4.9

ELEKTRO-BUD Instalacje Elektryczne Andrzej Lange

Podgórna 9/1, 87-300 Brodnica
Płatność kartą Darmowa diagnoza Ceny od 100 zł
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Elektryk

Szukasz firmy, która profesjonalnie zamontuje oświetlenie w Twoim mieszkaniu? Zastanawiasz się nad fachowcem, który wykona tę usługę rzetelnie, a do tego możliwie najtańszym kosztem? A może zależy Ci na regularnym przeglądzie instalacji elektrycznej? Nawet jeśli wydaje Ci się, że wezwanie elektryka w celu sprawdzenia gniazdek jest zbędne, nie ryzykuj. Zgłoś się po pomoc do firmy ELEKTRO-BUD, która od wielu lat specjalizuje się w usługach elektronicznych. Godni zaufania i odpowiedzialni elektrycy czekają na telefon z Twojej strony.

Zakres usług
 • Podłączenie płyty indukcyjnej
 • Naprawa bojlera
 • Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej
 • Pomiary elektryczne
 • Instalacja lub naprawa systemu alarmowego
 • Montaż, naprawa, wymiana lampy, włącznika, gniazdka
 • Usunięcie awarii elektrycznej
Zasięg
 1. Grudziądz
 2. Iława
 3. Mława
 4. Działdowo
 5. Rypin
 6. Golub-Dobrzyń
 7. Lubawa
 8. Nowe Miasto Lubawskie
 9. Obrowo
Opinie
Ocena:
4.9
7 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 4
Wykonanie instalacji elektrycznej od podstaw zleciłem temu elektrykowi. Zadanie wykonał profesjonalnie i estetycznie. Profesjonalne podejście do pracy i bardzo wysoki poziom wiedzy to niewątpliwe atuty tego specjalisty. Skorzystałem również z jego usług, kiedy konieczne było usunięcie zwarcia w przewodach elektrycznych. Polecam gorąco jego usługi.
ocena: 5
Wezwaliśmy tego elektryka, by zamontował bojler w łazience. Wiadomo - nowy sprzęt, to się człowiek stara, bo wydał sporo pieniędzy. Nie zawiedliśmy się. To elektryk bardzo solidny, który odpowiedzialnie podchodzi do swojej pracy. Z bojlerem poradził sobie błyskawicznie i poinstruował nas, jak z niego bezpiecznie korzystać. Polecam.
ocena: 5
Jestem bardzo zadowolony z usług tego elektryka. Ze względów bezpieczeństwa zleciłem mu podłączenie płyty indukcyjnej - pan z zadania wywiązał się bardzo dobrze, wykonując je solidnie i rzetelnie, a do tego w przystępnej cenie. Z pomocy tego specjalisty skorzystałem również przy instalacji domofonu i po raz kolejny mnie nie zawiódł. Z czystym sumieniem polecam jego usługi!
Stare Lotnisko, Grudziądz
ocena: 5
Pogotowie elektryczne z prawdziwego zdarzenia. Telefony odbierane również wieczorami i w weekendy, a jeśli nie odbierają, to potem oddzwaniają. Pełna kultura i duży profesjonalizm. Nie zostawiają człowieka w potrzebie, nawet gdy są Święta. Już nie boję się nagłego braku prądu.
ocena: 5
Ten elektryk na moje zlecenie wymieniał rozdzielnię, co przebiegło bez większych komplikacji. Sama usługa wykonana wzorowo, bez konieczności poprawek oraz bez żadnych niedociągnięć. Przy okazji elektryk wymienił włącznik i wykonał kilka drobniejszych napraw elektrycznych, więc zdecydowanie polecam jego profesjonalne usługi.
ocena: 5
Jestem wdzięczny temu elektrykowi za bardzo szybkie i profesjonalnie wykonane pomiary elektryczne w moim domu. Pan elektryk przyjechał na miejsce punktualnie, a zlecenie wykonał bardzo solidnie. Sporządził również protokół. Doceniam jego fachowe podejście do sprawy oraz przystępną cenę za wykonaną usługę. Jego usługi poleciłem już znajomym i z pewnością sam również niejednokrotnie z nich skorzystam.
ocena: 5
Zlecona instalacja domofonu. Usługa wykonana na wysokim poziomie, bez niedociągnięć. Pan bardzo kulturalny i dokładny, więc skonsultowaliśmy z nim również sprawę naszej wadliwej instalacji. Oględziny wykonał od ręki i umówił się na naprawę instalacji elektrycznej już na kolejny dzień, więc nie musieliśmy długo czekać. Zdecydowanie polecam.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502 Serwis tymczasowo niedostępny

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 502