Dezynsekcja Radomsko

ZAKŁAD DDD PATRON
4.8
Liczba opinii: 96
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Osy w moim domu na wsi okazały się poważnym problemem, z którym nie mogłem poradzić sobie samodzielnie. Usunięcie gniazda os poleciłem tym specjalistom i muszę przyznać, że jestem zaskoczony tak szybko osiągniętym efektem. Widać, że panowie doskonale znają się na swojej pracy, którą wykonali solidnie i rzetelnie. Polecam z całego serca!"
Zakład Specjalistyczny Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 219
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Zwalczaniem mrówek zajęli się dla mnie ci panowie od dezynsekcji i powaliła mnie na kolana jakość ich usług. Wszystko było dopięte na ostatni guzik, a zadanie wykonali z niezwykłą precyzją. Zastosowane przez nich metody okazały się bezpieczne dla otoczenia i przyniosły oczekiwany efekt. Polecam tych panów z całego serca, a numer telefonu zachowuję i na pewno będę jeszcze nie raz z niego korzystał!!!"
PUH RADOSŁAW REK
4.8
Liczba opinii: 92
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Mrówki w mojej kuchni pojawiły się niedawno, jednak zdążyły już nieźle narozrabiać, dlatego postanowiłem skorzystać z pomocy specjalistycznej firmy. Panowie zwalczaniem mrówek zajęli się profesjonalnie, stosując sprawdzoną metodę, która w niedługim czasie przyniosła zamierzony efekt. Cena również była ok. Polecam, a kontakt do panów oczywiście zapisuję!"
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502