Dezynsekcja Pruszcz Gdański

Fumis Remigiusz Falk Usługi Specjalistyczne
4.8
Liczba opinii: 67
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Odpluskwianie zleciłem temu specjaliście, kiedy owady zaczęły masowo pojawiać się w moim mieszkaniu. Pan wykazał się bogatą wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami, a także znajomością biologii tego szkodnika. Pluskwy zniknęły, a ja jestem mu bardzo wdzięczny. Polecam każdemu, kto ma podobny problem z insektami."
4.7
Liczba opinii: 29
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Mrówki już od dłuższego czasu nie dawały mi spokoju, pustosząc kuchnię, dlatego postanowiłam wezwać na pomoc specjalistę od insektów. Pan przez telefon okazał się miłą i kulturalną osobą, a zwalczaniem mrówek zajął się kompleksowo. Jestem bardzo zadowolony z jakości jego pracy i przede wszystkim z efektów, które widoczne były jeszcze tego samego dnia. Polecam serdecznie, a numer telefonu oczywiście zachowuję."
Usługi Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Pco Solutions Daniel Sacewicz
4.7
Liczba opinii: 31
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Ten fachowiec okazał się solidnym i godnym zaufania ekspertem od szkodników, kiedy w mieszkaniu pojawiły się prusaki. Dezynsekcję wykonał już następnego dnia od zgłoszenia, a sam zabieg okazał się niezwykle skuteczny. Nieproszeni goście zniknęli, a ja mam spokojny sen. Polecam za kompleksowe podejście do sprawy, a telefon oczywiście pozostawiam na przyszłość."
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502