Dezynsekcja Wodzisław Śląski

Ratapest Dawid Podbioł
4.8
Liczba opinii: 124
Sprawdź szczegóły

Ratapest Dawid Podbioł

Dezynsekcja Wodzisław Śląski
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Jestem bardzo zadowolony z pracy wykonanej przez pana od dezynsekcji, który bez większych problemów poradził sobie z usunięciem gniazda szerszeni z mojego warsztatu samochodowego. Polecam za słowność, rzetelność, uczciwość i kompleksowe podejście do problemu, a także za atrakcyjny cennik usług. Numer telefonu już zapisałem, choć mam nadzieję, że nie będzie mi już więcej potrzebny!"
Stop-insekt Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja Adam Czech
4.8
Liczba opinii: 192
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Usuwanie pluskiew zleciłem temu panu i muszę przyznać, że okazał się godnym zaufania fachowcem, jakiego na próżno szukać w dzisiejszych czasach. Pan punktualny, kulturalny i rzeczowy na miejscu zjawił się jeszcze tego samego dnia od wezwania. Do zadania podszedł fachowo, doskonale wiedział jakie metody zastosować, by szybko pozbyć się problemu. Polecam!"
Zakład Specjalistyczny Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 219
Sprawdź szczegóły
Jeśli szukasz profesjonalnej firmy DDD, która oferuje kompleksowe usługi dezynfekcji, nie mogłeś trafić lepiej. Eko-Pest z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zakres naszych usług dezynfekcyjnych jest bardzo szeroki, więc bez problemu znajdziesz tu to, czego
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502