Dezynsekcja Zielona Góra

Wysoka jakość, sprawnie i szybko przeprowadzona dezynsekcja i atrakcyjne ceny usług to tylko niektóre z atutów polecanych przez stronę Naprawek.pl specjalistów od likwidacji insektów. Znajdziesz tutaj doświadczonych wykonawców z dobrymi opiniami, którzy dołożą wszelkich starań, by szybko i skutecznie rozwiązać każdy problem. Ci zweryfikowani wykonawcy usługi świadczą mieszkańcom Zielonej Góry.

Zakres usług
MOBILNA MYJNIA PAROWA DEZYNFEKCJA DARIUSZ KOWALSKI
4.9
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Zabieg dezynsekcji wykonywał dla mnie ten specjalista od DDD i jestem mu wdzięczny za pomoc i ekspresowe rozwiązanie problemu. Zadanie wykonał solidnie i sumiennie, a za wykonaną pracę nie wziął dużo pieniędzy. Poleciłem jego usługi już znajomym, a telefon zapisałem, chociaż po cichu mam nadzieję, że nie będzie już potrzeby, by z niego korzystać."
Wybrane zlecenia

Karaluchy w piwnicy - działanie owadobójcze

Centrum, Zielona Góra, Kupiecka
Mam okropne owady w mojej piwniczce, gdzie przechowuje moje domowe przetwory. Nie wiem jakim cudem one tam wysąpiły. Czy mogę liczyć na Waszą pomoc jeszcze dziś? Nie wiem co mam robić.

Mam w domu prusaki. Jak się ich pozbyć?

Zielona Góra
Dzień dobry. Nie wiem jak do tego doszło, ale w moim bydynku mieszkalnym pojawiły się obrzydliwe dobraki, które po mnie w nocy chodza. Poszukuję firmy, która błyskawicznie mogłaby zająć się moim problemem. Muszę je mieć dzisiaj usunięte bo inaczej wyląduje na oddziale psychiatrycznym. Mam fobię na takie robaki i nie mogę tak dłużej żyć. Proszę o pilną pomoc!

Karaczany w bloku

ZIelona Góra, Pileckiego
Dobry wieczór. W moim mieszkaniu nie wiem jakim cudem pojawiły się straszne owady. Znalazłam o was dobre opinie i dlatego tutaj piszę. Chciałabym się najpierw dowiedzieć jakie macie sposoby na usuwanie i pozbycie się takich strasznych robaków z pomieszczeń? Czy będę musiała opuścić pomieszczenie na kilka dni, czy będę mogła tam nocnować? Jakie są koszty za coś takiego?

Ile kosztuje usunięcie pcheł z samochodu?

Zielona Góra, Sulechowska, os. Zdrojowe
W moim starym aucie nie wiem jakim cudem, ale znajdują się prawdopodobnie wszy, ale nie mam pewności bo nie jestem specjalistą. Chciałabym się najpierw dowiedzieć jakie ceny za takie usługi? Jak wygląda cały proces wykonania takiej usługi? Czekam na kontakt.

Jaka jest cena za likwidację insektów z mieszkania?

Chynów, Zielona Góra
Dzień dobry. Kilka dni nie było mnie w moim mieszkanku i jestem załamana. Po powrocie zastałam w nim okropne robaki, które chodzą po mojej całej kuchni. Błagam Was o PIlną pomoc! Pozdrawiam.

Jaki czas zajmuje dezynsekcja w samochodzie?

Zielona Góra, Wyszyńskiego
Mam auto, w którym zalęgły się groźne owady. Chciałabym od Państwa uzyskać informację jakie są koszty za takie usługi? Bardzo zależy mi na czasie, aby to usunąć, ponieważ mam małe dzieci, które muszę często wozić do lekarzy. Dlatego w pojedzie nie może być żadnych szkodników.

Jaki jest czas na pozbycie się z bloku pluskwy domowej?

Zielona Góra, os. Batorego, Elektronowa
Witam serdecznie. Mieszkam w blokowisku, gdzie pojawiły się dziwne robaki. Wydaje mi się, że potrzebna będzie usługa odpluskwiania. Jestem zainteresowana wykonaniem usługi. Jestem ciekawa jakie są koszty za takie usługi? Czekam pilnie na kontakt z Państwa strony. Pozdrawiam Serdecznie i dziękuje.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502