4.9

ELEKTRO-BUD Instalacje Elektryczne Andrzej Lange

Podgórna 9/1, 87-300 Brodnica
Płatność kartą Darmowa diagnoza
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Elektryk

Szukasz firmy, która profesjonalnie zamontuje oświetlenie w Twoim mieszkaniu? Zastanawiasz się nad fachowcem, który wykona tę usługę rzetelnie, a do tego możliwie najtańszym kosztem? A może zależy Ci na regularnym przeglądzie instalacji elektrycznej? Nawet jeśli wydaje Ci się, że wezwanie elektryka w celu sprawdzenia gniazdek jest zbędne, nie ryzykuj. Zgłoś się po pomoc do firmy ELEKTRO-BUD, która od wielu lat specjalizuje się w usługach elektronicznych. Godni zaufania i odpowiedzialni elektrycy czekają na telefon z Twojej strony.

Zakres usług
 • Podłączenie płyty indukcyjnej
 • Naprawa bojlera
 • Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej
 • Pomiary elektryczne
 • Instalacja lub naprawa systemu alarmowego
 • Montaż, naprawa, wymiana lampy, włącznika, gniazdka
 • Usunięcie awarii elektrycznej
Zasięg
 1. Grudziądz
 2. Ostróda
 3. Iława
 4. Działdowo
 5. Rypin
 6. Golub-Dobrzyń
 7. Lubawa
 8. Nowe Miasto Lubawskie
Mapa
Opinie
Ocena:
4.9
8 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Poszukiwałem pomocy osoby, która zajęłaby się podłączeniem płyty indukcyjnej, ponieważ sam nie byłem w stanie zająć się problemem. Ten wykonawca okazał się solidną i odpowiedzialną osobą. Do zadania podszedł sumiennie, do tego podczas wykonywanej pracy wszystko dokładnie wytłumaczył. Polecam z czystym sumieniem usługi tego wykonawcy, bo lepszego w okolicy na pewno nie znajdziecie.
, Działdowo
ocena: 5
Wezwaliśmy tego elektryka, by zamontował bojler w łazience. Wiadomo - nowy sprzęt, to się człowiek stara, bo wydał sporo pieniędzy. Nie zawiedliśmy się. To elektryk bardzo solidny, który odpowiedzialnie podchodzi do swojej pracy. Z bojlerem poradził sobie błyskawicznie i poinstruował nas, jak z niego bezpiecznie korzystać. Polecam.
ocena: 5
Jestem bardzo zadowolony z usług tego elektryka. Ze względów bezpieczeństwa zleciłem mu podłączenie płyty indukcyjnej - pan z zadania wywiązał się bardzo dobrze, wykonując je solidnie i rzetelnie, a do tego w przystępnej cenie. Z pomocy tego specjalisty skorzystałem również przy instalacji domofonu i po raz kolejny mnie nie zawiódł. Z czystym sumieniem polecam jego usługi!
, Stare Lotnisko, Grudziądz
ocena: 5
Pogotowie elektryczne z prawdziwego zdarzenia. Telefony odbierane również wieczorami i w weekendy, a jeśli nie odbierają, to potem oddzwaniają. Pełna kultura i duży profesjonalizm. Nie zostawiają człowieka w potrzebie, nawet gdy są Święta. Już nie boję się nagłego braku prądu.
ocena: 5
Ten elektryk na moje zlecenie wymieniał rozdzielnię, co przebiegło bez większych komplikacji. Sama usługa wykonana wzorowo, bez konieczności poprawek oraz bez żadnych niedociągnięć. Przy okazji elektryk wymienił włącznik i wykonał kilka drobniejszych napraw elektrycznych, więc zdecydowanie polecam jego profesjonalne usługi.
ocena: 5
Jestem wdzięczny temu elektrykowi za bardzo szybkie i profesjonalnie wykonane pomiary elektryczne w moim domu. Pan elektryk przyjechał na miejsce punktualnie, a zlecenie wykonał bardzo solidnie. Sporządził również protokół. Doceniam jego fachowe podejście do sprawy oraz przystępną cenę za wykonaną usługę. Jego usługi poleciłem już znajomym i z pewnością sam również niejednokrotnie z nich skorzystam.
ocena: 5
Zlecona instalacja domofonu. Usługa wykonana na wysokim poziomie, bez niedociągnięć. Pan bardzo kulturalny i dokładny, więc skonsultowaliśmy z nim również sprawę naszej wadliwej instalacji. Oględziny wykonał od ręki i umówił się na naprawę instalacji elektrycznej już na kolejny dzień, więc nie musieliśmy długo czekać. Zdecydowanie polecam.
ocena: 4
Wykonanie instalacji elektrycznej od podstaw zleciłem temu elektrykowi. Zadanie wykonał profesjonalnie i estetycznie. Profesjonalne podejście do pracy i bardzo wysoki poziom wiedzy to niewątpliwe atuty tego specjalisty. Skorzystałem również z jego usług, kiedy konieczne było usunięcie zwarcia w przewodach elektrycznych. Polecam gorąco jego usługi.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502