Dezynsekcja Warszawa

W przypadku pojawienia się insektów najlepiej skorzystać z pomocy wykwalifikowanych i odpowiedzialnych serwisantów, którzy oferują wysokiej jakości usługi. Na stronie Naprawek.pl znaleźć można wyróżnionych fachowców od dezynsekcji, którzy dołożą wszelkich starań, by skutecznie rozwiązać problem. Docenisz ich za jakość i atrakcyjne ceny. Obszarem działalności tych wykonawców jest Warszawa.

Zakres usług
ZAKŁAD DDD PATRON
4.8
Liczba opinii: 96
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jestem zadowolony z jakości pracy, jaką wykonał dla mnie ten specjalista, a także z ceny, która była naprawdę dobra. Dezynsekcja przebiegła ekspresowo oraz dyskretnie, jednak przede wszystkim skutecznie. Polecam serdecznie za profesjonalizm i bardzo dobre podejście do klienta."
Zakład Specjalistyczny Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 219
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Dezynsekcją zajmował się dla mnie ten fachowiec i muszę przyznać, że z zadania wywiązał się uczciwie. Praca nie zajęła mu wiele czasu, jednak była na tyle skuteczna, że nieproszeni goście raz na zawsze zniknęli z mojego najbliższego otoczenia. Jeśli ktoś potrzebuje usługę dezynsekcji, polecam tego pana!"
Limit Paweł Kwiatkowski
4.8
Liczba opinii: 86
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Ten pan usługę wykonał szybko, skutecznie i dyskretnie. Okazało się, że prusaki to nie koniec świata, a insektów można się szybko pozbyć. Zwalczanie prusaków dla tego pana nie było żadnym wyzwaniem, zadanie wykonał ekspresowo i na dodatek z uśmiechem na twarzy. Nareszcie mam spokój i mogę spokojnie spać. To niewątpliwie osoba godna polecenia."
Paweł Sorokosz Usługi kominiarskie i gazowe
4.7
Liczba opinii: 14
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Szukasz kompetentnego specjalisty, który założy instalację gazową w twoim domu? A może szukasz fachowca, który taką instalację naprawi i doprowadzi do porządku? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś. Firma Paweł Sorokosz z powodzeniem zajmuje się tego typu
Usługi Dezynsekcji i Dezynfekcji Revival Krzysztof Wojciechowski
5
Liczba opinii: 24
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Już myślałam, że tych ohydnych robaków, które zagościły niedawno w moim domu, nie da się pozbyć. Pomoc tego pana okazała się jednak nieoceniona. Specjalista na szczęście bardzo szybko dotarł na miejsce, wykonał oprysk i teraz mam już nareszcie spokój! Trochę obawiałam się o cenę, jednak ta okazała się niezwykle atrakcyjna. Polecam serdecznie usługi dezynsekcji tego pana, a telefon pozostawiam."
PUH RADOSŁAW REK
4.8
Liczba opinii: 92
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Odrobaczanie powierzyłem temu specjaliście i zostałem bardzo miło zaskoczony, zwłaszcza że wcześniejsi "eksperci" tylko połowicznie radzili sobie z problemem, który po jakimś czasie ponownie wracał. Z tym panem było inaczej - zadanie wykonał perfekcyjnie, stosując nowoczesne metody, które okazały się w 100% skuteczne. Polecam."
Opinia o fachowcu:
"Zwalczaniem mrówek zajął się dla mnie ten specjalista od insektów i jestem miło zaskoczony efektem pracy. Wcześniej domowe sposoby nie przyniosły oczekiwanych efektów, jednak metoda tego pana okazała się na tyle skuteczna, że mrówki od razu wyniosły się z mojego domu. Polecam serdecznie każdemu z podobnym problemem!"
Wybrane zlecenia

Usunięcie insektów z ogrodu

Płocka, Młynów, Warszawa
Chciałabym wyzwolić swoją działkę od niepożądanych owadów, które niszczą mi uprawy. Czy posiadacie w swojej ofercie także taką możliwość pomocy? Czy zajmujecie się tylko wsparciem odnośnie tej materii, tylko w domach, mieszkaniach i innych pomieszczeniach zamkniętych? Byłabym wdzięczna za jakąkolwiek pomoc.

Odpluskwianie mieszkania na jutro

Młociny, Broniewskiego, Warszawa
Dzień dobry. Mam ogromny problem z wytępieniem owadów w swoim domu. Wiem, że ze względu na obecną porę roku insektów może być dużo więcej. No ale aż tyle? To chyba nie jest normalne, żeby tak mi się narzucały i tak szybko rozmnażały. Trzeba to ukrócić! Czy mogę Was prosić o wsparcie w tym kłopocie?

Dezynsekcja owadów

Warszawa, Saska Kępa, Francuska
Od kilku dni próbuję na własną rękę pozbyć się męczących mnie i moją rodzinę insektów, które non stop latają po moim mieszkaniu. Nie mam już siły sama z nimi walczyć. Proszę pomóżcie.

Jak pozbyć się pluskiew z gospodarstwa?

Anielewicza, Warszawa, Muranów
W pobliżu mojego domostwa przypałętały się jakieś okropne owady. Są ich chmary. Chodzą po bruku, trawie, szosie. Muszę coś z tym szybko zrobić, bo wejdą mi też do domu, a to by była istna tragedia. Czy proponujecie jakieś bezinwazyjne metody usunięcia tych szkodników?

Środek zwalczający mrówki

Warszawa, Niedźwiadek, Wojciechowskiegi
Witam. Niedawno ukończyłam budowę domu. Natomiast bardzo niepokoi mnie liczba mrówek na mojej posesji. Na działce można zauważyć liczne górki utworzone przez te owady oraz dużo kręcącego się robactwa. Czy dysponujecie jakimś skutecznym środkiem, by się ich pozbyć?

Co zrobić kiedy w okolicy mieszkania zagnieździły się osy?

Kawęczyn, Chełmińska
Potrzebuję w trybie pilnym likwidacji gniazda os, które znajduje się na drzewie, na placu zabaw przy moim przedszkolu. Bardzo zależy mi na szybkiej realizacji tej usługi, ponieważ po ogródku często biegają dzieci. Teraz niestety grozi im niebezpieczeństwo. Serdecznie proszę o interwencję w tej sprawie.

Likwidacja gniazda szerszeni znajdującego się w pobliżu domu

Wilanowska, Stegny
Jak dokładnie odbywa się usuwanie gniazd os i szerszeni przez Waszą firmę? Czy powinnam wtedy opuścić posesję? Interesuje mnie szybka interwencja, ponieważ owadów jest coraz więcej, a ja mam uczulenie na ich jad. Proszę, pomóżcie.

Jak ochronić piwnicę przed zagnieżdżeniem szerszeni?

Fort Bema, Warszawa
Witam serdecznie. Piszę z zapytaniem, jakimi środkami wykonywane zostaje tępienie szerszeni przez Pańską firmę? Mam z nimi problem, ale szczególnie zależy mi na bezpiecznych dla środowiska i zwierząt rozwiązaniach.

Pchły w samochodzie

Warszawa, Choszczówka, Chlubna
Witam. Czy posiadają Państwo w swojej ofercie także usuwanie pcheł? Moje dziecko chyba musiało przynieść je ze szkoły, dość, że przeniosła je także na reszte rodzeństwa to te owady skaczą mi po całym aucie. Czy dacie radę pozbyć się ich z samochodu?

Karaczany w domu. Pilne!

Warszawa, Stara Ochota, Kopińska
Witam. Czy któryś z pracowników Waszej firmy mógłby w miare szybko przyjechać do mojego mieszkania i rozeznać się jaki rodzaj owadów mnie odwiedził? Potrzebuję pilnie otrzymać opinię na temat tego czy ewentualnie podjęlibyście się usunięcia ich z mojej kuchni oraz z jakimi kosztami powinnam się liczyć.

Potrzebne pilne działanie owadobójcze przed szkodnikami w bloku!

Zacisze
Moje mieszkanie zostało zaatakowane przez owady. Prędzej nie miałam z nimi problemu. Nie wiem czy przez zimę chowały się gdzieś, czy spały, ale teraz nawet przy zamkniętych oknach w mieszkaniu aż roi się od tych szkodników. Obawiam się ich, nie znam się na insektach, więc nie wiem czy są groźne dla zdrowia czy też nie. Ale bez wzgledu na to muszę się ich jak najszybciej pozbyć.

Jaka jest cena odrobaczania bloku?

Warszawa, Natolin
Dzień dobry. Kieruję się do Państwa firmy z bardzo ważnym dla mnie tematem. A mianowicie potrzebuję pomocy w sprawie oczyszczenia bloku mieszkalnego z nadmiernej liczby owadów. Zauważyłam, że gromadzą się one głównie w piwnicy oraz w przedsionku przy drzwiach wejściowych. Natomiast miałam już trzy skargi odnośnie niechcianych gości także w mieszkaniach. Nie wiem dokładnie jakie to insekty. Czy w razie czego Pańska firma ma w swojej ofercie także odpluskwianie?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502