Elektryk Chorzów

Niezawodny elektryk to prawdziwy skarb, jednak najpierw trzeba go znaleźć, co wbrew pozorom nie jest zadaniem łatwym i wymaga czasu. Okres poszukiwań można jednak znacznie skrócić - wystarczy skorzystać z pomocy solidnych zakładów eklektycznych z Chorzowa, które oferują kompleksowe usługi na każdą kieszeń ze strony Naprawek.pl. Ci wyróżnieni fachowcy z pogotowia elektrycznego świadczą profesjonalne usługi na każdą kieszeń, a ich bogata wiedza i doświadczenie to zalety nie do podważenia.

Elektryk P.H.U. Pro Efect Łukasz Wojciechowski
4.8
Liczba opinii: 26
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Polecam serdecznie usługi tego elektryka! Naprawdę fachowa obsługa oraz profesjonalne podejście do montażu bezpieczników, a do tego terminowość i punktualność. Nie zawiódł mnie również w sytuacji, kiedy konieczne było pilne usunięcie zwarcia przewodów elektrycznych. Wszystko przebiegło sprawnie i na najwyższym poziomie. Pan sympatyczny i konkretny. Cennik usług niewygórowany w porównaniu do konkurencji. "
INSTAL-SERWIS Wiesław Knap
4.9
Liczba opinii: 35
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Płatność kartą
Opinia o fachowcu:
"Ten elektryk to rzetelny fachowiec, który świadczy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie w bardzo rozsądnej cenie. Sprawa dotyczyła wykonania instalacji elektrycznej od podstaw. Pan swoje zadanie wykonał przed terminem, a co do jakości pracy - ta stała na najwyższym poziomie. Z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z pomocy tego elektryka. Polecam serdecznie jego usługi!"
GSI Adam Cop
4.8
Liczba opinii: 11
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Szczerze polecam usługi tej firmy elektrycznej. Zadanie postawiłem przed nimi niełatwe, gdyż niezbędna okazała się naprawa instalacji elektrycznej w moim domu, który nie należy do najnowszych. Panowie poradzili sobie z wyzwaniem bezbłędnie - szybko zlokalizowali uszkodzone miejsce i dokonali sprawnej naprawy. Cena też nie była przytłaczająca, więc warto było."
TOMA - Tomasz Szromek
4.8
Liczba opinii: 9
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Wymiana oświetlenia wisiała nade mną już od dawna. Niestety z przyczyn ode mnie niezależnych nie miałem czasu się nią zająć, dlatego postanowiłem zadanie to zlecić temu elektrykowi. Usługę wykonał rzetelnie i profesjonalnie, a do tego czysto. Nie było żadnych problemów - widać, że pan zna się na rzeczy. Szczerze polecam jego usługi. "
ELNEKEN Marcin Bytom
4.8
Liczba opinii: 11
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten elektryk to prawdziwy i konkretny fachowiec, który jest godny polecenia. Pan bez problemu wykonał niezbędne pomiary elektryczne w nowo zakupionym domu. Usługę wykonał w sposób profesjonalny oraz rzetelnie i sumiennie. Na pewno jeszcze nie raz zamówię usługę u tego specjalisty."
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Od wielu już lat specjalizujemy się w skutecznych działaniach naprawczych związanych z elektryką. W naszej pracy ogromny nacisk kładziemy na satysfakcję każdego klienta. Motywuje nas to do poszerzania zakresu naszych usług oraz dbania o ich bardzo wysoką jakość. Masz problem z instalacją elektryczną? Już teraz możesz doświadczyć ponadprzeciętnej jakości usług. Wystarczy, że zadzwonisz i zostawisz zgłoszenie!
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Zależy Ci na solidnej i profesjonalnej obsłudze ze strony elektryka z uprawnieniami? Nasz doświadczony zespół specjalistów poradzi sobie z każdym przekazanym przez Ciebie zadaniem. Sprawnie usuwamy awarie elektryczne czy wykonamy inne usługi, które na pewno sprostają Twoim wymaganiom. Sprawdź sam i pozostaw nam swoje zgłoszenie! Dołącz do grona zadowolonych klientów i polecaj nas swojej rodzinie oraz znajomym.
F.H.U. Tomasz Brożek
4.9
Liczba opinii: 167
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Skorzystałem z usług tego elektryka już wielokrotnie. Nie było dla niego żadnym problemem usunięcie awarii elektrycznych. Pracę wykonał profesjonalnie, a koszty materiałów i robocizny były jak najbardziej do przyjęcia. Pan okazał się również nieocenioną pomocą, kiedy konieczna okazała się wymiana włącznika w pokoju gościnnym, który wypadł ze ściany. Polecam!"
Hartman Sebastian Semix
4.9
Liczba opinii: 74
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jesteśmy zadowoleni z jakości usług, jakie zaoferował nam ten elektryk. Powierzyliśmy mu usunięcie awarii elektrycznej w mieszkaniu, a pan szybko i co najważniejsze - skutecznie zajął się problemem. Zaimponował nam również fachową wiedzą na temat instalacji. Wezwaliśmy go również, kiedy konieczne było usunięcie zwarcia w jednym z przewodów elektrycznych. Polecamy!"
Aleksander Duda Firma Soft-El II
4.9
Liczba opinii: 30
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Chciałem, by moja nowo zakupiona indukcja działała jak należy, dlatego postanowiłem wezwać na pomoc tego elektryka. Podłączenie płyty indukcyjnej nie zajęło mu wiele czasu, a jakość wykonania usługi stała na najwyższym poziomie. Zaskoczyła mnie również przystępna cena usługi. Polecam z czystym sumieniem usługi tego elektryka."
Mirosław Szostak
4.8
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten elektryk z uprawnieniami idealnie wywiązał się z powierzonego mu zadania. Chodziło o montaż domofonu. Usługę wykonał solidnie, rzetelnie, uczciwie i na najwyższym poziomie. Widać, że pan doskonale zna się na swojej pracy, co udowodnił również przy innego rodzaju naprawach. Pozytywnie zaskoczyła mnie również cena za wykonane usługi, która nie była wygórowana. Polecam serdecznie usługi tego elektryka."
Józef Janiczek instalatorstwo elektryczne
4.7
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Moja instalacja elektryczna od dawna wymagała wymiany. Wezwałem więc na pomoc tego elektryka, który po dokładnym obejrzeniu instalacji zasugerował również wymianę rozdzielni. Choć nieco się spóźnił przez duże korki na mieście, to nadrobił swoim zaangażowaniem. Zadanie wykonał rzetelnie i uczciwie, a wyceny dokonał uczciwie. Polecam."
Mateusz Krajewski
4.8
Liczba opinii: 45
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Zleciłem temu elektrykowi pomiary elektryczne w moim mieszkaniu i nie zawiodłem się. Specjalista zjawił się z profesjonalnym sprzętem, a zadanie wykonał starannie, ponadto po zakończeniu pracy przygotował protokół. Cena za usługę nie była wygórowana, a praca została wykonana w ustalonym wcześniej terminie."
Kamil Jakubiak Consulting
4.8
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Gdy pilnie potrzebne było mi pogotowie elektryczne, które zajmie się naprawą domofonu, znalazłem numer do tego fachowca i przyznam szczerze, że bardzo cieszę się, że do niego zadzwoniłem. Przyjechał na miejsce bardzo szybko, a dzięki doświadczeniu bardzo szybko uporał się z awarią."
Stanisław Górecki PHU Prosta
4.9
Liczba opinii: 72
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Skorzystałem z usługi tego elektryka przy montażu oświetlenia w jednym z budynków gospodarczych. Telefon do tego pana okazał się bardzo dobrym wyborem - praca przebiegła szybko i sprawnie, pan posprzątał swoje stanowisko pracy, a cena za wykonanie usługi nie była wygórowana. Serdecznie polecam usługi tego specjalisty."
KRAJOVA Szymon Krajewski
4.8
Liczba opinii: 76
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Miałem problem z bojlerem, który nie nagrzewał wody. Wymieniłem więc wyłącznik termiczny na nowy, jednak na nic się to nie zdało. Postanowiłem więc wezwać na pomoc tego elektryka. Naprawa bojlera nie zajęła mu zbyt dużo czasu, a pracę w mojej ocenie wykonał bardzo dobrze. Polecam usługi tego specjalisty."
Naprawy Elektryczne Elpro Barbara Pawlik
5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Moim zdaniem to jeden z najlepszych elektryków w mieście. Sprawa wydawała się błaha - chodziło o naprawę gniazdka. Ze względów bezpieczeństwa wolałem jednak skorzystać z pomocy tego elektryka. Pan okazał się miłą i kulturalną osobą, usługę wykonał w 10 minut, a za pracę wziął niewiele pieniędzy. Szczerze polecam!"
Nie wiesz, gdzie znaleźć rzetelnych, posiadających odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie elektryków? Postaw na zakład Artel i zapomnij o skomplikowanych awariach instalacji elektrycznej. Szeroki zakres umiejętności, bogata praktyka zawodowa
Wybrane zlecenia

Pogotowie elektryczne na już!

Świętochłowicka, Chorzów
Zależy mi na wykonaniu usługi jeszcze dzisiaj. O mało nie umarłam na zawał dzisiaj jak zobaczyłam jak moje dziecko bawi się metalowymi samochodzikami a metr za nim gniazdko na wysokości kiku cm mieni się od iskier. Strzelało z niego jak z fajerwerek, chociaż bezgłośnie może dlatego syn nie zwrócił na to uwagi. Nie wiem czy te iskry mogły przeskoczyć na te zabawki i na niego ale to chyba nigdy nie jest bezpieczne.

Szukam elektryka

Dolomitowa, Chorzów
Witam serdecznie, czy macie kogos kto zna się i potrafi ładnie naprawić uszkodzony przewód? Konkretnie to jest on przerwany, a to kabel zasilający od telewizora. Nie da się go zamienić od tak na nowy bo nie jest odczepiany. Stąd potrzeba doświadczonego fachowca, ponieważ jak coś źle zrobi to mi strzeli tv i będzie do wyrzucenia.

Naprawa awarii na jutro!

Chorzów, Przechodnia
Witam serdecznie, bardzo pilnie szukam panów elektryków żeby podjechali do mojego salonu fryzjerskiego i zajęli się spięciem w gniazdku przy jednym stanowisku. Nie mogę sobie pozwolić żeby tak było bo nasze sprzęty wymagają potężnej linii, przy takich problemach albo same się zepsują albo wysadzą instalację.

Szukam specjalisty od podłączeń elektrycznych

Chorzów, Radosna
Czy moglibyście mnie z kimś skontaktować? Bawiłem się trochę samodzielnie w przeprowadzeniu lekkiej modernizacji oświetlenia i o ile pozakładanie wszystkiego nie sprawiło większej trudności, tak już kable i spięcie wszystkiego w taki sposób jaki chce to koszmar. Przeczytałem w internecie jakie części trzeba do tego kupić i mam je w razie czego

Jaka jest cena usunięcia awarii?

Kruszcowa, Chorzów
Dzień dobry, piszę bo mam za sobą nieudaną próbę montażu żyrandola. Skończyła się ona na zwichniętej kostce i wyrwanych kablach także proszę o przysłanie elektryka co by mi to naprawił

Szukam elektryka 24h

Chorzów, Sądowa
Nie mogę dojść do ładu co takiego w moim domu się dzieje, że czasami różne urządzenia wybijają bezpieczniki. Raz to włącze telewizor i pach, gaśnie wszystko. Innym razem czajnik i znowu, ciemno wszędzie. Był tu niby specjalista, coś porobił porobił kase wział ale nic sie nie zmieniło. Liczę że wy będziecie mieli kogoś porządnego.

Dzielnice Chorzowa, w których możesz zamówić elektryka

 1. Antoniowiec
 2. Batory
 3. Centrum
 4. Falklandy
 5. Górne Łagiewniki
 6. Klimzowiec
 7. Maciejkowice
 8. os. Różanka
 9. os. Ryszki
 10. Szarlociniec
 11. os. Irys
 12. Niedźwiedziniec
 13. Nowe Hajduki
 14. os. Ruch
 15. Pnioki
 16. Średnie Łagiewniki
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502