Elektryk Czeladź

Raito Rafał Woźniak
4.7
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Podłączenie płyty indukcyjnej zleciłem temu elektrykowi. Pan podszedł do swojego zlecenia odpowiedzialnie i rzetelnie. Wszystko wykonał w umówionym terminie i o każdym kroku mnie informował. Wyróżniał się wysoką kulturą osobistą, a usługę według mnie wycenił uczciwie. Z czystym sumieniem będę polecał tego elektryka rodzinie i znajomym!"
Mateusz Krajewski
4.8
Liczba opinii: 45
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Pomiary zabezpieczeń różnicowo-prądowych postanowiłem zlecić temu elektrykowi. Ten jeszcze tego samego dnia zapukał do drzwi mojego mieszkania i precyzyjnie wykonał niezbędne pomiary elektryczne. Wcześniej wzywałem go również do usunięcia zwarcia, z którym także doskonale sobie poradził. Polecam!"
KRAJOVA Szymon Krajewski
4.8
Liczba opinii: 89
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Tego elektryka polecił mi znajomy. Skorzystałem z jego pomocy przy montażu bojlera. Pan zaimponował mi swoją niebywałą wiedzą i umiejętnościami. W niedługim czasie wezwałem go również do naprawy domofonu, która przebiegła sprawnie i rzetelnie. Zadowoliła mnie również cena za usługi, która była dość niska."

Artel Artur Ratajczyk

Elektryk Czeladź
Nie wiesz, gdzie znaleźć rzetelnych, posiadających odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie elektryków? Postaw na zakład Artel i zapomnij o skomplikowanych awariach instalacji elektrycznej. Szeroki zakres umiejętności, bogata praktyka zawodowa

Dzielnice Czeladzi, w których możesz zamówić elektryka

  1. Piaski (Brazylia)
  2. Madera
  3. Kolonia Różka
  4. Kolonia Małobądz
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502