Edward Dwornik
4.7

Usługi Elektryczne, Naprawy RTV oraz Serwis Bram Edward Dwornik

Małomicka 1, 59-300 Lubin
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Awaria elektryczna? Usunięcie usterki lepiej zostawić specjalistom. Postaw na tę firmę i zyskaj pewność szybkiej i skutecznej interwencji. Pracujący tutaj fachowcy działają w zakresie napraw elektryki, serwisu RTV oraz serwisu bram garażowych i wjazdowych. Doskonale znają oni systemy automatyki czołowych producentów, w dodatku z zaangażowaniem podchodzą do każdego zlecenia, zdając sobie sprawę z potrzeb klientów. Mogą również pochwalić się wysoką jakością usług w rozsądnej cenie. Przekonaj się o tym, dołącz do grona zadowolonych klientów. Zadzwoń już dziś!

Zakres usług

Serwis RTV

 • Montaż lub naprawa anteny

Elektryk

 • Podłączenie płyty indukcyjnej
 • Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej
 • Instalacja lub naprawa systemu alarmowego
 • Montaż, naprawa, wymiana lampy, włącznika, gniazdka
 • Usunięcie awarii elektrycznej
 • Instalacja lub naprawa domofonu
 • Instalacja lub naprawa monitoringu

Serwis Bram

 • Naprawa furtek
 • Serwis bram garażowych
 • Serwis bram wjazdowych
Zasięg
 1. Lubin
 2. Polkowice
Mapa
Opinie
Ocena:
4.7
12 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Polecam usługi wykonywane przez firmę Pana Edwarda.Szybka realizacja zadania ,fachowość w danej dziedzinie,Wymiana napędu do bramy przesuwnej nie sprawiła trudności dla fachowca, przystępna cena,polecam.
ocena: 5
Uwielbiam pisać tak pozytywne opinie, wprawia mnie to zawsze w bardzo pozytywny humor. Mój domofon robił spięcia, a ja niepotrafiłem sobie już dłużej sam z tym radzić. Ciągle wywalało korki, kiedy ktoś wciskał guzik domofonu. Serwis godny polecania, ja z mojej strony zdecydowanie mogę polecić wykonywane przez nich usługi. Jestem bardzo oczywiśćie pozytywnie zaskoczony i polecam.
, Krzeczyn
ocena: 5
Potrzebny był mi fachowiec do wykonania instalacji elektrycznej w nowo wybudowanym biurze. Jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego pracy tego fachowca, jak również z ceny, która w ostateczności okazała się naprawdę przystępna. Serdecznie dziękuję za pomoc i na pewno będę polecać.
, Stary Lubin, Lubin
ocena: 5
Polecam z ręką na sercu usługi tego elektryka. Naprawa instalacji elektrycznej, chociaż wymagała wiedzy i umiejętności, przebiegła bardzo szybko oraz solidnie. Ten elektryk to specjalista na medal, co udowodnił po zakończonej pracy. Na uwagę zasługuje również bardzo dobry sposób komunikacji, a cena usługi również nie była wygórowana, jak na to miasto.
, Polkowice
ocena: 5
Porządni i solidni fachowcy. Z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze. Praca nie była dla nich wyzwaniem, za to okazali się osobami odpowiedzialnymi i solidnymi, dla których nie ma usterki, której nie byliby w stanie naprawić. Nigdy nie widzieliśmy tak zgranej ekipy i profesjonalnej naprawy telewizora LED. Polecamy z ręką na sercu tych Panów!
ocena: 5
Nasz telewizor AndroidTV wymagał naprawy, więc zadzwoniliśmy do tego serwisu. Panowie na miejscu byli jeszcze tego samego dnia, błyskawicznie zdiagnozowali przyczynę usterki i fachowo poradzili sobie z problemem. Widać wieloletnie doświadczenie. Bardzo dziękujemy za owocną współpracę. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy tego pana i na pewno będziemy jeszcze korzystać z jego kompleksowych usług.
, Zalesie
ocena: 5
Naprawa kina domowego przebiegła szybko i dokładnie, jednak najważniejszy był dla nas efekt ostateczny - tutaj zupełnie nie mieliśmy do czego się doczepić. Od czasu interwencji sprzęt działa jak nowy, a my spokojne możemy oglądać nasze ulubione programy i słuchać muzykę. Dziękujemy serdecznie i polecamy każdemu.
, Małomice
ocena: 5
Chwila nieuwagi wystarczyła i podczas prac remontowych niechcący uszkodziłem przewód elektryczny biegnący w ścianie pokoju gościnnego. Usunięcie awarii elektrycznej nie było takie proste, więc zaryzykowałem i wezwałem na pomoc tego elektryka. Zadanie wykonał dokładnie i czysto, bez większych problemów. Od razu widać, że to osoba doświadczona i uczciwa. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi tego pana!
, Ustronie
ocena: 4
Naprawę bramy wjazdowej zleciliśmy temu specjaliście, który z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze. Okazało się, że przyczyną takiego stanu rzeczy były nieprawidłowo wyregulowane fotokomórki. Praca przebiegła bez zarzutów, cena była naprawdę dobra. Polecamy serdecznie, a telefon zapisujemy.
, Zalesie, Lubin
ocena: 4
Wstałem któregoś dnia i poczułem swąd palonej gumy. Okazało się, że w mieszkaniu przepaliły mi się przewody, o czym poinformowało mnie to pogotowie elektryczne, gdy panowie fachowcy przyjechali na miejsce, by zająć się tą usterką. Jestem pod wrażeniem ich profesjonalizmu i umiejętności. Zdecydowanie są to elektrycy, jakich warto mieć pod ręką w przypadku awaryjnych sytuacji.
, Ustronie, Lubin
ocena: 4
Jest super, polecamy w 100%. Naprawa napędu do bram przerosła zdecydowanie nasze możliwości. Za to ci Panowie do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, a cena była naprawdę przystępna. Polecamy ich kompleksowe i niedrogie usługi, a telefon do kontaktu pozostawiamy sobie oczywiście na przyszłość, bo pewnie jeszcze będziemy korzystać z ich pomocy.
, Polkowice
ocena: 4
Jesteśmy w 100% zadowoleni z efektów pracy tego serwisu anteny oraz z ceny, która w naszej ocenie była naprawdę niska, zwłaszcza że konkurencja cennik miała od wiele mniej przystępny. W domu pojawili się jeszcze tego samego dnia - nie ukrywaliśmy, że zależało nam na sprawnie i solidnie wykonanej usłudze. Dziękujemy za krótki czas realizacji i bardzo sprawnie wykonaną usługę.
, Polkowice
Serwis będzie dostępny od dnia 01.02.2022.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502 Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Wybierz termin i zamów usługę przez formularz

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502