Dezynsekcja Sosnowiec

Na stronie Naprawek.pl znajdziesz wyłącznie odpowiedzialne i rzetelne firmy, które dołożą wszelkich starań, by szybko i skutecznie zająć się problemem z insektami. To godni polecenia i uczciwi serwisanci, którzy swoją kompleksową pracę oferują na terenie miasta Sosnowiec. Solidne usługi dezynsekcyjne to ich codzienna praca, którą wykonują w możliwie najkrótszym czasie i tanio.

Zakres usług
Ratapest Dawid Podbioł
4.8
Liczba opinii: 124
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Kiedy okazało się, ze w mieszkaniu pojawiły się szerszenie, niemal pewne było, że mają w pobliżu gniazdo. Samodzielnie usunięcie gniazda szerszeni nie wchodziło w grę, dlatego należało wezwać kogoś z doświadczeniem. Ten pan okazał się specjalistą, który doskonale znał i rozumiał zachowania tych owadów, dlatego pozbycie się ich nie było dla niego żadnym problemem. Polecam!"
Stop-insekt Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja Adam Czech
4.8
Liczba opinii: 192
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jestem bardzo zadowolony z pracy, jaką wykonali dla mnie ci panowie od DDD. Odpluskwianie nie zajęło im wiele czasu, a efekty widoczne były niemal od razu. Do tego urzekła mnie przystępna cena, która nie odbiła się znacząco na domowym budżecie. Polecam każdemu, kto ma podobny problem."
Rafał Szram Silesia-Pest
4.8
Liczba opinii: 146
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Dezynsekcją pomieszczenia gospodarczego zajmowała się ta firma i muszę przyznać, że jestem miło zaskoczony jakością ich usług. Panowie do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, doskonale radząc sobie z problemem, a cena jak na tak dobrze wykonaną pracę, okazała się bardzo konkurencyjna. Kontakt zachowałem i szczerze polecam każdemu!"
Zakład Specjalistyczny Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 219
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Początkowo usunięciem gniazda os chciałem zająć się samodzielnie, jednak ze względu na obawy przed dotkliwym użądleniem, postanowiłem zadanie to zlecić specjalistom. Panowie do zadania podeszli odpowiedzialnie i sumiennie, a pracę wykonali na medal. Polecam serdecznie ich usługi, a numer telefonu oczywiście pozostawiam na przyszłość."
Mazur Marek P.U.H. Deratyzator
4.7
Liczba opinii: 71
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Likwidacja owadów była konieczna, ponieważ te rozmnażały się w zastraszającym tempie, a domowe metody za każdym razem zawodziły. Ci panowie okazali się godnymi polecenia specjalistami, którzy do zadania podeszli odpowiedzialnie i sumiennie, wywiązując się z niego na medal. Polecam serdecznie, a telefon do panów oczywiście zapisuję."
WISEŁKA GRZEGORZ AQUA-TOX ZAKŁAD USŁUG HIGIENY SANITARNEJ
4.8
Liczba opinii: 106
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Pluskwy domowe to owady, które uwielbiają miejsca spokojne i ciemne, do których nikt nie zagląda, dlatego kiedy okazało się, że te owady zadomowiły się w moim mieszkaniu, zwalczanie pluskiew postanowiłem zlecić osobie z doświadczaniem. Wybór padł na tego pana i jak się okazało, był naprawdę dobry. Szczerze polecam, a telefon oczywiście zapisuję."
Stanisław Górecki PHU Prosta
4.9
Liczba opinii: 72
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Odrobaczanie mieszkania, które niedawno kupiłem, powierzyłem tym specjalistom od DDD. Panowie do pracy zabrali się już następnego dnia od wezwania, szybko i skutecznie pozbywając się problemu. Zaskoczył mnie ich profesjonalnym, znajomość metod oraz cena, która w mojej ocenie była bardzo atrakcyjna. Nie pozostaje mi nic innego, jak polecać ich kompleksowe usługi bliskim."
Firma Overland jest niekwestionowanym specjalistą w zakresie zabezpieczania różnego rodzaju obiektów przed szkodnikami oraz zwalczania szkodników, przede wszystkim tam, gdzie stanowią szczególne zagrożenie. Oferuje usługi takie jak dezynfekcja,
Likwidacja szkodników, które zadomowiły się w domu lub innym pomieszczeniu nie należy do prostych czynności. Bez odpowiednich kwalifikacji nie jesteś w stanie dobrać odpowiedniej metody, która przyniesie pożądane efekty. Zaoszczędź sporą
Jeśli od dłuższego czasu Twoje próby zwalczenia szkodników nie przynoszą oczekiwanych efektów, jeszcze dzisiaj skontaktuj się ze specjalistami z zakładu „Inserat”. Jesteśmy pewni, że spełnimy Twoje wszystkie oczekiwania. Nie brakuje nam
Wybrane zlecenia

Działania owadobójcze w samochodzie

Dańdówka
Zauważyłem, że do samochodu dostały się szerszenie. Okazało się, że pojazd stał w pobliżu drzewa, na którym było gniazdao. Bardzo prosze pomóc mi pozbyć się tych owadów. Nie mam pomysłu jak mogę sam zadziałać w tej sprawie. Chciałbym też poznać cenę takiej usługi w państwa firmie. Zależy mi na czasie, bo boję się, że jak wsiąde do auta to owady mnie zaatakują.

Ile kosztuje wytępienie owadów w domu?

Sucha, Pogoń, Sosnowiec
Dzień dobry, piszę z zapytaniem o koszt zwalczenia pluskiew we wszystkich pomieszczeniach, również w piwnicy i na strychu. Zauważyłam u siebie i członków rodziny paskudne ślady po pogryzieniu przez te insekty. Musieliśmy się wyprowadzić z domu na czas, aż problem zniknie. Uprzejmię prosze o odpowiedź i pomoc w skutecznym pozbyciu się tego problemu.

Ile wyniesie likwidacja pluskiew w bloku?

Długosza, Józefów
Wczoraj w moim mieszkaniu na trzecim piętrze zauważyłam pluskwę. Nie wiem skąd mogła się tam wziąć, ponieważ zawsze bardzo dbałam o porządek. Domniemam, że przyszły z dołu, od mojej sąsiadki, bo kiedyś coś wspominała o problemie. Mogę liczyć na dość szybką pomoc w tej sferze i jakiego rzędu są to koszty?

Dezynsekcja na jutro

Sosnowiec, Środula
Witam serdecznie, chciałbym zamówić usługę dezynsekcji na jutro, jeśli tylko mogą Państwo przyjechać. Konkretniej chodzi o likwidację gniazda os, które jest zlokalizowane w okolicach mojego strychu. Zależy mi na szybkiej interwencji, dlatego proszę o pilny kontakt w tej sprawie oraz poinformowanie mnie o kosztach takiej usługi.

Szerszenie w okolicy piwnicy

Maczki, Stacyjna
Zwracam się z prośbą o pomoc w usunięciu gniazda, które znajduje się przy wejściu zewnętrznym do pomieszczeń pod budynkiem. Uniemożliwia ono dostanie się do środka. Problem pojawił się niedawno więc może są duże szanse na usunięcie tego gniazda w miarę szybko. Obawiam się o bezpieczeństwo lokatorów mieszkających w tym bloku. Proszę o podanie kosztów takiej usługi.

Zwalczanie mrówek w bloku

Sosnowiec, Klimontów
Zauważyłam te owady w moim mieszkaniu, wędrujące przy oknie i po parapecie.Zdziwiłam się, bo najwidoczniej musiały wspiąć się po ścianie budynku. Mieszkam na parterze, także nie miały dalekiej drogi. Kupiłam jakiś środek w markecie, ale nie wiem jak go użyć poprawnie. Czy możecie mi państwo zaproponoać jak mogę sobie z tym poradzić?

Zwalczanie karaluchów w gospodarstwie

Sosnowiec, Wawel
Czy mogę liczyć na pomoc w zwalczeniu karaluchów z terenu mojego gospodarstwa? Nie ukrywam, że sprawa jest dość pilna i interesuje mnie przede wszystkim, jaki jest czas na wykonanie takiej usługi? Proszę o odpowiedź.

Potrzebna pilna pomoc w pozbyciu się pcheł z mieszkania

Rudna, Sosnowiec
Ostatnio wraz z moim dzieckiem byliśmy w schronisku dla zwierząt, żeby adoptować jakiegoś psiaka. Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie fakt, że od tamtego momentu w moim domu pojawiły się pchły. Niestety nie są to pojedyncze przypadki, dlatego muszę działać szybko. Pomóżcie.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502