Elektryk Augustów

Serwis Sprzętu RTV i AGD, Naprawa Sprzętu Komputerowgo i Biurowego oraz Serwis Bram i Rolet El-Mark Marek Sobotko
4.8
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Przeprowadzone niedawno pomiary wykazały konieczność wymiany rozdzielni. Z pomocą przyszedł mi ten elektryk, który wszystko wykonał z niezwykłą precyzją i dokładnością. Widać, że to fachowiec z prawdziwego zdarzenia, który doskonale zna się na swojej pracy. Na pewno skorzystam jeszcze z jego pomocy, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Pozostawiłem oczywiście kontakt do niego."
Usługi Elektryczne Peb
4.8
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły

Usługi Elektryczne Peb

Elektryk Augustów
W swojej działalności za cel firma obrała sobie bardzo prostą zasadę. Jest nią terminowość i drobiazgowość w przypadku każdego zgłoszenia. Jako doświadczeni elektrycy fachowcy zdają sobie sprawę z tego, jak istotne jest zwracanie uwagi na każdy szczegół ...
Wybrane zlecenia

2021-08-29 Augustów
Poszukuję pilnie pomocy wykwalifikowanego elektryka z uprawnieniami do mnie do domu! Jaki jest czas oczekiwania na wstępną wizytę chociaż na rozpoznanie? Moja instalacja odgromowa działa bardzo źle i trzeba jak najprędzej ją poprawić, ponieważ ostatniej burzy uderzyły w mój dom 2 pioruny.. Wszystko jest popalone, boję się żeby całego domu nie podpaliło przy kolejnych wyładowaniach. Proszę o szybki kontakt.

2021-08-16 Augustów
Dzień dobry, czy moglibyście mi wstępnie przybliżyć ile kosztuje zdiagnozowanie i naprawa instalacji elektrycznej w jednym pokoju? U syna w sypialni kilka dni temu przestał działać prąd, podejrzewamy uszkodzony jakiś przewód, ale wolałbym żeby specjalista się temu przyjrzał.

Dzielnice Augustowa, w których możesz zamówić elektryka

 1. Bema (Koszary)
 2. Glinki
 3. Konopnickiej
 4. Limanowskiego (Baraki)
 5. Norwida
 6. Ogrody
 7. Południe
 8. Prądzyńskiego (Śródmieście)
 9. Przylesie
 10. Rynek Zygmunta Augusta
 11. Silikaty
 12. Ślepsk
 13. Wojska Polskiego
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502