Elektryk Bartoszyce

Instalatorstwo Elektryczne Rafał Rogulski
4.8
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Temu Panu elektrykowi powierzyłem podłączenie płyty indukcyjnej i nie zawiodłem się. Nie zawiódł moich oczekiwań również przy naprawie domofonu. Oceniam go na piątkę z dużym plusem m.in. za bardzo profesjonalne podejście do klienta oraz idealne wykonanie usługi. Serdecznie polecam. "
Bartoszyce
Zaangażowanie, na którym firma opiera swoją działalność, pozwala na na konsekwentne budowanie coraz mocniejszej marki. Pracująca tutaj kadra to doświadczeni fachowcy, dlatego gdy poszukiwany jest przez Ciebie rzetelny elektryk do montażu paneli fotowoltaicznych, to ...
Jeśli poszukujesz specjalisty od naprawy AGD lub RTV, przygotowanego na dosłownie każdą ewentualność, to właśnie masz przed sobą najlepsze rozwiązanie swoich kłopotów z niedziałającą pralką, zmywarką, lodówką czy telewizorem. Postaw na tę firmę ...
Wybrane zlecenia

2021-08-18 Bartoszyce
Witam. Chciałbym skorzystać ze wsparcia jednego z Waszych elektryków czynnych 24h na dobę. Jaki jest minimalny czas oczekiwania na technika od momentu zgłoszenia problemu? Potrzebuję pilnie wymiany gniazdka w mieszkaniu. Zajmiecie się tym jeszcze w dniu dzisiejszym?

2021-07-27 Bartoszyce
Chciałabym zgłosić awarię elektryczną i potrzebę natychmiastowej pomocy! Czy jest w pobliżu jakiś wolny elektryk, który może podjechać? Chyba doszło do wybicia bezpieczników! Nie wiem co mam robić! Proszę o szybką pomoc fachowca!
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502