Dezynsekcja Wołomin

Paweł Sorokosz Usługi kominiarskie i gazowe
4.7
Liczba opinii: 14
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Szukasz kompetentnego specjalisty, który założy instalację gazową w twoim domu? A może szukasz fachowca, który taką instalację naprawi i doprowadzi do porządku? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś. Firma Paweł Sorokosz z powodzeniem zajmuje się tego typu
Usługi Dezynsekcji i Dezynfekcji Revival Krzysztof Wojciechowski
5
Liczba opinii: 24
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Usługi dezynsekcji świadczone przez tą firmę DDD mogę z czystym sumieniem polecić każdemu, kto ma problem z komarami, prusakami, wszami, mrówkami oraz innymi nieproszonymi gośćmi. Do zadania podeszli odpowiedzialnie, sumiennie i rzetelnie, a zastosowane metody okazały się w 100% skuteczne. Polecam za wysoką jakość i atrakcyjny cennik usług i z pewnością jeszcze nie raz zadzwonię do niego, kiedy tylko będzie taka potrzeba."
PUH RADOSŁAW REK
4.8
Liczba opinii: 92
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Panowie zajmowali się usuwaniem owadów, które jakiś czas temu pojawiły się w mieszkaniu i jestem zadowolony z jakości ich pracy. Przed rozpoczęciem pracy dokonali precyzyjnej inspekcji miejsca, następnie określili dokładną lokalizację i dokonali identyfikacji zagrożenia, po czym wybrali w porozumieniu ze mną metody walki z insektami i skutecznie zlikwidowali zagrożenie. Numer telefonu pozostawiam i polecam gorąco kompleksowe i niedrogie usługi zwalczania prusaków."
Opinia o fachowcu:
"Usunięcie gniazda szerszeni nie zajęło tym panom dużo czasu. Do zadania podeszli sumiennie, rzetelnie i odpowiedzialnie, a cena za wykonaną usługę w żaden sposób nie wpłynęła na moje finanse. Panowie okazali się osobami komunikatywnymi i słownymi, co dla mnie jest bardzo ważne. Do oprysku użyli wysokiej jakości insektycydów. Polecam za jakość i niewygórowany cennik usług, a numer telefonu zapisuję."
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502