Elektryk Bielawa

Usługi Elektryczne In-Pol Zbigniew Faściszewski
4.8
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Zleciłem temu elektrykowi dość trudną pracę - chodziło o naprawę bojlera. Z zadania wywiązał się bardzo dobrze. Naprawdę jestem pełen podziwu i uznania - na usługę poświęcił sporo czasu, bo dostęp do urządzenia był mocno ograniczony. Zapisałem jego numer telefonu i jak się okazało, słusznie, ponieważ w niedługim czasie wezwałem go do usunięcia zwarcia w piwnicy - tutaj również mnie nie zawiódł. "
Bielawa
Instalatorstwo Elektryczne Elan Michał Chełminiak
4.5
Liczba opinii: 2
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd Płatność kartą
Opinia o fachowcu:
"Pomiary elektryczne wykonał dla mnie ten elektryk. Jestem mile zaskoczony jego postawą, ponieważ zadanie wykonał bardzo solidnie i rzetelnie, tłumacząc każdy swój krok. Zaopatrzony był w specjalistyczny sprzęt, a po wykonaniu pracy sporządził stosowny protokół. Polecam serdecznie!"
Naprawy Elektryczne i Hydrauliczne Chr Krzysztof Starzycki
5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd Płatność kartą
Opinia o fachowcu:
"Naprawę lamy postanowiłem powierzyć temu elektrykowi. Pan z zadania wywiązał się bardzo dobrze. Wszytko poszło sprawnie, dokładnie i profesjonalnie. Ten elektryk to specjalista pisany przez duże "S". Mogę z czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnością powierzyć jego usługi. Cena również nie była wygórowana."
Wybrane zlecenia

2021-10-11 Bielawa
Wymiana głównego Zabespieczenia w skrzynce , jedna faza nie łączy

2021-08-22 Bielawa
Dobry wieczór. Prosze o informację, ile wyniesie mnie przyjazd pogotowia elektrycznego? Mam dośc pilną sprawę, mianowicie podczas remontu majster przewiercił przewody w ścianie i teraz nie mam prądu w całym domu. Jak szybko może ktoś przyjechać kto uratuje sytuacje? W jakiej cenie są usługi elektryka?

2021-07-05 Bielawa
Witam serdecznie. Niedawno przeprowadziłam się do nowego mieszkania i musze przyznać, że nie jestem zadowlona z tego, w jakim stanie jest instalacja elektrycza. Robi się nieustannie zwarcie za każdym razem jak podłączam jakieś urzadzenie do zasilania. Prosze o pilną pomoc, być może elektryk będzie musiał wymienić instalację.

2021-06-29 Bielawa
Dzień dobry interesuje koszt i termin: wymiana gniazdka elektrycznego (4-6 szt.)

Dzielnice Bielawy, w których możesz zamówić elektryka

 1. Mikro
 2. Włókniarzy
 3. Konstytucji 3 Maja
 4. Centrum
 5. Słoneczne
 6. Podgórskie
 7. Białe
 8. Nowa Bielawa
 9. XXV-lecia PRL
 10. Europejskie
 11. Południowe
 12. Kamieniczki
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502