4.5

Janusz Dzieniszewski

Michałowo 45, 16-050 Michałowo
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Ceny od 30 zł
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Elektryk

Jeśli przyłącze elektryczne wymaga solidnej ręki specjalisty, czas zgłosić się do eksperta świadczącego kompleksowe usługi elektryczne w Białymstoku. Janusz Dzieniszewski to solidny elektryk, który błyskawicznie i niedrogo naprawi gniazdka elektryczne, a także uszkodzony system alarmowy oraz niedziałający domofon. Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej, a także naprawa bojlera do dla niego żaden problem. Zapraszamy do skorzystania z fachowych usług elektrycznych. Zadzwoń i przekonaj się sam!

 

Naprawa Komputerów

Szukasz specjalisty, który profesjonalnie zajmuje się obsługą informatyczną firm w Białymstoku? Potrzebna Ci jest solidna naprawa komputera stacjonarnego? A może szukasz kogoś, kto błyskawicznie i niedrogo zajmie się naprawą laptopa? Janusz Dzieniszewski udzieli profesjonalnej pomocy zarówno przy poważnej awarii komputera, jak również przy drobnej naprawie sprzętu komputerowego. Oddaj swój komputer w dobre ręce. Pozbądź się usterki na dobre. Skontaktuj się w celu ustalenia szczegółów!  

Zakres usług

Usługi elektryczne 

 • Montaż i wymiana instalacji elektrycznych
 • Ocena stanu instalacji
 • Pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej
 • Okresowe przeglądy instalacji
 • Wykonywanie i przerabianie instalacji oświetlenia
 • Instalacje alarmowe, głośnikowe, domofonowe i video-domofonowe
 • Konserwacja, awarie

Naprawa komputerów

 • Czyszczenie sprzętu po zalaniu
 • Usuwanie wirusów
 • Odzyskiwanie danych
 • Konfiguracja połączenia internetowego
 • Naprawa płyty głównej
 • Wymiana napędu / dysku twardego / pamięci ram
 • Wymiana gniazda usb / audio / lan
 • Wymiana gniazda zasilania
 • Obsługa informatyczna firm
Zasięg
 1. Białystok
 2. Suwałki
 3. Łomża
 4. Augustów
 5. Wasilków
 6. Juchnowiec Kościelny
 7. Supraśl
 8. Choroszcz
Opinie
Ocena:
4.5
4 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 4
Naprawa rozdzielni to nie zadanie dla mnie. Postanowiłem skorzystać z usług tego specjalisty, mając nadzieję, że zrobi to należycie. Nie myliłem się. Pan przyjechał w umówionym wcześniej terminie, a usługę wykonał starannie, dokładnie i z uśmiechem na twarzy. Jestem również zadowolony z przystępnej ceny.
Suwałki
ocena: 5
To prawdziwy ekspert, który świetnie poradził sobie z zadaniem, jakim była wymiana gniazdka, a do tego od ręki naprawił domofon, z którym miałem problem od dłuższego czasu (i sam tego typu naprawę zasugerował, gdy nie mogłem otworzyć mu drzwi). Numer sobie zachowuję i polecam serdecznie, bo bez wątpienia jest to profesjonalista, jakiego ze świecą szukać!
Białystok Dojlidy Górne
ocena: 4
Co tu dużo pisać - jestem zdecydowanie na TAK. Pan naprawił lampę w moim przedpokoju, choć wydawało mi się, że skończy się na wymianie na nową. Poradził sobie doskonale, co zapewne jest zasługą jego dużego doświadczenia. Koszt usługi też całkiem przystępny, więc numer zachowam.
Łomża
ocena: 5
Elektryk z uprawnieniami potrzebny był mi na już, kiedy dowiedziałem się, że instalacja elektryczna w nowo zakupionym domku na wsi jest przestarzała i wymaga pilnej wymiany. Pan szybko ustalił termin wizyty, po czym zabrał się do pracy. Usługa przebiegła sprawnie i bez większych problemów. Cena również nie była zawyżona. Polecam. Numer telefonu również zapisałem, choć mam cichą nadzieję, że nie będzie mi więcej potrzebny.
Augustów
Zobacz również innych specjalistów z kategorii Elektryk w mieście Białystok

CK CEZARY KULESZA

Bolesława Chrobrego 10 lok. 44, 15-057 Białystok
Elektryk z uprawnieniami, Instalacje elektryczne, Pomiary elektryczne, Złota rączka, Pogotowie elektryczne, Podłączanie płyt indukcyjnych, Montaż i wymiana lamp, włączników, gniazdek, Wymiana bezpieczników, Instalacja i naprawa domofonów, Instalacja i naprawa systemów alarmowych

Ekstra Prąd Bartosz Rogowski

Wasilkowska 8/30, 15-137 Białystok
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502 Wybierz termin i zamów usługę przez formularz

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 502