4.8

EDWARD ZIELONKO "ELEKTRODOM"

Jana Kochanowskiego 7, 96-100 Skierniewice
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Ceny od 50 zł
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Potrzebny elektryk z uprawnieniami? Jeśli cenisz u fachowców długoletnie doświadczenie i specjalistyczną wiedzę, zgłoś się do firmy ELEKTRODOM Edward Zielonko i zyskaj pewność, że Twoim problemem zajmą się najlepsi elektrycy w regionie! Zakres naszych usług jest szeroki: możesz zlecić nam zarówno podłączenie płyty indukcyjnej, usunięcie awarii, jak i wykonanie pomiarów lub instalacji elektrycznej. Klienci cenią nas za szybkie i skuteczne interwencje. Pogotowie elektryczne? Postaw na ELEKTRODOM! Zapraszamy do kontaktu!

Zakres usług
 • Podłączenie płyty indukcyjnej
 •  Naprawa bojlera
 •  Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej
 •  Pomiary elektryczne
 •  Montaż, naprawa, wymiana lampy, włącznika, gniazdka
 •  Usunięcie awarii elektrycznej
 •  Instalacja lub naprawa domofonu
Zasięg
 1. Skierniewice
 2. Żyrardów
 3. Łowicz
 4. Rawa Mazowiecka
Opinie
Ocena:
4.8
5 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Podłączenie płyty indukcyjnej postanowiłem oddać w ręce tego elektryka. Jak się w niedługim czasie okazało, z zadania wywiązał się bardzo dobrze. Realizacja usługi przebiegła bardzo sprawnie i szybko, a także estetycznie. Pan był kulturalny i grzeczny, posprzątał również po zakończeniu pracy, którą moim zdaniem wycenił uczciwie. Numer telefonu zachowałem!
ocena: 5
Instalacja elektryczna w moim mieszkaniu była tak przestarzała, że jedynym wyjściem była całkowita jej wymiana na nową. Wykonanie instalacji elektrycznej od podstaw zleciłem temu elektrykowi. Wszystko przebiegło sprawnie i solidnie. Pan okazał się miłym i kulturalnym człowiekiem, a przede wszystkim doskonałym specjalistą. Cena jak najbardziej normalna. Serdecznie polecam jego usługi!
Łowicz
ocena: 4
Ten elektryk to bardzo rzetelny i uczciwy fachowiec, a do tego punktualny i bardzo rzeczowy. Wszystko dokładnie wyjaśnił w trakcie naprawy bojlera, a sama naprawa urządzenia przebiegła bez żadnych komplikacji. Usługa wykonana została błyskawicznie i porządnie. Do tego Pan okazał się sympatyczną i kulturalną osobą. Numer telefonu do niego już zapisałem.
ocena: 5
Zaczęło się od niewielkiego spięcia na kablu, które w niedługim czasie doprowadziło do poważnej awarii. Zadzwoniłem więc do tego elektryka, któremu powierzyłem usunięcie awarii elektrycznej. Pan od razu zlokalizował usterkę i dość szybko ją naprawił, pomimo że pracy było bardzo dużo. Zarówno kultura, jak i rzetelność oraz komunikatywność w przypadku tego Pana stały na najwyższym poziomie. Polecam zdecydowanie!
ocena: 5
Jakie było moje zaskoczenie, kiedy po powrocie z zakupów do domu okazało się, że wysiadły wszystkie lampy. Wezwałam więc na pomoc tego elektryka, który przyjechał jeszcze tego samego dnia. Naprawa oświetlenia nie zajęła mu dużo czasu, a cena za usługę również była bardzo przystępna. Wszystko wykonał z niezwykłą dokładnością, a po zakończonej pracy sprawdził raz jeszcze poprawność działania oświetlenia. Polecam!
Zobacz również innych specjalistów z kategorii Elektryk w mieście Skierniewice

Zakład Elektroinstalacyjny Leszek Bajołek

500-lecia 11, 96-100 Skierniewice
Elektryk z uprawnieniami, Instalacja i naprawa domofonów, Instalacja i naprawa systemów alarmowych, Instalacje elektryczne, Montaż i wymiana lamp, włączników, gniazdek, Podłączanie płyt indukcyjnych, Pogotowie elektryczne, Pomiary elektryczne, Wymiana bezpieczników, Złota rączka

Elektroinstalacje Paweł Bajołek

500-lecia 11, 96-100 Skierniewice
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502 Wybierz termin i zamów usługę przez formularz

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 502