Dezynsekcja Tarnowskie Góry

Stop-insekt Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja Adam Czech
4.8
Liczba opinii: 192
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Pracę polegającą na odrobaczeniu mieszkania zleciłem temu specjaliście, który okazał się godnym polecenia fachowcem z bogatą wiedzą i uprawnieniami. Do zadania podszedł odpowiedzialnie i sumiennie, a praca nie sprawiła mu większych problemów. Doskonale wiedział, jakich środków użyć, by raz na zawsze pozbyć się niechcianych lokatorów. Polecam."
Rafał Szram Silesia-Pest
4.8
Liczba opinii: 146
Sprawdź szczegóły

Rafał Szram Silesia-Pest

Dezynsekcja Tarnowskie Góry
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Po zakupie domku na wsi zabrałem się za rozbudowywanie poddasza, jednak jak się okazało, zamieszkiwały je mrówki. Tego pana znalazłem w Internecie i zamówiłem usługę zwalczania mrówek. Pan wykonał zabieg, który okazał się skuteczny - pracę wykonał na bardzo wysokim poziomie. Generalnie jestem zadowolony z wyboru i polecam na przyszłość."
Zakład Specjalistyczny Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 219
Sprawdź szczegóły
Jeśli szukasz profesjonalnej firmy DDD, która oferuje kompleksowe usługi dezynfekcji, nie mogłeś trafić lepiej. Eko-Pest z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zakres naszych usług dezynfekcyjnych jest bardzo szeroki, więc bez problemu znajdziesz tu to, czego
WISEŁKA GRZEGORZ AQUA-TOX ZAKŁAD USŁUG HIGIENY SANITARNEJ
4.8
Liczba opinii: 106
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Znalazłem u siebie w domu insekty, których należało jak najszybciej się pozbyć. Likwidację owadów zleciłem tej firmie. Panowie wykonali gazowanie jednego piętra - praca przebiegła sprawnie, szkodniki zostały zlikwidowane, a ja mogę już spokojnie spać. Z ręką na sercu mogę ich śmiało polecić, bo zostałem profesjonalnie i uczciwie obsłużony. Telefon oczywiście zachowałem."
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502