Elektrofon Krzysztof Węgłowski
5

Usługi Elektryczne i Naprawa RTV Elektrofon Krzysztof Węgłowski

Konopnickiej 9 lok. 8, 59-300 Lubin
Darmowa diagnoza
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Nie wiesz, kto skutecznie i solidnie zamontuje Twój telewizor lub naprawi antenę? Poszukiwany jest przez Ciebie elektryk z uprawnieniami? Najlepszym wyborem będzie ten serwis. Szeroki wachlarz usług, jaki świadczą pracujący tutaj fachowcy, sprawia, że docierają oni do coraz większego grona klientów. Stale podnoszą swoje kwalifikacje i śledzą nowinki technologiczne, dlatego są w stanie sprostać nawet najbardziej nietypowym awariom. Skontaktuj się ze specjalistą jeszcze dzisiaj i wybierz dogodny termin usługi!

Zakres usług

Elektryk

 • Podłączenie płyty indukcyjnej
 • Naprawa bojlera
 • Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej
 • Pomiary elektryczne
 • Instalacja lub naprawa systemu alarmowego
 • Montaż, naprawa, wymiana lampy, włącznika, gniazdka
 • Usunięcie awarii elektrycznej
 • Instalacja lub naprawa domofonu

Serwis RTV

 • Montaż lub naprawa anteny
 • Montaż telewizora
Zasięg
 1. Lubin
 2. Polkowice
Mapa
Opinie
Ocena:
5
8 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Godna polecenia firma od elektryki, która zajęła się naprawą instalacji trójfazowej w mojej firmie. Cieszę się, że panowie dysponowali akurat wolnymi terminami, dzięki czemu na usługę nie musiałem czekać w nieskończoność. Efekt ich działań przebił moje oczekiwania. To prawdziwi profesjonaliści, jakich obecnie mało na rynku. Polecam serdecznie, jeśli ktoś jeszcze nie jest zdecydowany.
, Małomice
ocena: 5
Zdecydowanie najlepszy serwis RTV, z jakim przyszło nam dotychczas współpracować. Panowie z naprawą naszego kina domowego poradzili sobie bardzo dobrze, do tego okazali się osobami przemiłymi i bardzo kulturalnymi, z którymi mogliśmy porozmawiać praktycznie na każdy temat. Dziękujemy i na pewno jeszcze w przyszłości będziemy polecać ich fachowe usługi znajomym i rodzinie.
ocena: 5
Współpracowałem z tym pogotowiem elektrycznym w zakresie usunięcia spięcia w gniazdku i muszę powiedzieć, że była to owocna współpraca. Panowie byli punktualni - co bardzo sobie cenię - a naprawę wykonali sumiennie i solidnie. Na plus zasługuje tutaj ich ogromna wiedza i umiejętności. Dawno nie widzialem takiego fachu w rękach. Polecam, bo o dobrych fachowców obecnie bardzo trudno.
, Przylesie
ocena: 5
Jesteśmy z żoną bardzo zapracowanymi osobami. Ciężko nas zastać w domu, dlatego gdy w mieszkaniu domofon odmówił posłuszeństa i przestał otwierać drzwi, mimo usilnego wciskania odpowiedniego przycisku, byliśmy zmuszeni wezwać serwis pracujący 24h. Pan serwisant profesjonalnie nas obsłużył mimo późnej pory. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej usługi.
, Polne, Lubin
ocena: 5
Co 5 lat przeprowadzamy w domu okresowy pomiar instalacji. Niestety fachowiec, który przychodził do nas od lat tym razem nie mógł nam go przeprowadzić. Zmuszeni byliśmy szukać kogoś innego. Całe szczęście udało nam się znaleźć naprawdę wykwalifikowanego elektryka. Już wiemy, że będzie to współpraca na następne lata. Jeżeli ktoś potrzebuje fachowca, którego pasją jest prąd to z czystym sumieniem polecam.
, Ustronie
ocena: 5
Pomiary elektryczne postanowiłem zlecić temu elektrykowi. Decyzja okazała się słuszna, ponieważ Pan terminowo wywiązał się z zadania. Po zakończonej pracy przygotował również protokół z wykonanych pomiarów. W niedługim czasie zleciłem mu również montaż domofonu (stary przestał działać) i również nie miałem do czego się doczepić. To kulturalna i uczciwa osoba, której warto zaufać.
, Przylesie
ocena: 5
Za naprawę sprzętu audio z dojazdem nie zapłaciliśmy fortuny, za to panowie usługę wykonali w okamgnieniu. Widać, że doskonale znają się na swojej pracy, którą wykonują z przyjemnością, a nie z przymusu. Polecamy, a telefon kontaktowy sobie zapisujemy.
, Przylesie, Lubin
ocena: 5
Montaż gniazdka powierzyłem temu elektrykowi, ponieważ sam bałem się "kontaktu" z prądem. Pracę wykonał bardzo dobrze, a cena również nie była wysoka. Ten technik mnie nie zawiódł również, kiedy zleciłem mu naprawę domofonu. Zapisałem już jego numer telefonu!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502