Elektryk Będzin

Raito Rafał Woźniak
4.7
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Fachowiec na medal. Nagłe zwarcie spowodowało, że bojler odmówił nam posłuszeństwa i to tuż przed Świętami. Ten elektryk nie tylko zgodził się przyjechać, ale również trafnie zdiagnozował usterkę i bardzo profesjonalnie naprawił bojler. Bardzo dziękuję za zrozumienie i pomoc!"
Naprawy Elektryczne Elpro Barbara Pawlik
4.8
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Solidny, punktualny, rzetelny i kulturalny wykonawca, który doskonale wywiązał się z zadania, które polegało na naprawie oświetlenia w łazience oraz w kuchni. Zarówno cena, jak i jakość usługi stały na najwyższym poziomie. Polecam za fachowość, dyspozycyjność i ceny na każdą kieszeń. "
Instalacje Elektryczne GW Instal Grzegorz Wójcik
4.7
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten Pan z naprawą lapmy w pokoju gościnnym poradził sobie znakomicie. Zarówno jakość, jak i cena stały na odpowiednim poziomie. Polecam z czystym sumieniem i wielką przyjemnością. Numer telefonu zapisuję oczywiście na przyszłość, bo nie ma sensu szukać innego elektryka, skoro ten jest ekspertem w swojej dziedzinie. "
Elmax Serwis Robert Janota
5
Liczba opinii: 24
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Świetny elektryk. Przybył punktualnie mimo porannych godzin szczytu i naprawił rozdzielnię fachowo i solidnie. Zerknął także na domofon, który od jakiegoś czasu się przycinał i ostatecznie zajął się od ręki także naprawą domofonu. Jestem bardzo zadowolony z jakości usług i świetnego kontaktu z tym fachowcem. Zasłużył na doskonałą ocenę i taką otrzymuje."
Serwis będzie dostępny od dnia 08.08.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Mateusz Krajewski
4.8
Liczba opinii: 45
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Profesjonalny fachowiec o ogromnej wiedzy. Montował gniazdka zewnętrzne w moim domku narzędziowym. Wykazał się przy tym bardzo fachową wiedzą i zaangażowaniem. Praca poszła sprawnie i bez komplikacji i wszystko działa. Ja już elektryka więcej szukać nie będę - znalazłem doskonałego i będę się go trzymać."
KRAJOVA Szymon Krajewski
4.8
Liczba opinii: 89
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Jestem pewien, że jeszcze nie jeden raz skorzystam z usług tego doskonałego fachowca. Zajmował się montażem oświetlenia w altanie ogrodowej. Przyjechał do nas punktualnie i wykazał się nie tylko umiejętnościami praktycznymi, ale i fachową wiedzą, którą chętnie się dzielił. Pracował z widocznym fachem w ręku, ponadto widać było, że jest dokładny i sumienny. Zdecydowanie polecam."

Pala Artur F.H.U - Arkomp

Elektryk Będzin
Problem z elektryką w Twoim domu? Potrzebny jest Tobie gruntowny przegląd instalacji? Jej wymiana lub naprawa? Jesteśmy specjalistycznym serwisem usług elektrycznych, który jest szybkim rozwiązaniem wszystkich Twoich elektrycznych problemów. W Arkomp zatrudniamy

Artel Artur Ratajczyk

Elektryk Będzin
Nie wiesz, gdzie znaleźć rzetelnych, posiadających odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie elektryków? Postaw na zakład Artel i zapomnij o skomplikowanych awariach instalacji elektrycznej. Szeroki zakres umiejętności, bogata praktyka zawodowa

ELEKAND Andrzej Kwiecień

Elektryk Będzin
Specjalizujemy się w działaniach serwisowych i naprawczych dotyczących szeroko rozumianych usług hydraulicznych. Posługując się specjalistycznym sprzętem oraz nieustannie zdobywanym doświadczeniem, nie boimy się żadnych zgłoszeń. Popsuta spłuczka w Rybniku,

Dzielnice Będzina, w których możesz zamówić elektryka

  1. Grodziec
  2. Gzichów
  3. Ksawera
  4. Łagisza
  5. Małobądź
  6. Śródmieście
  7. Warpie
  8. Brzozowica
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502