Elektryk Chrzanów

Zakład Elektryczny Dom-El Rafał Podgórski
5
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Miałem nadzieję, że usunięcie awarii elektrycznej pójdzie sprawnie i się nie zawiodłem. Ten elektryk pokazał na co go stać i to w najlepszym tego wyrażenia znaczeniu. Awaria była poważna i wymagała sporego nagimnastykowania się, ale Pan poradził sobie świetnie, za co bardzo dziękuję."
Chrzanów
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Odpowiednia konserwacja instalacji elektrycznych i systematyczne pomiary są kluczowe, by zapewnić sobie bezpieczeństwo i dobre funkcjonowanie domowej elektryki. Jeśli szukasz elektryka z uprawnieniami, na którego można liczyć w awaryjnej sytuacji, kontakt ...
Wybrane zlecenia

2021-08-30 Chrzanów
Bardzo bym prosiła o podanie kwoty SMS ,gdyż nie dam rady aktualnie odebrać telefon.Chodzi o wymiane instalacja eletrycznej w mieszkaniu o powierzchni 47m2( 3 pokoje ,kuchnia ,łazienka i przedpokój ) z góry dziękuję za informację

2021-07-27 Chrzanów
Ile kosztuje usługa pogotowia elektrycznego na terenie naszego miasta? Mam bardzo pilnie do połaczenia nowy piekarnik i badzo pilnie szukam elektryka, który jest w stanie mi w tym pomóc. Na kiedy mogę liczyć na kontakt? Będę bardzo wdzięczna za odzew.

2021-07-22 Chrzanów
Witam. Wczoraj w godzinach wieczornych został zalany router internetowy wodą. To ze działa ale nie ma internetu mnie nie dziwi. Natomiast zmywarka od wczoraj przy zamknięciu drzwi, wybija korki.

2021-07-12 Jaworzno
Nie działają gniazdka!

2021-07-04 Chrzanów
Dzień dobry, kontaktuje się w sprawie elektrycznej, która nam się przydarzyła w biurze. Prowadzę biuro zgłoszeń w centrum miasta, obsługujemy praktycznie teren całej polski. Mieliśmy w dniu wczorajszym przykrą sytuację, ponieważ wybiło nam bezpieczniki i szukamy na cito jakiegoś elektryka. Wiedzą Państwo jak to jest, interent komputery, wszystko potrzebuje internetu czyli prądu. Szukam serwisu elektrycznego, dobrze trafiłam?

2021-07-02 Jaworzno
Oswietlenie led schodów

Dzielnice Chrzanowa, w których możesz zamówić elektryka

  1. Borowiec
  2. Kąty
  3. Kościelec
  4. Młodości
  5. Niepodległości
  6. Północ-Tysiąclecie
  7. Rospontowa
  8. Stara Huta
  9. Stella
  10. Śródmieście
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502