Elektryk Czerwionka-Leszczyny

Skuteczne naprawy usterek elektrycznych, aby takie były, muszą być przeprowadzane przez świetnie przygotowanych techników, gotowych stawić czoła każdemu wyzwaniu. Jeśli szukasz sprawdzonej firmy specjalizującej się w naprawach elektrycznych, jesteś w dobrym ...
Usługi Hydrauliczne i Elektryczne Tomasz Brożek
4.9
Liczba opinii: 177
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Wykonanie instalacji elektrycznej powierzyłem temu elektrykowi. Usługę wykonał szybko i sprawnie, jak na taki ogrom pracy, a do tego dość tanio. Potwierdzam, bez obaw możecie korzystać z jego fachowych usług. Elektryk uprzejmy i doskonale zna się na tym co robi. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam tego pana! "
Czerwionka-Leszczyny
Serwis dzisiaj niedostępny, zapraszamy jutro do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Naprawy i Serwis Elektryczny El Monter
4.8
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten elektryk z uprawnieniami jest naprawdę super. Jego pomoc okazała się bardzo fachowa oraz ekspresowa, a ponadto dowiedziałem się od niego wielu praktycznych rzeczy na przyszłość. Zaskoczył mnie również atrakcyjny cennik usług. Z czystym sumieniem polecam usługi tego specjalisty. "
Czerwionka-Leszczyny
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Odpowiednia konserwacja instalacji elektrycznych i systematyczne pomiary są kluczowe, by zapewnić sobie bezpieczeństwo i dobre funkcjonowanie domowej elektryki. Jeśli szukasz elektryka z uprawnieniami, na którego można liczyć w awaryjnej sytuacji, kontakt ...
Firma specjalizuje się w działaniach serwisowych i naprawczych dotyczących szeroko rozumianych usług hydraulicznych i elektrycznych. Posługując się specjalistycznym sprzętem oraz nieustannie zdobywanym doświadczeniem, fachowcy nie boją się żadnych ...
Serwis Elektryczny Consulting Kamil Jakubiak
4.8
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły

Serwis Elektryczny Consulting Kamil Jakubiak

Elektryk Czerwionka-Leszczyny
Opinia o fachowcu:
"Jak się okazało, pomiary elektryczne musiałem wykonać jeszcze w tym tygodniu, ponieważ kończył się termin. Usługę zleciłem temu elektrykowi, który zadaniem zajął się solidnie i precyzyjnie. Widać, że to fachowiec konkretny w ustaleniach i działaniu. W niedługim czasie zajął się również wymianą włącznika, który przy okazji zakładania paneli został uszkodzony. Z ręką na sercu polecam!"
Czerwionka-Leszczyny
Wybrane zlecenia

2021-06-19 Czerwionka-Leszczyny
Potrzebuję serwis elektryczny, ponieważ wybija w moim mieszkanu korki. Czy macie może jakiś wolnych pracowników w tym tygodniu, którzy mogliby do mnie przyjechać i się tym zająć? Będę bardzo wdzięczny za dołożenie starań o szybi termin. Czy jest możlwość wglądu do Waszego cennika, gdyż nie znalazłem takiego na stronie.

2021-06-03 Czerwionka-Leszczyny
Szukam elektryka do naszego bloku w centrum miasta. Jestem przedstawicielem wspólnoty mieszkaniowej. Zostało mi zgłoszone, że mieszkańcy borykają się z wybijającymi co jakiś czas korkami. Potrzebujemy interwencji elektyka, który znajdzie przyczynę takiej sytuacji. Czy wystawiacie potwierdzenia wizyty oraz fakturę na usługę? Wiadomo, potrzebuje mieć takie zaświadczenie.

Dzielnice Czerwionka-Leszczyny, w których możesz zamówić elektryka

  1. Czerwionka
  2. Leszczyny
  3. Czuchów
  4. Dębieńsko
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502