Dezynsekcja Piaseczno

Polecani przez serwis Naprawek.pl zweryfikowani eksperci pomogą Ci w momencie, kiedy potrzebna będzie Ci profesjonalna dezynsekcja. Znajdziesz tutaj wyłącznie zweryfikowane firmy z Piaseczna, które są wysoko oceniane przez szerokie grono klientów przede wszystkim za solidność, krótki czas oczekiwania oraz zwalczanie niepożądanych owadów na najwyższym poziomie oraz za przystępne ceny.

Zakres usług
ZAKŁAD DDD PATRON
4.8
Liczba opinii: 96
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Usunięcie pluskiew zleciłem tej firmie od dezynfekcji i panowie swoje zadanie wykonali jak należy. Z ręką na sercu muszę stwierdzić, że nie miałem do czego się przyczepić. Wszystko przebiegło szybko, sprawnie i do tego w miłej atmosferze. Polecam serdecznie przede wszystkim za profesjonalizm i przystępny cennik usług, który na pewno spodoba się każdemu."
DDD Protect
4.8
Liczba opinii: 60
Sprawdź szczegóły

DDD Protect

Dezynsekcja Piaseczno
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Likwidacją owadów w jednym z magazynów zajmowali się dla mnie ci panowie od dezynsekcji, którzy okazali się solidnymi i rzetelnymi fachowcami, którzy do zadania podeszli bardzo odpowiedzialnie. Wszystko ze mną konsultowali, a pracę wykonali profesjonalnie i estetycznie. Numer telefonu pozostawiam i polecam za fachowość i determinację."
Paweł Sorokosz Usługi kominiarskie i gazowe
4.7
Liczba opinii: 14
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Szukasz kompetentnego specjalisty, który założy instalację gazową w twoim domu? A może szukasz fachowca, który taką instalację naprawi i doprowadzi do porządku? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś. Firma Paweł Sorokosz z powodzeniem zajmuje się tego typu
Usługi Dezynsekcji i Dezynfekcji Revival Krzysztof Wojciechowski
5
Liczba opinii: 24
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Usługi dezynsekcji zleciłem tym specjalistom od DDD i panowie nie zawiedli moich oczekiwań. Mieli pozbyć się pluskiew z mojego mieszkania i zadanie wykonali w 100%. Nie miałem powodów, by doczepić się do czegokolwiek. Wszystko przebiegło w miłej atmosferze, do tego panowie byli kulturalni i mili oraz mieli poczucie humoru. Polecam z ręką na sercu."
PUH RADOSŁAW REK
4.8
Liczba opinii: 92
Sprawdź szczegóły

PUH RADOSŁAW REK

Dezynsekcja Piaseczno
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Panowie specjaliści z dezynsekcją poradzili sobie bardzo dobrze, ponadto zapewnili mi pełną dyskrecję i anonimowość podczas wykonywania usługi. Mieli ze sobą nowoczesny sprzęt do zwalczania insektów, do tego zastosowali sprawdzone i bezpieczne metody, które okazały się w 100% skuteczne. Poleciłem ich już swoim znajomym i rodzinie, a telefon zapisałem."
Opinia o fachowcu:
"Odkomarzanie zleciłem tej firmie i bardzo miło wspominam wizytę tych panów. W mieszkaniu pojawili się jeszcze tego samego dnia od wezwania, a odkomarzanie nie zajęło im wiele czasu - byłem w szoku widząc, z jaką precyzją panowie podeszli do zadania i jak wszystko mieli zaplanowane. Nie pozostaje mi nic innego, jak polecać ich kompleksowe i niedrogie usługi znajomym i rodzinie."
Wybrane zlecenia

Dezynsekcja w piwnicy

Piaseczno, Jana Kazimierza
Witam państwa serdecznie. Pisze w imieniu mieszkancow bloku. W pomieszczeniach pog budynkiem zauwazylismy karaluchy. Pojawiły się nagle i nie mamy pomysłu dlaczego. Możliwe że ktoryś z lokatorów zaniedbał komórkę lokatorską i szkodniki przyszły do śmieci. Boimy sie ze insekty w koncu dotrą do mieszkań. Prosimy o pomoc.

Wytępienie owadó w pobliżu w boloku

Piaseczno, Kosodrzewiny
Jestem zainteresowana usługą profesjonalnego odpluskwiania. Jakiś czas temu zauważyłam w mieszkaniu te szkodniki. Nie wiem skąd mogły się wziąc możliwe że przyszły od sąsiadów. Ile kosztuje usługa dezynsekcji trzech pomieszczeń? Jaka jest skutecznośc tych działań?

Likwidacja szerszeni w mieszkaniu

Piaseczno, Dworska
Pisze do was poniewaz w domu zostala moja kilkunastoletnia córka i skarży się, że w mieszkaniu lata ten owad. Sąsiad, ktorego poprosiłam o pomoc oznajmił, że piętro niżej znajduje się gniazdo. Chciałabym zamówić usługę profesjonalnego i bezpiecznego usuwania gniazda tych insektów. Czy mogę liczyc na pomoc w waszej firmie? Ile kosztuje taka usługa?

Działania owadobójcze przeciw karczanom

Albatrosów, Piaseczno
Dobry wieczór. Pisze do państwa z zapytaniem o metody i środki jakich używacie do zwalczania szkodliwych owadów. W piwnicy mojego domu jakiś czas temu pojawiły się te insekty. Ile kosztuje skuteczna dezynsekcja? Jakie są terminy?

Zwalczenie insektów w samochodzie

Astrów, Piaseczno
Drodzy państwo. Kontaktuję się w sprawie odpluskwiania w samochodzie. Pojazd dośc długo stał na parkingu ponieważ zostawiłem tam auto kiedy miałem wyjechać. W środku przez pomyłkę zostawiłem pudełlko z resztkami jedzenia i spowodowało to nalot tych insektów. Bardzo prosze o usługę dezynsekcji w środku auta. Ile wyniesie mnie taka usługa?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502