Dezynsekcja Płock

Samodzielne próby usunięcia stanowiących zagrożenie dla zdrowia i życia insektów to nie najlepszy pomysł. Lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z pomocy wysoko ocenianych i uczciwych specjalistów, którzy świadczą profesjonalne usługi dezynsekcyjne. Rzetelnych i polecanych przez szerokie grono klientów m.in. za przystępne ceny wykonawców z Płocka znajdziesz wśród partnerów strony Naprawek.pl.

Zakres usług
Limit Paweł Kwiatkowski
4.8
Liczba opinii: 86
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Zagrożenie ze strony owadów pojawia się w momencie, kiedy człowiek znajdzie się niedaleko gniazda, dlatego zaraz po zauważeniu owadów na terenie posesji, usunięcie gniazda szerszeni zleciłem temu panu, który okazał się specjalistą z prawdziwego zdarzenia."
Zakład Zwalczania Szkodników OZONMEDIC.PL PAWEŁ TRZECIAK
4.9
Liczba opinii: 49
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"To niewątpliwie jeden z najlepszych specjalistów od dezynsekcji w okolicy, z jakim miałam do tej pory do czynienia. Zadanie wykonał solidnie i uczciwie, a na efekty nie musiałam długo czekać. Usługa została wykonana na najwyższym poziomie, a pan okazał się ekspertem z bogatą wiedzą na temat szkodników. Owady padły po kilku godzinach, a ja mogę spokojnie spać. Polecam każdemu, kto ma problem z owadami w domu."
Wybrane zlecenia

Serwis do zwalczenia szerszeni

Płock, Zduńska
Dzień dobry. Jestem entuzjastą działkowym i bardzo często na niej przebywam. W teorii sezon się już zakończył ale to nic, nie ma jeszcze takich mrozów co by nie posiedzieć tutaj. Dziwna sprawa jest, pojawiły się skądinąd szerszenie, chociaz dla nich to już raczej zbyt niska temperatura no i przeszkadzają mi w wypoczynku.

Odrobaczanie mieszkania

Płock, Dziewiarska
Szukam poważnej firmy oferującej usługi dezynsekcji na terenie mojego osiedla. Nie wiem co to za rodzaj robaków, ale są w prawie każdym pokoju domu i to w dużych ilościach. Nic latającego nie widziałem także nie wiem czy to jeszcze nie wyklute jaja czy jakieś larwy, ale zależy mi żeby to jak najszybciej usunąć.

Mrówki w bloku

Płock, Miła
Witam serdecznie, szukam serwisu, który mam nadzieję będzie znał sposób na pozbycie się najlepiej w całym budynku tych czerwonych robaków. Łaża gdzie chcą, wszędzie jest ich pełno. W windzie, na schodach, w domach, w piwnicy. Zależy mi na jak najszybszym usunięciu problemu, ponieważ są to te gryzące i nie chciałbym większej draki wśród lokatorów.

Jaka cena odpluskwiania w domu?

Płock, Lisia
Potrzebuję na już techników zdolnych wytępić te owady i zapobiec ich ponownemu pojawianiu się. Nie wiem skąd ale już trzeci raz mają swoje gniazdo pod prawie każdym łóżkiem w domu.

Karaluchy w samochodzie

Grabowa, Płock
Od prawie dwóch miesięcy pracuje cały czas zdalnie i biorąc pod uwagę że mam sklep zaraz pod nosem to nie korzystam z auta odkąd pracuje w domu. Wydaje mi się że zostawiłem jakieś resztki jedzenia bo dzisiaj chciałem go przejrzeć ale roiło się tam od karaluchów. Czy znajdzie się serwis z okolicy który by je usunął?

Osy w piwnicy

Płock, Polskiego Czerwonego Krzyża
Dzień dobry. Prozsę o polecenie fachowców którzy po pierwsze usunęli by wszystkie owady, ponieważ z tego pomieszczenia korzystamy codziennie a to nam bardzo utrudnia. Po drugie należałoby cały dolny poziom zabezpieczyć w celu ochrony przed ich nawrotem. Większość słodkich przetworów przygotowujemy na dole i musi je do tego bardzo ciągnąć.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502