Elektro-Bud Andrzej Lange
4.9

Instalacje Elektryczne Elektro-Bud Andrzej Lange

Podgórna 9/1, 87-300 Brodnica
Płatność kartą Darmowa diagnoza
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Zakład działający na rynku od wielu lat oferuje usługi elektryczne w przyzwoitych cenach. Niespodziewana usterka lub awaria elektryczna? Pracownicy tej firmy na pewno Ci pomogą! Postaw na rzetelnego i odpowiedzialnego elektryka. Przekaż specjalistom zadania takie jak regularny przegląd instalacji, sprawdzenie gniazdek, montaż oświetlenia czy inne czynności z tego zakresu. Godni zaufania i polecani przez innych zadowolonych klientów elektrycy czekają na telefon z Twojej strony. Nie zwlekaj ani chwili dłużej!

Zakres usług

Elektryk

 • Podłączenie płyty indukcyjnej
 • Naprawa bojlera
 • Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej
 • Pomiary elektryczne
 • Instalacja lub naprawa systemu alarmowego
 • Montaż, naprawa, wymiana lampy, włącznika, gniazdka
 • Usunięcie awarii elektrycznej
Zasięg
 1. Grudziądz
 2. Iława
 3. Działdowo
 4. Rypin
 5. Golub-Dobrzyń
 6. Lubawa
 7. Nowe Miasto Lubawskie
Mapa
Opinie
Ocena:
4.9
11 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Zlecenie dotyczyło podłączenia instalacji elektrycznej. Choć panowie mieli małe opóźnienie, to jednak pracę wykonali zgodnie z moimi oczekiwaniami, więc nie będę się czepiać. Poza tym zadzwonili z trasy i o wszystkim mnie poinformowali, co oczywiście jest na plus. Cena również była bardzo atrakcyjna w porównaniu do stawek oferowanych przez konkurencję. Jak najbardziej mogę polecić.
, Rządz PGR-y, Grudziądz
ocena: 5
Poszukiwałem pomocy osoby, która zajęłaby się podłączeniem płyty indukcyjnej, ponieważ sam nie byłem w stanie zająć się problemem. Ten wykonawca okazał się solidną i odpowiedzialną osobą. Do zadania podszedł sumiennie, do tego podczas wykonywanej pracy wszystko dokładnie wytłumaczył. Polecam z czystym sumieniem usługi tego wykonawcy, bo lepszego w okolicy na pewno nie znajdziecie.
, Działdowo
ocena: 5
Poszukiwany był przeze mnie elektryk do zdiagnozowania problemu w moim domu. Mianowicie przez cały czas wyrzucało mi różnicówkę. Ten fachowiec trafnie rozpoznał źródło usterki i równie szybko zajął się jej usunięciem. W efekcie wszystko już działa tak jak trzeba. Na plus zasługuje również niewygórowany cennik, nie uderzający mocno w portfel klienta. Polecam tę firmę z czystym sumieniem. Nie zawiedziecie się.
, Tarpno
ocena: 5
Wezwaliśmy tego elektryka, by zamontował bojler w łazience. Wiadomo - nowy sprzęt, to się człowiek stara, bo wydał sporo pieniędzy. Nie zawiedliśmy się. To elektryk bardzo solidny, który odpowiedzialnie podchodzi do swojej pracy. Z bojlerem poradził sobie błyskawicznie i poinstruował nas, jak z niego bezpiecznie korzystać. Polecam.
ocena: 5
Jestem bardzo zadowolony z usług tego elektryka. Ze względów bezpieczeństwa zleciłem mu podłączenie płyty indukcyjnej - pan z zadania wywiązał się bardzo dobrze, wykonując je solidnie i rzetelnie, a do tego w przystępnej cenie. Z pomocy tego specjalisty skorzystałem również przy instalacji domofonu i po raz kolejny mnie nie zawiódł. Z czystym sumieniem polecam jego usługi!
, Stare Lotnisko, Grudziądz
ocena: 5
Pogotowie elektryczne z prawdziwego zdarzenia. Telefony odbierane również wieczorami i w weekendy, a jeśli nie odbierają, to potem oddzwaniają. Pełna kultura i duży profesjonalizm. Nie zostawiają człowieka w potrzebie, nawet gdy są Święta. Już nie boję się nagłego braku prądu.
ocena: 5
Ten elektryk na moje zlecenie wymieniał rozdzielnię, co przebiegło bez większych komplikacji. Sama usługa wykonana wzorowo, bez konieczności poprawek oraz bez żadnych niedociągnięć. Przy okazji elektryk wymienił włącznik i wykonał kilka drobniejszych napraw elektrycznych, więc zdecydowanie polecam jego profesjonalne usługi.
ocena: 5
Cieszę się, że trafiłem właśnie na tego specjalistę, choć muszę przyznać, że przypadkowo, gdyż jako jedyny z kilku obdzwonionych fachowców zgodził się na pilną usługę. Wykonanie pomiarów elektrycznych przebiegło szybko i skutecznie, a pan za pracę nie wziął dużych pieniędzy, do tego był świetnie przygotowany do wykonania swojej pracy. Polecam tego elektryka z uprawnieniami!
, Mniszek, Grudziądz
ocena: 5
Jestem wdzięczny temu elektrykowi za bardzo szybkie i profesjonalnie wykonane pomiary elektryczne w moim domu. Pan elektryk przyjechał na miejsce punktualnie, a zlecenie wykonał bardzo solidnie. Sporządził również protokół. Doceniam jego fachowe podejście do sprawy oraz przystępną cenę za wykonaną usługę. Jego usługi poleciłem już znajomym i z pewnością sam również niejednokrotnie z nich skorzystam.
ocena: 5
Zlecona instalacja domofonu. Usługa wykonana na wysokim poziomie, bez niedociągnięć. Pan bardzo kulturalny i dokładny, więc skonsultowaliśmy z nim również sprawę naszej wadliwej instalacji. Oględziny wykonał od ręki i umówił się na naprawę instalacji elektrycznej już na kolejny dzień, więc nie musieliśmy długo czekać. Zdecydowanie polecam.
ocena: 4
Wykonanie instalacji elektrycznej od podstaw zleciłem temu elektrykowi. Zadanie wykonał profesjonalnie i estetycznie. Profesjonalne podejście do pracy i bardzo wysoki poziom wiedzy to niewątpliwe atuty tego specjalisty. Skorzystałem również z jego usług, kiedy konieczne było usunięcie zwarcia w przewodach elektrycznych. Polecam gorąco jego usługi.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502