Dezynsekcja Wrocław

W przypadku zwalczania szkodliwych insektów domowe sposoby to za mało. Nie warto marnować czasu na nieskuteczne środki, lecz najlepiej skorzystać z pomocy kompetentnych wykonawców z Wrocławia, którzy oferują rzetelne usługi dezynsekcyjne. Wśród nich są wysoko oceniani i odpowiedzialni specjaliści, którzy stosują sprawdzone metody w atrakcyjnych cenach, by szybko i skutecznie pozbyć się problemu.

Zakres usług
Protect Paweł Matuszewicz
4.9
Liczba opinii: 102
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Jestem niezwykle zadowolony z jakości usług deratyzacji, jakie wykonywała dla mnie ta firma DDD. Panowie okazali się specjalistami z najwyższej półki - do zadania podeszli odpowiedzialnie, rzetelnie i uczciwie, a cena za ich pracę była naprawdę wygórowana. Polecam z ręką na sercu, a kontakt pozostawiam."
INSECT OUT LIDIA OTFINOWSKA
4.9
Liczba opinii: 33
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Rekomenduję firmę. Dezynsekcja została przeprowadzona zgodnie z moją sugestią. Od razu było widać, że panowie doskonale znają się na swojej pracy. Do zadania podeszli odpowiedzialnie, rzetelnie i uczciwe, od razu wiedzieli, jakie metody zastosować, by pozbyć się nieproszonych gości. Okazały się one bardzo dobre, a problem już nie powrócił. Numer telefonu do tej firmy oczywiście zapisałem i szczerze polecam innym - również za przystępną cenę."
Wybrane zlecenia

Komary w ogrodzie. Ile wyniesie likwidacja? Jake ma działanie ta usługa owadobójcza?

Bałtycka, Kleczków
Czy macie skuteczne sposoby na pozbycie się owadów z mojej przydomowej działce? W to lato chciałam miło spędzać czas na świeżym powietrzu, niestety owady, które latają ciągle koło mojego ucha i mnie gryzą psują wszystko i bardzo mnie zniechęcają do korzystania z pięknej pogody. Jakie są przybliżone koszty usług na takie latające stworzenia.

Owady w mieszkaniu. W jaki sposób je wytępić?

Wrocław, Robotnicza, Stare Miasto
W łazience na podłodze, gdzie czasami wyleje się woda występują tzw. rybiki. One są obrzydliwe i nie chce mieć ich w żadnym pomieszczeniu. Muszę się jak najszybciej ich pozbyć. W jaki sposób to zrobić? Czy są jakieś domowe sposoby? Może Państwo polecą mi sprawdzone metody?

Odpluskwianie w bloku. Ile kosztuje zwalczenie pluskiew?

Kazimierza Wielkiego, Wrocław
Interesuje mnie cena usunięcia pluskiew w 6 mieszkaniach w budynku 4-piętrowym. Wraz z sąsiadami zauważyliśmy ślady po pogryzieniu, potrzebujemy jak najszybciej pomocy fachowca który pomoże nam usunąć te insekty. Wiemy, że pasożyty mogą przenieść się też do innych mieszkań dlatego prosimy o szybką odpowiedź.

Czy jest możliwość usunięcia insektów w ogrodzie, najlepiej na jutro?

Wrocław, Krzyki
Potrzebuję szybko usunąć mrówki, które pojawiły się przed moim domem. Jest ich cała masa, nie wiem skąd mogły się wziąć, pojawiły się nagle i niespodziewanie. Najwięcej jest ich przy wejściu do domu, obawiam się, że mogą wejśc do środka. Rozłożyliśmy z mężem pułapki zakupione w sklepie ogrodniczym, ale niestety niewiele dały.

Odpluskwianie w samochodzie.

Wrocław, Sienkiewicza, Ołbin
Jestem kierowcą taksówki. 0statnio po pracy zauważyłem ślady od pogryzienia. Podejrzewam, że któryś z pasażerów mógł przenieśc ze sobą pluskwy. Jestem zainteresowany usunięciem tego robactwa możliwie jak najszybciej, nie mogę narażać innych pasażerów. Chciałbym też na przyszłośc zabezpieczyć pojazd przed powtórką.

Jaka jest cena dezynsekcji i ochrony przed szkodnikami w domu?

Wrocław, Krakowska
Jestem zainteresowany usługą pozbycia się pluskiew z salonu i sypialni. Chciałbym zapytać o koszt takiej usługi oraz terminy. Problem z pluskwami pojawił się w dwa dni temu, insekty pogryzły w nocy moją rodzinę. Musieliśmy iśc spać do teściów. Bardzo proszę o pilną odpowiedź, zależy mi na czasie. Czy są jakieś domowe sposoby którymi mogę poradzić sobie z tymi insektami?

Jakie są działania owadobójcze w mieszkaniu?

Wrocław, Karłowice
Witam, zauważyłem małe, czarne robaczki w łazience, nie wiem co to może być. Chciałbym zapytać o usługę dezynsekcji oraz metody jakie państwo stosujecie przeciwko takim szkodnikom. Czy są one bezpieczne dla ludzi? Proszę również o podanie ceny takiej usługi.

Prusaki w pobliżu mieszkania. Jak je usunąć?

Wrocław, Śródmieście
Na korytarzu w bloku obok mojego pomieszczenia mieszkalnego pojawiły się niechciane owady. Faktycznie na klatce nie jest zbyt czysto, więc nie ma co się dziwić, że zalęgły się takie pasożyty. Spółdzielnia nie chce się tym zająć, więc sam na własną rękę będę je zwalczał stosując domowe sposoby. Dlatego chciałbym od Was uzyskać pomoc, czyli jakie są sprawdzone metody na liwkidację szkodników.

Najlepsza metoda na odrobaczanie - mrówki na balkonie

Rdestowa
Bardzo proszę o radę. Zauważyłam na balkonie w doniczce pełno owadów, zauważyłam, że wspięły się po ścianie budynku w którym mieszkam i biegają w kwiatkach. Boję się, że wejdą do domu przez drzwi balkonowe, mam je cały czas zamkniętę. Jak mogę poradzić sobie z tym problemem?

Likwidacja pluskwy domowej w bloku

Aleja Pracy, Wrocław
Mieszkam na parterze, podejrzewam, że w moim mieszkaniu pojawiły się pluskwy, Ostatnio były też u sąsiadów, którzy nie wezwali niestety fachowców i próbowali pozbyć się ich na własną rękę, jak widać mało skutecznie, Proszę o pomoc w szybkim zwalczeniu tego robactwa.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502