Dezynsekcja Pszczyna

Stop-insekt Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja Adam Czech
4.8
Liczba opinii: 192
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Odkomarzanie ogrodowej altany zleciłem tej firmie dezynsekcyjnej i muszę przyznać, że jestem bardzo zaskoczony krótkim czasem realizacji zadania oraz niewygórowaną ceną za wykonaną pracę. Pan od razu wiedział, jak zabrać się do pracy, a do zadania podszedł sumiennie i rzetelnie, do tego miał niezbędny sprzęt oraz odpowiednie preparaty. Numer telefonu do tego Pana już zapisałem i polecam serdecznie każdemu!"
Rafał Szram Silesia-Pest
4.8
Liczba opinii: 146
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Jesienią stwierdziłem, że mam prusaki w domu i zastanawiałem się, jak szybko i skutecznie pozbyć się nieproszonych gości. Testowałem kilka preparatów, jednak owady ciągle były w domu. Przystąpiłem więc do szukania fachowca i w końcu trafiłem na tego pana, który okazał się specjalistą z najwyższej półki, przy tym bardzo uprzejmym. Polecam jego usługi dezynsekcji!"
Usługi Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Insekto-Flit Leszek Kozieł
4.9
Liczba opinii: 21
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy zespołem, dla którego największe znaczenie ma wysoka skuteczność przeprowadzanych czynności. Zapewniamy, że sprawnie przeprowadzimy dezynfekcję pomieszczeń, deratyzację lub odrobaczanie. Dzięki nam zapomnisz o wszystkich uciążliwych szkodnikach i nieprzyjaznych drobnoustrojach, a także pozbędziesz się nieprzyjemnego zapachu z danego pomieszczenia. Zadzwoń właśnie teraz i zostaw nam swoje zgłoszenie!
Stanisław Górecki PHU Prosta
4.9
Liczba opinii: 72
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Odrobaczanie zleciłem temu specjaliście od DDD i jestem zadowolony z efektów jego pracy. Ten człowiek był tak profesjonalny w każdym szczególe i miał taką ogromną wiedzę, że przekonał mnie do siebie w 100%. Wszystko wykonał idealnie, a cena również nie była wysoka, ja na tak dobrą robotę. Polecam , bo zabieg w mieszkaniu wykonał z zaangażowaniem i skutecznie."
Jeśli od dłuższego czasu Twoje próby zwalczenia szkodników nie przynoszą oczekiwanych efektów, jeszcze dzisiaj skontaktuj się ze specjalistami z zakładu „Inserat”. Jesteśmy pewni, że spełnimy Twoje wszystkie oczekiwania. Nie brakuje nam
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502