Elektryk Cieszyn

Serwis Elektryczny Don Elektro Dorota Don
5
Liczba opinii: 1
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Pan przyjechał do mnie zająć się podłączeniem płyty indukcyjnej, gdyż zależało mi na podbiciu gwarancji. Oczywiście ze swojego zadania wywiązał się jak należy - sprawnie, solidnie i bez zbędnych komplikacji. Cena tejże usługi również nie była zbyt wygórowana jak na cenniki konkurencji, więc jestem zadowolona. Polecam serdecznie, bo to fachowiec godny zaufania!"
Cieszyn, Boguszowice
Serwis Elektryczny Elstor Michał Dzius
4.7
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Szukasz firmy, która profesjonalnie zamontuje oświetlenie w Twoim mieszkaniu? Zastanawiasz się nad fachowcem, który wykona tę usługę rzetelnie, a do tego możliwie najtańszym kosztem? A może zależy Ci na regularnym przeglądzie instalacji elektrycznej? Nawet jeśli ...
Usługi i Naprawy Elektryczne Instal Duduś Patryk Dudka
4.9
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Ten wykonawca to godny zaufania specjalista, który bardzo szybko zajął się podłączeniem płyty indukcyjnej. Mogę go szczerze polecić przede wszystkim za fachowość, solidność, odpowiedzialność oraz za bezproblemowe rozwiązanie sprawy. Dziękuję i polecam gorąco każdemu w potrzebie m.in. za profesjonalne podejście do pracy, a także za rzetelność i słowność."
Serwis Elektryczny Techniksolar
5
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Posiadasz niesprawną instalację elektryczną? Zależy Ci na szybkiej wymianie bezpieczników? Jedyną słuszną decyzją, jaką możesz w danej chwili podjąć, będzie kontakt z tym serwisem elektrycznym – gwarantujemy, że pracujący tutaj fachowcy ...
Wybrane zlecenia

2021-09-24 Puńców
W gniazdku elektrycznym nie ma 220 V. Ile kosztowałoby sprawdzenie instalacji i naprawienie usterki?

2021-08-09 Cieszyn
Jaki jest u Was koszt diagnozy występującego w mieszkaniu problemu natury elektrycznej, a mianowicie usterki polegającej na kilkukrotnym już w dniu dzisiejszym wywaleniu korków. Czy elektryk mógłby podjechać i rzucić okiem na moją instalację? Będę wdzięczny za szybką reakcję na mój kłopot i skuteczną pomoc.

2021-07-20 Cieszyn
Witam Państwa serdecznie. Kontaktuję się z Waszym pogotowiem elektrycznym, ponieważ chciałbym zasięgnąć kilku dość istotnych z mojego punktu widzenia informacji odnośnie serwisu. Po pierwsze, czy pracujecie Państwo 24 h na dobę? Jesteście jeszcze dostępni o tej porze? Po drugie, ile kosztuje u Was sprawdzenie instalacji, która non stop wyrzuca korki oraz naprawa jej? Po trzecie, kiedy możecie być? Pomocy!

Dzielnice Cieszyna, w których możesz zamówić elektryka

 1. Błogocice
 2. Bobrek
 3. Boguszowice
 4. Gułdowy
 5. Kalembice
 6. Krasna
 7. Marklowice
 8. Mnisztwo
 9. Os. Mały Jaworowy
 10. Os. Podgórze
 11. Pastwiska
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502