Elektryk Bydgoszcz

Na stronie Naprawek.pl znajdziesz solidnych i sumiennych elektryków, którzy oferują profesjonalne usługi mieszkańcom Bydgoszczy praktycznie na każdą kieszeń. Wśród nich znajdziesz wysoko ocenianych ekspertów, którym z powodzeniem możesz powierzyć swój problem z prądem. Wybierając nasz serwis, wybierasz fachowe doradztwo i zyskujesz pewność, że otrzymasz najlepszy efekt końcowy w bardzo krótkim terminie.

Zakład Elektroinstalacyjny Robert Gontarz
4.8
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ekipa na medal! Nawet nie spodziewałem się, że naprawa oświetlenia może przebiegać tak profesjonalnie i sprawnie. Panowie podeszli do tematu odpowiedzialnie i wykazali się dużą wiedzą oraz umiejętnościami. Poradzili sobie z drobnymi komplikacjami, które pojawiły się w czasie pracy i ostatecznie wybrnęli z problemu z podniesionymi głowami. Gorąco polecam!"
MEGAWOLT Justyna Wiśniewska
4.8
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"W sobotnie popołudnie zaskoczył nas brak prądu, który, jak się szybko okazało, dotyczył tylko naszego mieszkania. Próbowałem zdziałać coś samodzielnie, ale ostatecznie trzeba było wezwać pogotowie elektryczne. Panowie, którzy do nas przyjechali, spisali się na medal. Szybko zdiagnozowali przyczynę braku prądu i ją wyeliminowali, za co jestem bardzo wdzięczny!"
PUH usługi hydrauliczne i elektryczne Kazimierz Kaczmarek
4.8
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Mamy w mieszkaniu duże gniazdka starego typu. Pech chciał, że mocniejsze pociągnięcie za podłączony kabel skończyło się wyrwaniem gniazdka. Wezwany elektryk wiedział doskonale, co w tej sytuacji należy zrobić i naprawił gniazdko w okamgnieniu, za co jesteśmy mu bardzo wdzięczni. To solidny fachowiec o dużej wiedzy i umiejętnościach, więc z pewnością skorzystamy jeszcze z jego usług."
Usługi Hydrauliczne i Elektryczne Inwesto Marcin Pawlikowski
4.6
Liczba opinii: 17
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Nie bardzo znam się na naprawach powiązanych z prądem, dlatego gdy wysiadł prąd, zadzwoniłem po elektryka. Pan przyjechał dość szybko i bezbłędnie zdiagnozował problem, więc usuniecie awarii elektrycznej było już tylko formalnością. Pan wytłumaczył też nam, co było przyczyną awarii i doradził, jak zapobiegać podobnym sytuacjom. Polecam!"
Usługi Elektryczne i Serwis AGD Elnap Edyta Kałużna
4.8
Liczba opinii: 39
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Każdorazowe podłączenie urządzenia elektrycznego do gniazdka w kuchni kończyło się zwarciem, dlatego wezwaliśmy elektryka z uprawnieniami, by nie tylko usunął zwarcie, ale też sprawdził, w czym problem. Pan wykazał się ogromnymi kompetencjami i wiedzą - bezbłędnie zdiagnozował źródło naszego problemu - okazało się, że instalacja była zawilgocona. Serdecznie polecam jego usługi!"
Rad-Tech Radosław Szela
5
Liczba opinii: 1
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Firmę wezwałem do naprawy rozdzielni w domu teściów. Panowie pozytywnie zaskoczyli mnie swoją wiedzą i fachowym podejściem do tematu. Uwinęli się sprawnie i co ważne - skutecznie. Cena usługi nie była wygórowana jak na okoliczne stawki. Zdecydowanie polecam ich profesjonalne usługi!"
Naprawy i Serwis Elektryczny TF Instal
5
Liczba opinii: 1
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Wezwaliśmy Pana do naprawy lampy, która przestała świecić, mimo wymienionej żarówki. Po oględzinach okazało się, że problem leży nieco dalej i konieczna jest wymiana włącznika. Na szczęście i do tego zadania Pan był przygotowany, więc zajął się tym od ręki i wszystko działa jak należy. Serdecznie polecam!"
Od pewnego czasu masz problem z komputerem stacjonarnym? Nie zwlekaj i jeszcze dzisiaj skontaktuj się ze specjalistami z firmy Piotra Nowogórskiego. Niezwłocznie rozpoznamy powód awarii i natychmiast go usuniemy. Sprawnie naprawimy komputery stacjonarne,
Praca hydraulika to nieustanne wyzwania i konieczność ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji. To właśnie dlatego doświadczeni fachowcy z firmy hydraulicznej Elektro-Solid stale uczestniczą w specjalistycznych szkoleniach i kursach. Priorytetem jest dla nas
Wybrane zlecenia

Jakie ceny ma elektryk z uprwawnieniami?

Błonie, Piękna
Dobry wieczór. Zdaje sobie sprawę z tego, że jest już późna pora, ale chciałbym uzyskać pomoc od elektryka, który działa przez całą dobę. Coś złego dzieje się w moim mieszkaniu, ciągle wybijają nam bezpieczniki. Trochę się martwię ze wzdlędu na małe dzieci. Czy można zamówić pomoc i czy drogie są usługi po godzinie 21?

Awaria elektryczna - jaki jest czas przyjazdu elektryka

Bartodzieje
Witam, dzisiaj przy podłączaniu piekarnika doszło do zwarcia, które spowodowało, że obecnie nie ma prądu w całym mieszkaniu. Jaki jest koszt usunięcia awarii elektrycznej i kiedy elektryk mógłby do mnie podjechać? Bardzo proszę o pomoc, sprawa jest dosyć pilna.

Ile kosztuje naprawa awarii elektrycznej

Bydgoszcz, Osowa Góra, Kolbego
Mam problem z prądem, mianowicie zaczął mi wybijać prąd na jednym obiegu, prawdopodobnie doszło do jakiegoś zwarcia. Pół roku temu remontowałem mieszkanie i podejrzewam, że gdzieś nawierciłem jakiś przewód. Bardzo proszę o pomoc i jakąś poradę, jak to wszystko sensownie naprawić, żeby nie zrobić jeszcze większego zamętu. Interesuje mnie przede wszystkim koszt takiej usługi.

Ile kosztuje usługa elektryka z uprawnieniami?

Bydgoszcz, Dunikowskiego, Wyżyny
Dzień dobry. Mam problem z elektryką w moim mieszkaniu. Jakiś czas temu po włączeniu miksera wybiło bezpiecznik i on tamtego momentu w gniazdku przestał działać prąd. Gdy do niego podszedłem, unosiło się z niego trochę dymu i moim zdaniem te wszystkie czynniki są ze sobą powiązane. Ile kosztuje wizyta elektryka, który mógłby na to spojrzeć?

Ile wyniesie usługa pogotowia elektrycznego 24h

Szwederowo, Bydgoszcz
Jestem w trakcie remontu mojego domku jednorodzinnego, niestety w czasie wiercenia w ścianie został uszkodzony przewód i pilnie potrzebuję elektryka, który mógłby spojrzeć na ten problem. Kiedy można się spodziewać przyjazdu fachowca? Interesuje mnie również koszt takiej usługi. Bardzo proszę Państwa o odpowiedź.

Ile wyniesie koszt serwisu elektrycznego?

Bydgoszcz, Fordon, Brzechwy
Witam, chciałbym się dowiedzieć, ile u państwa kosztuje przegląd urządzeń elektrycznych, które co jakiś czas powodują zwarcie? Wydaje mi się, że chodzi przede wszystkim o czajnik, piekarnik i kuchenkę mikrofalową. Gdy są włączone w tym samym czasie, często wybija nam korki w mieszkaniu. Czekam na odpowiedź.

Naprawa podłączenia elektrycznego - pilne

Bydgoszcz, Gdańska
Czy można liczyć na szybką pomoc z waszej strony w przypadku przewierconych przewodów? Robimy małe przemeblowanie w naszym mieszkaniu i podczas delikatnego zmniejszania ściany nośniej uszkodziliśmy kable. Da się coś z tym zrobić?

Czy można zamówić pogotowie elektryczne na jutro?

Burzowa
Często używamy płyty indukcyjnej do gotowania i prawie za każdym razem, gdy jest dłużej włączona wybija mi korki. Potrzebuję pilnej interwencji elektryka. Macie wolne terminy jutro?

Dzielnice Bydgoszczy, w których możesz zamówić elektryka

 1. Fordon
 2. Jary
 3. Bartodzieje
 4. Miedzyń
 5. Okole
 6. Leśne
 7. Bielawy
 8. Skrzetusko
 9. Wilczak
 10. Piaski
 11. Jachcice
 12. Zimne Wody
 13. Babia Wieś
 14. Szwederowo
 15. Opławiec
 16. Zawisza
 17. Wschód
 18. Siernieczek
 19. Flisy
 20. Łęgnowo I
 21. Łęgnowo II
 22. Prądy
 23. Smukała
 24. Myślęcinek
 25. Rynkowo
 26. Bielice
 27. Glinki
 28. Wyżyny
 29. Kapuściska
 30. Wypaleniska

Elektryka przez całe nasze życie jest wszechobecna i ciężko sobie nawet wyobrazić jak wyglądałaby nasza codzienność bez niej. Instalacje elektryczne, niezależnie od typu, czasami mogą ulegać przeciążeniom, a także wielu innym usterkom. Często zapominamy, jak istotne jest dbanie o jej właściwą funkcjonalność. Dopiero sytuacje, w których jest przez nas gorączkowo poszukiwane pogotowie elektryczne, są w stanie nam uświadomić, że nie tylko brak prądu, ale też takie czynności jak pomiary elektryczne i wiele innych, przyczyniają się do właściwego funkcjonowania elektryki w naszych domach. Możliwe, że pasuje do Ciebie określenie „złota rączka” i żadne przyłącze elektryczne nie ma przed Tobą tajemnic. Jest jednak duże prawdopodobieństwo, że jest inaczej i właśnie szukasz specjalisty, który szybko będzie w stanie Ci pomóc w kryzysowej sytuacji. Jeśli zależy Ci na indywidualnym ustaleniu cennika oraz terminu naprawy, to Naprawek.pl będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Skontaktuj się z wysokiej klasy specjalistami z Bydgoszczy oraz zapoznaj się z opiniami na ich temat na naszej stronie. Ich praca, to przede wszystkim, skuteczne działania naprawcze i serwisowe w przypadku każdej elektrycznej awarii. Pomiary elektryczne, zakładanie oświetlenia, wymiana gniazdek oraz wiele innych czynności wykonywanych w oparciu o wysokie standardy usług, są już teraz w zasięgu Twojej ręki.

Bydgoszcz to duże, dynamiczne miasto i zapewne docenisz też fakt, że współpracujące z nami serwisy docierają w każde jej miejsce. Jary, Fordon, Bartodzieje oraz wszystkie inne dzielnice zawsze pozostają w zasięgu działania wykonawców polecanych przez Naprawek.pl. To oni zawsze są w stanie szybko dotrzeć na miejsce, ponieważ doskonale wiedzą, że czasem brak prądu generuje sceny rodem z filmów grozy. Filmowe porównanie, jeśli chodzi o Bydgoszcz, nie jest przesadą. Mimo braku szkoły filmowej raz w roku na kilka dni oczy całego filmowego świata są zwrócone na gród nad Brdą. Wszystko to przez festiwal Camerimage — Międzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych. Impreza ta to największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie tego typu, które jako chyba jedno z nielicznych pozwala docenić ciężką pracę operatorów zdjęć filmowych. Camerimage od lat przyciąga największe nazwiska w tej dziedzinie i pozwala dostrzegać ich wkład we współtworzenie filmowych hitów. Oprócz tego w czasie trwania festiwalu organizowanych jest bardzo wiele wydarzeń towarzyszących takich jak warsztaty, seminaria lub prezentacje najnowocześniejszego sprzętu filmowego.

A jeśli podczas ulubionego filmu lub serialu, dopadnie Cię niespodziewany brak prądu, to wiedz, że specjaliści dostępni dzięki Naprawek.pl na pewno Tobie pomogą. Elektryk samochodowy lub elektryk lotniczy nie są niestety współpracującymi z nami specjalistami, ale wysokiej klasy technicy, których usługi elektryczne stoją na najwyższym poziomie poradzą sobie z każdym wyzwaniem.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502