
 8. Śródmieście
 9. Tysiąclecie
 10. Wyczerpy-Aniołów
 11. Gnaszyn-Kawodrza
 12. Grabówka
 13. Kiedrzyn
 14. Lisiniec
 15. Podjasnogórska
 16. Raków
 17. Stradom
 18. Trzech Wieszczów
 19. Wrzosowiak
 20. Zawodzie-Dąbie

Na stronie Naprawek.pl znajdziesz wysoko oceniane i uczciwe zakłady elektryczne, które do każdego zadania podchodzą sumiennie i odpowiedzialnie. Pracują w nich sprawdzeni i odpowiedzialni elektrycy z uprawnieniami, którzy swoje usługi oferują mieszkańcom Częstochowy w cenach na każdą kieszeń. Dzięki wysokiej jakości usługom wykonawcy ci cieszą się systematycznie rosnącą popularnością. Kontaktując się z wybranym elektrykiem na pewno nie pożałujesz swojej decyzji.

Praca każdego elektryka wiąże się z ogromną odpowiedzialnością. Jednak niekiedy zdarza się, że trafiamy na specjalistę, do którego w ogóle nie pasuje określenie: „złota rączka”, a standardy usług są niezbyt wysokie. Niekiedy ciężko nam znaleźć fachowca, który podejdzie do naszego problemu z odpowiednim zaangażowaniem. Znasz zapewne to uczucie, kiedy szybko musisz komuś powierzyć usunięcie usterki elektrycznej, ale nie możesz się zdecydować na żadnego specjalistę. To właśnie z myślą o Tobie powstał Naprawek.pl, jest to miejsce, dzięki któremu odszukasz wykwalifikowanego elektryka z Częstochowy, a takie szczegóły jak cenatermin wykonania usługi ustalisz bezpośrednio z nim. Nie wybieraj w ciemno, zanim skontaktujesz się z wykonawcą, przeczytaj opinie na jego temat, tego typu informacje zbierane są na zasadzie losowego, telefonicznego badania satysfakcji klientów. Może i Ty zostaniesz jednym z nich? Jeśli chcesz, by Twoja instalacja elektryczna trafiła w ręce serwisanta, dla którego żadne przyłącze elektryczne nie stanowi problemu, to skontaktuj się z nami. Usługi elektryczne, jeśli mają być zakończone sukcesem muszą być przeprowadzanie nie tylko w oparciu o praktyczną i merytoryczną wiedzę. Wskazana jest również duża mobilność, a taką posiadają współpracujące z Naprawek.pl serwisy. Mirów, Lisiniec, Wrzosowiak oraz wszystkie inne lokalizacje w Częstochowie, zawsze są w zasięgu ich działania.

Częstochowa najczęściej kojarzy się nam z tematyką sakralną, jednak oprócz tej sfery, jako miasto, ma również bardzo wiele do zaoferowania. Jedną z ciekawostek jest fakt, że właśnie tutaj mieści jeden z ciekawszych rezerwatów archeologicznych. W latach 50 XX wieki odkryto w tym rejonie świetnie zachowane cmentarzysko z okresu wczesnej epoki żelaza, czyli z lat: 750 – 550 p.n.e. Dzięki temu znalezisku można na chwilę zajrzeć, w świat przedstawicieli kultury łużyckiej z tamtego rejonu. Obecna technologia pozwala nam na zajrzenie nawet do ich jadłospisu, zapoznanie się z ich zwyczajami pogrzebowymi, a także z chorobami, z którym walczyli. Interesujący jest fakt, że z oględzin odkrytych czaszek można dowiedzieć się, o przeprowadzanych trepanacjach czaszki, co może świadczyć o posiadaniu pewnych chirurgicznych umiejętności. Do niedawna zdziwienie wywoływały informacje mówiące o tym, że starożytni rzymianie wykonywali tego typu operacje. Jak się okazuje, wiedza medyczna, którą posiadały plemiona spoza imperium, wcale nie musiała być uboższa. Muzeum Archeologiczne w Częstochowie na pewno jest miejscem wartym odwiedzenia, jego eksponaty to istna kopalnia wiedzy o zamierzchłych czasach.

Ówcześni mieszkańcy Częstochowy i okolic na pewno mieli bardzo dużo zmartwień. Na pewno jednak nie zaliczały się do nich takie czynności jak pomiary elektryczne lub dbałość o przyłącze elektryczne. Dzisiaj, kiedy prawie wszystkie wykorzystywane przez nas urządzenia są zależne od prądu, musimy umieć sobie radzić z jego usterkami. Takie specjalizacje jak min. elektryk samochodowy są już dzisiaj na porządku dziennym, podobnie zresztą jak wiele innych odnoszących się kwestii związanych z elektryką. Jeśli natomiast w Twoim domu lub mieszkaniu masz do czynienia z usterką, skontaktuj się ze specjalistami z Naprawek.pl. Równie szybko, jak pogotowie elektryczne zjawią się na miejscu i poradzą sobie z każdym wyzwaniem.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502