Dezynsekcja Wałbrzych

Jeżeli interesują Cię skuteczne usługi dezynsekcyjne, to wyłącznie z wybranym partnerem strony Naprawek z Wałbrzycha, który na co dzień zajmuje się eliminacją insektów. Prezentowane tutaj firmy zatrudniają odpowiedzialnych i znających się na pracy wykonawców, którzy mają przystępne ceny. To zweryfikowani wykonawcy z dobrymi ocenami, którzy nie spoczną, dopóki nie rozwiążą do końca problemu.

Zakres usług
Protect Paweł Matuszewicz
4.9
Liczba opinii: 102
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Jeśli kogoś interesują kompleksowe i profesjonalne usługi dezynsekcji w przystępnej cenie, to z ręką na sercu polecam tego specjalistę. Pan okazał się godnym polecenia fachowcem, który do zadania podszedł odpowiedzialnie i sumiennie, a cena za wykonaną usługę w żaden sposób nie uszczupliła mojego domowego budżetu. Polecam serdecznie, a telefon już dodałem do kontaktów."
INSECT OUT LIDIA OTFINOWSKA
4.9
Liczba opinii: 33
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Odrobaczanie powierzyłem tej firmie, ponieważ domowe metody niestety nie okazały się na tyle skuteczne, by pozbyć się problemu w 100%. Panowie okazali się godnymi zaufania specjalistami, dla których nie ma rzeczy niemożliwych do osiągnięcia. Polecam serdecznie."
Wybrane zlecenia

Możliwe odpluskwianie domu i likwidacja pluskiew na jutro?

Wałbrzych, Źródlana
Kiedy macie jakiś najbliższy wolny termin na zabieg kompleksowego usuwania pluskwiaków z pokoju? Moje dziecko ma alergię na wszelkie robactwo, dlatego też proszę o pilną interwencję.

Odpluskwianie mieszkania, ochrona przed robakami

Małopolska, Wałbrzych
Chciałabym zamówić profesjonalną dezynsekcję trzypokojowego mieszkania w nowopowstałym bloku. Jest to niby nowe osiedle, kupiliśmy mieszkanie w stanie deweloperskim zaledwie dwa tygdonie temu, ale widoczne są w rogach w każdym pokoju małe, brązowo-czarne karaluchy.

Likwidacja komarów w piwnicy

Wałbrzych, Władysława Jagiełły
Myślałem, że komary pojawiają się tylko w pomieszczeniach mieszkalnych, ale wczoraj się zdziwiłem, bo zobaczyłem dosłownie rój w mojej komórce lokatorskiej. Za nic nie da się ich wszystkich wygonić.

Chciałbym zamówić odpluskwianie ogrodu

Sosnowa, Wałbrzych
Czy wykonują państwo dezynsekcję zewnętrzną? Chciałabym odkazić i oszczyścić swój ogródek, a to wszystko przez pluskwy, które pojawiły się w nim kilka dni temu. Jest ich bardzo dużo, wydaje mi się, że z każdym dniem coraz więcej, nie wiem, czy tak szybko się rozmnażają, czy co.. Proszę o pomoc.

Potrzebne odrobaczanie - karaluchy w samochodzie

Wałbrzych
Podwoziłem ostanio swoją mamę do lekarza, po opuszczeniu auta bardzo swędziało ją ciało. Okazało się, że na tylnym siedzeniu mam kilka dziwnie wyglądających robaków, które lubią kąsać ludzi. Po ukąszeniu na ciele skóra robi się zaczerwieniona i pojawiają się bąble. Jak najszybciej muszę zdezynfekować cały pojazd.

Zwalczenie os w domu

Raciborska, Wałbrzych
Dzień dobry. Od niecałych dwóch tygodni walczę z kąśliwymi owadami. Pomimo zamontowanej moskitiery, co jakiś czas regularnie wlatują do środka osy. Jedna z nich wczoraj użądliła moją córkę. Nie chciałabym, aby ta sytuacja się powtórzyła, szukam pana, który pomógłby mi jakoś przed nimi się zabezpieczyć.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502