Dezynsekcja Radom

Solidnych i odpowiedzialnych specjalistów od dezynsekcji znajdziesz bez problemu wśród partnerów strony Naprawek.pl. To sumienni, rzetelni i kompetentni wykonawcy z Radomia, którzy do każdego zadania podchodzą sumiennie i są polecani przez coraz szersze grono klientów. Tych polecanych fachowców wyróżnia rzetelność, uczciwość, profesjonalizm na każdym etapie wykonywania usługi oraz niskie ceny.

Zakres usług
ZAKŁAD DDD PATRON
4.8
Liczba opinii: 96
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jestem bardzo zadowolony z tego specjalisty. Zabieg zwalczania pluskiew wykonany został profesjonalnie i skutecznie, owadów już nie mam, ponadto stosunek ceny do jakości pracy był rewelacyjny. Nie polecam domowych metod, ponieważ okazały się nieskuteczne, a cena była prawie dwukrotnie wyższa w porównaniu do ceny tego fachowca."
DDD Protect
4.8
Liczba opinii: 60
Sprawdź szczegóły

DDD Protect

Dezynsekcja Radom
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Mila i fachowa obsługa, porządne i bezpieczne środki, a przede wszystkim wysoka skuteczność działania. Rachunek za odkomarzanie w domu również był do zaakceptowania. Generalnie jestem bardzo zadowolony, a pana od DDD poleciłem już znajomemu z podobnym problemem. Telefon trafił już do moich kontaktów, bo gdzie w dzisiejszych czasach znajdę lepszego fachowca. Polecam serdecznie."
Hubert Karbownik Deztigo
4.9
Liczba opinii: 35
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Chociaż istnieje wiele sprawdzonych metod na usunięcie gniazda os, ja zadanie to postanowiłem zlecić osobie kompetentnej. Wezwany na miejsce pan okazał się godnym polecenia specjalistą - pracę wykonał solidnie i sumiennie, a zastosowana metoda okazała się bezpieczna dla środowiska. Zaskoczyła mnie również cena usługi, która nie była wygórowana. Polecam."
Wybrane zlecenia

Usunięcie szerszeni

Wolanowska, Radom, Zamłynie
Witam, spędzając weekend w moim domku letniskowym zauważyłam pojawienie się chmary szerszeni. Prawdopodobnie mają gdzieś swoje gniazdo, jednak nie odkryłam jego lokalizacji. Czy mogę liczyć na pomoc z Państwa strony? Jest to bardzo pilna sprawa, więc potrzebuję szybkiej interwencji.

Ile kosztuje zwalczenie pluskiew z bloku?

Radom, Szklana
Od kilku dni próbuję pozbyć się problemu pluskiew, niestety bezskutecznie. Ile kosztuje zwalczenie pluskwy w bloku i ile trzeba czekać na wykonanie takiej usługi? Bardzo proszę o pomoc, ponieważ nie wiem już, co mam robić.

Insekty w mieszkaniu

Radom, Wyścigowa
Poszukuję solidnego fachowca, który zajmie się problemem insektów w moim mieszkaniu. Wydaje mi się, że są to meszki, jednak nie mam co do tego pewności. Niestety żadne odpryski ani preparaty nie działają, więc potrzebuję pomocy specjalistycznego serwisu.

Ile wyniesie dezynsekcja piwnicy

Radom, Gołebiów, Żółkiewskiego
Dzień dobry, moje pytanie brzmi: ile wyniesie usługa dezynsekcji? Próbowałem różnych odprysków i preparatów dostępnych na rynku, jednak problem karaluchów w mojej piwnicy nadal nie zniknął. Wydaje mi się, że niezbędna będzie tutaj pomoc profesjonalisty. Proszę o pomoc w usunięciu tych szkodników. Liczę na szybką odpowiedź z Państwa strony.

Mrówki w samochodzie - serwis w pobliżu

Lipskiego, Radom
Ostatnio sprzątając w garażu zauważyłam, że w pobliżu mojego samochodu pojawiło się gniazdo mrówek. Jest ich pełno i powoli zaczynają niszczyć nawierzchnię podjazdu. Czy istnieje jakieś sprawdzone i nieinwazyjne działanie owadobójcze, które byłoby w stanie wytępić mrówki? Boję się stosować niesprawdzone preparaty, które mogą uszkodzić kostkę brukową. Bardzo proszę o odpowiedź.

Problem z pluskwą domową

Obozisko, Szarych Szeregów, Radom
Mam problem z pluskwą domową. Mieszkam w domu jednorodzinnym i zauważyłam ślady ugryzień po pluskwach u mojego dziecka. Niestety nie wystarczyło wypranie pościeli i materaców, dlatego chyba pozostało mi skorzystanie z pomocy profesjonalnego serwisu. Jakie stosują Państwo metody, jakie są ceny i ile trzeba czekać na wykonanie takiej usługi?

Odpluskwianie w ogrodzie

Radom, Willowa, Idalin
Mam inwazję pluskiew w ogrodzie. To prawdziwa plaga, która niszczy moje grządki. Jaki jest koszt profesjonalnego odpluskwiania i w jakim czasie mogłaby zostać wykonana taka usługa? Chcę jak najszybciej pozbyć się tych szkodników, a nie chcę stosować niesprawdzonych środków. Przeogromnie liczę na Państwa pomoc w tej sprawie.

Usunięcie karaczanów z domu

Planty
Interesuje mnie usunięcie karaczanów, które mają swoje skupisko w okolicach mojego domu. Na początku widywałem je tylko na podwórku, jednak z czasem robaczki te zaczęły przedostawać się do środka pomieszczenia. Proszę o pomoc.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502