Elektryk Białogard

Usługi Elektryczne EA System Damian Ziesemer
5
Liczba opinii: 1
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Naprawa rozdzielni dla tego elektryka nie była żadnym wyzwaniem. Do pracy podszedł odpowiedzialnie i uczciwe, szybko i bez większych problemów wykonując poszczególne etapy pracy. Oprócz sprawnej realizacji na uwagę zasługuje również cena usługi, która naprawdę była atrakcyjna, jak na okolicę. Bez wahania mogę polecić tego Pana wszystkim, którzy mają podobne problemy."
Usługi Elektryczne ACDC Konrad Sadłowski
5
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Zależy Ci na profesjonalnym montażu płyty indukcyjnej? W Twoim mieszkaniu doszło do zwarcia przewodów elektrycznych? Zdecyduj się na ten serwis elektryczny i przekaż fachowcom wszystkie zadania, które wymagają natychmiastowej interwencji. Jesteśmy pewni, że ...
Wybrane zlecenia

2021-07-22 Białogard
Dzień dobry. Czy posiadacie Państwo w swoim zespole wyspecjalizowanego fachowca zajmującego się naprawą instalacji elektrycznych? Chciałabym skorzystać z Waszej pomocy jak najszybciej będzie to tylko możliwe, ponieważ wyrzuciło mi różnicówkę, a z racji tego, że nie za bardzo znam się na kwestiach energetycznych to sam sobie nie poradzę. Pomożecie mi?

2021-06-29 Białogard
Jaki byłby orientacyjny koszt pogotowia elektrycznego w Państwa serwisie naprawczym? Mam spięcie w gniazdku w moim domu i nie mam zielonego pojęcia, co może powodować taki stan rzeczy. Chciałbym, aby naprawą instalacji zajął się ktoś, kto jest skuteczny w swym działaniu, ponieważ chciałbym naprawić tą awarię w jak najszybszym czasie.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502