El Monter
4.8

Naprawy i Serwis Elektryczny El Monter

Wyzwolenia 7, 44-237 Stanowice

Powierz swoją domową instalację elektryczną w doświadczone ręce naszych fachowców! Już od wielu lat specjaliści z tego zakładu zapewniają kompleksowe usługi elektryczne dla klientów indywidualnych i biznesowych. Zajmują się elektryką od podstaw – założą nową instalację elektryczną, podłączą płytę indukcyjną czy lampę, ale także zmodernizują stare układy, zmienią bezpieczniki i wymienią oświetlenie. Każde zgłoszenie jest traktowane priorytetowo i z pełnym zaangażowaniem. Przekonaj się o wysokim standardzie usług i dołącz do grona zadowolonych klientów. Zadzwoń!

Zakres usług

Elektryk

 • Podłączenie płyty indukcyjnej
 • Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej
 • Pomiary elektryczne
 • Instalacja lub naprawa systemu alarmowego
 • Montaż, naprawa, wymiana lampy, włącznika, gniazdka
 • Usunięcie awarii elektrycznej
 • Instalacja lub naprawa domofonu
 • Montaż paneli fotowoltaicznych
Zasięg
 1. Gliwice
 2. Rybnik
 3. Żory
 4. Czerwionka-Leszczyny
 5. Mikołów
 6. Knurów
 7. Łaziska Górne
 8. Orzesze
Mapa
Opinie
Ocena:
4.8
12 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
W naszym mieszkaniu przestało funkcjonować otwieranie furtki za pomocą domofonu zainstalowanego w przedpokoju. Zależało nam na pilnej naprawie ponieważ nie wyobrażamy sobie chodzenia za każdym razem kilkunastu metrów do furtki. Polecono mi wasz serwis i wiem już teraz że sam będę go polecał dalej ponieważ wszystko zostało naprawione w ekspresowym tempie.
, Wielopole, Rybnik
ocena: 5
Firma na moje wezwanie zajęła się usunięciem awarii elektrycznej w postaci uszkodzonego przewodu. Początkowo martwiłam się, jaka będzie cena tej usługi, ale na szczęście fachowiec zaproponował przystępny koszt, który nie odbił się znacząco na domowym budżecie. Poza tym najważniejsze jest to, że swoje zadanie wykonał bardzo dobrze. Polecam ten serwis elektryczny z czystym sumieniem.
, Zebrzydowice
ocena: 5
Ten elektryk z uprawnieniami jest naprawdę super. Jego pomoc okazała się bardzo fachowa oraz ekspresowa, a ponadto dowiedziałem się od niego wielu praktycznych rzeczy na przyszłość. Zaskoczył mnie również atrakcyjny cennik usług. Z czystym sumieniem polecam usługi tego specjalisty.
, Czerwionka-Leszczyny
ocena: 5
Zadzwoniłem do tego elektryka, ponieważ chciałem wymienić oświetlenie w pomieszczeniu gospodarczym na nowe. Pan po przybyciu na miejsce od razu zabrał się do pracy. Usługę wykonał rzetelnie i starannie. Tydzień później zgłosiłem się do niego ponownie - tym razem chodziło o naprawę domofonu, którą wykonał z należytą precyzją. Polecam.
ocena: 5
Daję najwyższą możliwą ocenę, gdyż pan przyjechał do mnie jeszcze tego samego dnia i zajął się wymianą gniazdka elektrycznego, które uległo spaleniu. Cena usługi bardzo przystępna, a elektryk przemiły i znający się na swym trudnym fachu perfekcyjnie. Numer zachowuję i polecam.
, Wielopole
ocena: 5
Według mnie najlepszy elektryk z uprawnieniami w okolicy! Coś o tym wiem, bo z niejednym "fachowcem" miałem już do czynienia. Ten Pan jest bardzo pomocny, solidny i odpowiedzialny, a wszelkie zlecone mu prace wykonuje z należną starannością i zaangażowaniem. Zawsze przyjeżdża ponadto do mnie punktualnie, a ceny jego usług nie odbijają się mocno na portfelu. Zdecydowanie polecam jego usługi każdemu.
, Orzesze
ocena: 5
Ten świetny fachowiec przyjechał, gdy pilnie potrzebne było mi pogotowie elektryczne. Na miejscu okazało się, że awaria nie była aż tak poważna jak podejrzewałem, aczkolwiek wymagała sporo pracy. Pan poradził sobie doskonale, a przy okazji zaproponował wymianę włącznika, który ewidentnie nie działał już najlepiej. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam serdecznie.
ocena: 5
Kupiłem nowy bojler elektryczny i poszukiwałem osoby, która zajęłaby się jego montażem. Zadzwoniłem to tego elektryka i umówiłem się na najbliższy wolny termin. Chociaż na usługę trzeba było trochę poczekać, to montaż bojlera wykonał profesjonalnie. Jego wiedzę widać było na każdym etapie montażu. Pan był bardzo miły i pomocny, tak więc wrażenie jest jak najbardziej pozytywne.
, Łaziska Górne
ocena: 5
W mieszkaniu należało sprawdzić trochę przestarzałą już instalację elektryczną. Ten fachowiec podjął się tego wyzwania, na dodatek doradził, co należy zrobić, by instalacja dobrze sprawowała swoją funkcję jeszcze przez długi czas. Jestem zadowolona z jego wizyty i na pewno skorzystam z jego oferty ponownie, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.
, Ochojec, Rybnik
ocena: 4
Wynajełam nowe biuro w centrum miasta w dość starym budynku. Żeby zapewnić jak najlepszy komfort dla moich pracowników, bardzo zależało mi na porządnym sprawdzeniu instlacji elekrycznej. Nie mogę sobie pozowolić na jakiekolwiek niedogodnośći, serwisant mial byc kompetentny i taki też był. Mialam obawy na kogo trafię, ale się nie zawiodłam.
, Smolna, Rybnik
ocena: 4
Bardzo profesjonalny specjalista. Doskonały kontakt i ekspresowa reakcja na zgłoszenie. Takie właśnie powinny być usługi pogotowia elektrycznego! Sama usługa również na najwyższym poziomie, choć łatwo nie było. Pan bardzo rzetelny i odpowiedzialny. Znajomość swojego fachu widać od razu, a to bardzo cenię. Wyratował mnie z opresji i wytłumaczył, gdzie leżała jego prawdopodobna przyczyna. Bardzo dziękuję i polecam.
, Żory
ocena: 4
Pech chciał, że w niedzielne popołudnie przepaliły się bezpieczniki w moim mieszkaniu, a ja nie miałem zapasowych. Wymianę bezpieczników zleciłem więc temu elektrykowi, który błyskawicznie, skutecznie i do tego w atrakcyjnej cenie zajął się wszystkim. Teraz nie mam już żadnych problemów z bezpiecznikami i czuję się bezpiecznie. Numer telefonu oczywiście zachowałem i poleciłem znajomym!
, Politechnika
Serwis niedostępny
Serwis niedostępny

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502