Dezynsekcja Poznań

Dezynsekcja to usługa, którą zadecydowanie warto zlecić wiarygodnym i uczciwym firmom. Na stronie Naprawek.pl znajdziesz wyłącznie odpowiedzialnych i sumiennych wykonawców z wysokimi kwalifikacjami, którzy dołożą wszelkich starań, by szybko i skutecznie rozwiązać problem z insektami. Ci wyróżnieni fachowcy z Poznania do każdego klienta podchodzą indywidualnie, do tego mają ceny na każdą kieszeń.

Zakres usług
Skoczylas Karol PUH Termit
4.8
Liczba opinii: 26
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Usuwanie gniazda szerszeni z poddasza domu zleciłem tym specjalistom od DDD. Panowie już podczas rozmowy telefonicznej okazali się godnymi zaufania specjalistami - rzeczowo i dokładnie odpowiadając na zadawane im pytania. Zadanie wykonali solidnie, zachowując przy tym wszelkie obowiązujące zasady bezpieczeństwa. Polecam serdecznie ich kompleksowe i skuteczne usługi."
Pest Patrol Marcin Żychliński
4.9
Liczba opinii: 29
Sprawdź szczegóły
Nie warto zwlekać z dezynfekcją, ponieważ czas działa na Twoją niekorzyść. Jeśli chcesz wygrać wojnę z zarazkami, działaj błyskawicznie. Z pomocą przyjdą Ci fachowcy z Pest Patrol. Nasza firma we Wrześni i okolicach oferuje profesjonalne odkażanie
!hahu! Joanna Spychała
4.8
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Niedawno w mojej kuchni pojawiły się mrówki, a domowe metody walki z tymi owadami okazały się nieskuteczne. Dopiero pomoc tego specjalisty od DDD okazała się nieoceniona. Pan do zadania podszedł odpowiedzialnie, stosując skuteczną i nieinwazyjną metodę. Dziękuję za pomoc i polecam!"
Usługi Zwalczania Szkodników i Dezynfekcji Jakub Szwed
4.8
Liczba opinii: 38
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Firma rzetelna i profesjonalna, widać było od samego początku, że panowie doskonale wiedzą, co mają robić. Wszystko dokładnie wytłumaczyli - co i jak będą wykonywać, a usunięcie pluskiew nie zajęło im zbyt wiele czasu. Do tego doszła również atrakcyjna cena. Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy DDD. Dziękuję bardzo za pomoc i szczerze polecam tą firmę!"
BALT-CLEAN HANNA CIECHANOWSKA
4.7
Liczba opinii: 26
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Skorzystałem z usług tej firmy, kiedy okazało się, że w moim magazynie pojawiły się groźne szkodniki. Panowie do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, a usługa dezynsekcji wykonana została profesjonalnie. Polecam za solidność i uczciwość, a numer telefonu pozostawiam."
Profesjonalne usługi zwalczania szkodników. W firmie FRODO z Poznania od lat zajmujemy się likwidowaniem uporczywych owadów oraz gryzoni w otoczeniu człowieka. Jesteśmy dyskretni oraz zabójczo skuteczni. Świadczymy usługi deratyzacji,
Wybrane zlecenia

Pozbycie się pluskiew w bloku

Kurlandzka, Chartowo, Poznań
Mam problem z insektami, potrzebuję odpluskwiania mieszkania w trybie pilnym. Zalęgły się chyba niedawno, prawdopodobnie przywędrowały przez ściany od sąsiadów. Są widoczne nocą i nad ranem, potem się chowają. Interesuje mnie najbliższy możliwy termin, proszę o informacje

Jaki jest czas oczewkiwania na usunięcie szerszeni z mieszkania?

Winogrady, Słowiańska
Witam zauważyłem gniazdo owadów w pobliżu balkonu. Jestem pewny, że to nie osy, ponieważ owady są znacznie większe. Boję się, że wlecą mi do środka, mam małe dzieci. Proszę o jak najszybszą interwencję w tej sprawie. Nie jestem w stanie usunąc gniazda na własną rękę, a nie mogę długo czekać. Sąsiad poradził mi kupić specjalną gaśnicę, ale wolę poczekać na fachowca.

Skuteczna dezynsekcja i wytępienie insektów w piwnicy

Piastowska, Wilda
Interesuje mnie pozbycie się insektów w pomieszczeniu znajdującym się pod domem. Możliwe, że mieszkają tam od dawna, zauważyłem je dopiero wczoraj kiedy wieczorem musiałem zejś po narzędzia, które tam trzymam. Widocznie chowają się za dnia i wychodza w nocy. Proszę o kontakt w tej sprawie w możliwie jak najszybszym czasie.

Pozbycie się prusaków w mieszkaniu

Poznań, Grottgera, Łazarz
Witam, mamy inwazję insektów w okolicy. Nad ranem zobaczyłam te robactwo. Sąsiadki też je widziały, ponadto niektórzy mieszkańcy są pogryzieni. Zwracamy się z ogromną prośbą, aby jak najszybciej zwalczyć te niechciane szkodniki.

Likwidacja os w domu

Poznań, Krańcowa, Malta
Na ścianie budynku znajduje się gniazdo, chcemy je bezpiecznie usunąć i zwracamy się z prośbą o pomoc. Jaki jest czas oczekiwania i cena takiej usługi? Ile trwają takie działania pozbywania sę gniazda?

Ile kosztuje dezynsekcja w gospodarstwie?

Warszawska, Poznań
Interesuje mnie usługa wytępienia karaluchów w pomieszczeniu gospodarczym. Jakie macie państwo metody zwalczania insektów i jaka jest skuteczność tych środków? Czy są one bezpieczne? Oczywiście interesuje mnie też cena, zanim zdecyduję się na usługę,prosze o pilne udzielenie tych informacji.

Potrzebna pilna pomoc w usunięciu szerszeni w gospodarstwie

Poznań, Stare Miasto
Jestem gospodarzem,prowadzę agroturystykę. Zauważyłem na drzewie obok stodoły gniazdo tych owadów. Stanowią duże zagrożenie dla moich gości i zwierząt. Straż pożarna nie mogła mi pomóc, proszę o niezwłoczną interwencję i usunięcie gniazda. Czy możliwe jest to jeszcze dziś?

Karaczany w pokoju

Lutycka, Poznań, Jeżyce
Zauważyłam ciemno ubarwione,małe robaczki, podejrzewam, ze to pluskwy. Interesuje mnie dezynsekcja całego mieszkania, bo możliwe, że przeniosły się dalej. Chciałbym też poznać koszt takiej usługi.

Szerszenie w okolicy domu, potrzebuję pilnego działania owadobójczego.

Poznań, Rataje
Poszukuję solidną firmę, która zajmie się usunięciem gniazda owadów w ogrodzie. Chciałbym powierzyć to zadanie fachowcowi, sam wiem że sobie nie poradzę. Chcę uniknąć ataku rozzłozczonych latających insektów. Moja żona jest uczulona na jad, więc obecnośc owadów stanowi duże zagrożenie. Proszę o możliwie najszybszą pomoc, chodzi o bezpieczeństwo mojej rodziny.

Szerszenie w ogrodzie

Poznań, Bukowska
Przed moim domem lata pełno owadów, rozmiar wyklucza osy. Nie mogę zlokalizować gniazda, prawdopodobnie znajduje się gdzieś w koronie drzewa. Boję się o bezpieczeństwo mojej rodziny, czytałem, że to bardzo niebezpieczne owady. Proszę o pomoc w ich usunięciu, możliwie jak najszybciej. Prosze też o informację jak mogę zabezpieczyć dom przed państwa przyjazdem.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502