Dezynsekcja Pabianice

ZAKŁAD DDD PATRON
4.8
Liczba opinii: 96
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Moja współpraca z tą firmą była niezwykle owocna. Odpluskwianie przebiegło błyskawicznie, do tego skutecznie i bezpiecznie, ponadto mogłem liczyć na fachowe doradztwo oraz wybór najlepszych sposobów pozwalających w przyszłości pozbyć się tego rodzaju szkodników. Zaskoczyła mnie również atrakcyjna cena, która w żaden sposób nie uszczupliła mojego budżetu."
Insectum Jacek Brzuska
4.9
Liczba opinii: 31
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Usługę dezynsekcji powierzyłem tej firmie DDD. Jak się później okazało, panowie na wskazane przeze mnie miejsce przybyli jeszcze tego samego dnia, szybko uporali się z problemem, a cena za wykonaną pracę w żaden sposób nie uszczupliła mojego budżetu. Dziękuję i polecam serdecznie każdemu z podobnym problemem. Telefon oczywiście pozostawiam i jeśli tylko będzie taka potrzeba, na pewno po niego sięgnę."
Zakład Specjalistyczny Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 219
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Nie wiedziałem, w jaki sposób pozbyć się uciążliwych komarów, dlatego usługę odkomarzania postanowiłem zlecić tej firmie DDD. Panowie na miejsce przybyli punktualnie, dokładnie je zabezpieczyli, a następnie zabrali się do pracy, która przebiegła dość sprawnie. Chociaż cena mogła być nieco niższa, to generalnie jestem zadowolony z wykonanej pracy. Gorąco polecam."
Piomar
4.8
Liczba opinii: 18
Sprawdź szczegóły

Piomar

Dezynsekcja Pabianice
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Zwalczanie pluskiew domowych zleciłem tym specjalistom i muszę przyznać, że z zadania wywiązali się idealnie. Nie miałem do czego się przyczepić, chociaż jestem osobą wymagającą. Polecam za jakość i atrakcyjne ceny. Numer telefonu oczywiście pozostawiam, a fachowców poleciłem już znajomym. Z pewnością warto zaufać takim profesjonalistom z wieloletnim doświadczeniem w branży."
PUH RADOSŁAW REK
4.8
Liczba opinii: 92
Sprawdź szczegóły

PUH RADOSŁAW REK

Dezynsekcja Pabianice
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Dezynsekcja w wykonaniu tych specjalistów wcale nie była taka straszna. Panowie usługę wykonali w oparciu o profesjonalne produkty, które są bezpieczne dla ludzi oraz dla zwierząt domowych. Zastosowana metoda przyniosła oczekiwane efekty, a ja mogę spokojnie spać, bez niepotrzebnego stresu. Polecam z pełną odpowiedzialnością za fachowość i uczciwość."
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502