Elektryk Chojnice

Serwis Elektryczny i Naprawa Bram Dawid Elektryczny Dawid Grzonkowski
4.5
Liczba opinii: 2
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Przepaliłem gniazdko. Przyznaję, moja wina, ale cóż począć - zdarza się. Na szczęście znalazłem w Internecie szybko numer do tego elektryka. Podpytał o rodzaj gniazdka i parę szczegółów dodatkowych i w godzinę dojechał do nas z zapasowym. Wymiana gniazdka na nowe przebiegła w okamgnieniu, a sama usługa nie była bardzo kosztowna, więc zdecydowanie polecam."
Chojnice
Wybrane zlecenia

2021-08-03 Chojnice
Siedzimy wszyscy w biurze, cisza i spokój, każdy skupiony na swojej pracy, w tle aż tu nagle usłyszeliśmy krzyk. Z pokoju obok przybiegła koleżanka, która powiedziała, że z gniazdka "wyskakują" iskry. Rzeczywiście tak jest, żadne z nas nie chce wyjąć wtyczki, bo się boimy prądu. Nie wiem też czy mamy wyłączyć urządzenie? Czy w pobliżu jest jakiś technik, który mógłby przyjechać by pozbyć się tej awarii elektrycznej?

2021-07-29 Chojnice
Witam, piszę, bo potrzebna jest mi pomoc na już. Razem z mężem pracujemy zdalnie z domu. Osiem godzin dziennie przed komputerem. Spotkania online z kontrahentami, raporty, bilanse. Problemem są ciągłe wybicia bezpieczników. Nie możemy sobie pozwolić na takie niespodziewane przerwy w pracy, dlatego chciałabym zamówić wizytę elektryka, który zajmie się tym problemem. Może przyjechać o każdej poże dnia lub nocy, 24h. Porszę o kontakt.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502