Elektryk Bielsko-Biała

Usługi Elektryczne i Serwis RTV Bozon Electronics Bogdan Strączek
4.5
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Z ręką na sercu mogę śmiało powiedzieć, że jestem zadowolony z montażu rozdzielni, który zleciłem temu elektrykowi. Widać, że ten pan doskonale zna się na swojej pracy i jest bardzo dokładny, co w tym zawodzie jest niezbędne. Wizytę udało się zamówić w kilka chwil, a na jej efekty nie musiałem zbyt długo czekać. Zaskoczył mnie również zaskakująco niską ceną usługi. Polecam! "
Wapienica, Bielsko-Biała
Serwis Elektryczny Elstor Michał Dzius
4.7
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Szukasz firmy, która profesjonalnie zamontuje oświetlenie w Twoim mieszkaniu? Zastanawiasz się nad fachowcem, który wykona tę usługę rzetelnie, a do tego możliwie najtańszym kosztem? A może zależy Ci na regularnym przeglądzie instalacji elektrycznej? Nawet jeśli ...
Zakres usług
Zakład Usług Elektrycznych Bieltronik Krzysztof Mąkinia
4.6
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Niedawno przeprowadziłem się do nowego mieszkania, jednak w niedługim czasie okazało się, że konieczna jest naprawa domofonu, ponadto należy wymienić gniazdka. Ten fachowiec zaimponował mi szybkością realizacji zlecenia oraz dokładnością i uczciwością. Szczerze go polecam!"
Złote Łany, Bielsko-Biała
Elektryk Burson Grzegorz Bury
4.8
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Nigdy nie byłem ekspertem w dziedzinie prądu, dlatego kiedy konieczne było usunięcie zwarcia, zdecydowałem się na usługi tego elektryka. Dzięki swojej niebywałej wiedzy i doświadczeniu błyskawicznie naprawił zaistniałą usterkę. Zachowałem jego numer telefonu, z którego skorzystałem również przy okazji naprawy instalacji elektrycznej."
Osiedle Mieszka I
Usługi i Naprawy Elektryczne Instal Duduś Patryk Dudka
4.9
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Bardzo kompetentne i godne zaufania pogotowie elektryczne, które nie zostawiło mnie samego z problemem, mimo wolnego dnia i godzin wieczornych. Panowie przyjechali do mnie ekspresowo, a samo usunięcie zwarcia nie było dla nich problemem, gdyż byli doskonale przygotowani do swojej pracy."
Osiedle Mieszka I
Serwis Elektryczny Techniksolar
5
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Posiadasz niesprawną instalację elektryczną? Zależy Ci na szybkiej wymianie bezpieczników? Jedyną słuszną decyzją, jaką możesz w danej chwili podjąć, będzie kontakt z tym serwisem elektrycznym – gwarantujemy, że pracujący tutaj fachowcy ...
Wybrane zlecenia

2021-10-11 Bielsko-Biała
Dzień dobry chodziło by mi o naprawę elektryczna lampy w jadalni. Przy włączeniu lampa zamiast świecić mruga. Jest to lampa z kompletu. Adres Wapienica

2021-10-11 Bielsko-Biała
Wapienica Bielsko mam problem z lampa jak swieci mruga jak i z brakiem zasilania w kilku gniazdkach. Pytanie czy udało by się panu podjechać serwisowo

2021-10-01 Centrum
Przepływowy podgrzewacz wody nie grzeje wody. Nie ma iskry. Baterie wymienione na nowe.

2021-08-01 Bielsko-Biała
Witam, mamy brak energii w całym budynku.Instalacja jest nowa ,sprawdzaliśmy bezpieczniki są ok.Było też pogotowie energetyczne ale stwierdzili że zasilanie jest ok.Proszę o fachową pomoc i kontakt pilny. Ul.Stojałowskiego

2021-07-25 Bielsko-Biała
nie działa dzwonek w mieszkaniu. Proszę o informację o kosztach naprawy

2021-07-15 Bielsko-Biała
Miejscowość Kozy, awaria elektryczności.

Przegląd podłączenia elektrycznego na jutro

2021-02-18 Bielsko-Biała, Tkaczy, Lipnik
Nie wiem, czy to wymaga pilnej interwencji, ale sprawa chyba jest dosyć poważna. Mam jednen kontakt pod biurkiem, do którego zazwyczaj jest podłączony laptop, lampka i ładowarka do telefonu. Miesiąc temu zaczęłam używać trójnika elektrycznego i po klilku dniach usłyszałam charczenie i co najgorsze zobaczyłam iskry w gniazdku. Dlaczego tak się dzieje?

Szybka pomoc pogotowia elekrycznego

2021-02-11 Bielsko-Biała, Stare Bielsko
Chciałam umówić się na usługę dotyczącą wymiany lampy. Mam zamocowane pod sufitem oświetlenie neonowe, które zaczyna się chyba przepalać, coraz częśniej miga, no i prawda jest też taka, że przestała mi się podobać, dlatego też chciałabym ją wymienić na inną.

Potrzebny serwis elektryczny na już

2021-02-05 Bielsko-Biała, Pomarańczowa, Wapienica
Jako prezenty ślubne dostaliśmy kilka urządzeń AGD. Jedno miejsce do zabudowy jest już gotowe, czeka tylko na montaż sprzętu. Chcielibyśmy zamówić u Państwa usługę i poprosić pana elektryka, aby podłaczył nam piekarnik marki Samsung. Na kiedy moglibyśmy się umówić? Pasują nam godziny popołudniowe.

Fachowiec do awarii elektrycznej

2020-12-14 Leszczyny, Bielsko-Biała, Łagodna
Dobry wieczór. Próbowałem się do Państwa dodzwonić chwilę temu, ale chyba już nie pracujecie, dlatego też zostawiam swoją wiadomość tutaj i liczę z rana na szybką odpowiedź, ponieważ zależy mi na pilnej realizacji zlecenia. W pokoju mojego dziecka robi się spięcie w gniazdku, cokolwiek bym tam nie włożył. Liczę na błyskawiczną pomoc z Waszej strony.

Ile wyniesie interwencja pogotowia elektrycznego?

2020-10-23 Bielsko-Biała
Witam, podczas remontu dokonałem demontażu gniazdek. Po skończeniu wydawało mi się, że właściwie zamonotwałem wszystkie z powtorem, bo już nie raz to robiłem, ale okazuje się, że w jednym kontakcie po włożeniu wtyczki, od obojętnie jakiego urządzenia, następuje zwarcie, w wyniku czego wyskakuje korek.

Potrzebuję elektryka 24H

2020-10-10 PCK
Czy znajdę tutaj specjalistę od indukcji? Nie chodzi o naprawę, tylko o podłączenie nowej płyty indukcyjnej. Zdemontowałem gazówkę, kupiłem nową kuchenkę i teraz trzeba byłoby ją zamonotwać. Dostosuję się co do terminu, ale przez tym chciałbym poznać cenę.

Pilna pomoc elektryka

2020-08-01 Lwowska, Śródmieście
Gdy mam włączoną na raz kuchenkę i czajnik to robi mi się zwarcie w całym mieszkniu, coś jest nie tak. Wyskakują wszystkie korki, nie mogę tych sprzętów używać jednocześnie. Da się coś z tym zrobić najlepiej jeszcze dziś?

Dzielnice Bielska-Białej, w których możesz zamówić elektryka

 1. Śródmieście
 2. Stare Miasto
 3. Biała Krakowska
 4. Dolne Przedmieście
 5. Górne Przedmieście
 6. Żywieckie Przedmieście
 7. Aleksandrowice
 8. Hałcnów
 9. Kamienica
 10. Komorowice
 11. Lipnik
 12. Leszczyny
 13. Mikuszowice
 14. Złote Łany
 15. Olszówka
 16. Stare Bielsko
 17. Straconka
 18. Wapienica

O dobrego elektryka w dzisiejszych czasach naprawdę ciężko. Na szczęście na stronie Naprawek.pl swoje kompleksowe usługi oferują rekomendowani i odpowiedzialni fachowcy o nienagannej kulturze pracy, przed którymi żadna instalacja elektryczna nie ma tajemnic. Prezentowane tutaj pogotowie elektryczne ma dobre oceny, ponadto pracujący w nim fachowcy swoim klientom oferują niskie ceny. Obszar ich działania to Bielsko-Biała.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502