E-Instalpro Bartłomiej Bachleda, Krzysztof Kołodziej
5

Zakład Elektryczny E-Instalpro Bartłomiej Bachleda, Krzysztof Kołodziej

Kaszmirowa 1, Ruszowice, 67-210 Głogów
Darmowa diagnoza
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Zastanawiasz się, komu zlecić wykonanie lub naprawę instalacji elektrycznej? A może przyszedł w końcu czas na wymianę domofonu lub podłączenie płyty indukcyjnej? Te zadania najlepiej zlecić dobrym fachowcom. Jeśli szukasz solidnych elektryków, wybierz specjalistów z tej firmy. Zakres ich usług jest szeroki, więc z pewnością sprostają każdemu zleconemu im zadaniu. Pomiary elektryczne? A może usunięcia awarii elektrycznej? Elektrycy dysponują odpowiednią wiedzą i zapleczem sprzętowym, by pomóc Ci z każdym wyzwaniem. Zadzwoń!

Zakres usług

Elektryk

  • Podłączenie płyty indukcyjnej
  • Naprawa bojlera
  • Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej
  • Pomiary elektryczne
  • Instalacja lub naprawa systemu alarmowego
  • Montaż, naprawa, wymiana lampy, włącznika, gniazdka
  • Usunięcie awarii elektrycznej
  • Instalacja lub naprawa domofonu
Zasięg
  1. Głogów
  2. Polkowice
Mapa
Opinie
Ocena:
5
2 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Cenię to pogotowie elektryczne za ekspresową realizację usługi w bardzo przystępnej cenie. Ci elektrycy zadanie wykonali nie tylko dobrze, ale również dokładnie zadbali o porządek. Cała praca przebiegła wręcz wzorowo. Jestem tak zadowolony z jakości ich usług, że od tej pory w razie potrzeby będę dzwonił wyłącznie do nich.
, Polkowice
ocena: 5
Wezwałem to pogotowie elektryczne, ponieważ miałem poważny problem z prądem, którego sam nie byłem w stanie rozwiązać. Mimo późnych godzin wieczornych elektrycy zjawili się w ciągu niespełna 30 minut i sprawnie usunęli usterkę. Wszystko wykonane zostało profesjonalnie, jak przystało na specjalistów z najwyższej półki. Polecam!
, Głogów

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502