Dezynsekcja Opole

Niezawodnych i odpowiedzialnych wykonawców o bogatej wiedzy i cenach na każdą kieszeń od ręki znajdziesz w serwisie Naprawek.pl, gdzie wysokiej jakości usługi dezynsekcyjne oferują profesjonalni fachowcy, którzy doskonale wykonują swoją pracę. To bezbłędni, uczciwi i odpowiedzialni eksperci od zwalczania owadów z dobrymi opiniami, którzy oferują swoje usługi na terenie miasta Opole.

Zakres usług
Zakład Specjalistyczny Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 219
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Zwalczanie pluskiew z trudno dostępnych miejsc w moim mieszkaniu powierzyłem tym specjalistom i zostałem pozytywnie zaskoczony efektem. Praca nie zajęła im dużo czasu, a na efekty również nie musiałem długo czekać. Polecam za jakość, fachowe podejście do sprawy, przystępne ceny i profesjonalną obsługę."
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Kiedy w mieszkaniu pojawiły się pluskwy, likwidację owadów postanowiłem zlecić tej firmie od dezynsekcji. Panowie na miejscu zjawili się jeszcze tego samego dnia, ekspresowo radząc sobie z problemem. Polecam serdecznie za skuteczność i przystępne ceny."
Wybrane zlecenia

Opole
Dzień dobry, Zauważyłam w domu mojej babci karaluchy. Dom jest dwupiętrowy, ma około 150 metrów kwadratowych. Jaka byłaby cena skorzystania z dezysenkcji?

Pozbycie się szerszeni w bloku

Opole
Na 5 piętrze w bloku, w rogu okna, od zewnątrz buduje się gniazgo szerszeni. Dopóki jest małe chciałnym prosić o pomoc w jego usunięciu. W naszym bloku jest dużo rodzin z małymi dziećmi i obawiamy się o ich zdrowie.

Karaluchy-odrobaczanie domu

Opole, Szczepanowice
Kupiliśmy z męże dom do remontu. Widzieliśmy, że są tam karaluchy, z którymi poprzedni właściciele nie potrafili sobie poradzić. Dom będzie wolny za około dwa tygodnie i w tym czasie chcemy znaleźć firmę, która usunie nam je.

Usunięcie pcheł w bloku

Opole, Śródmieście
Nasi mieszańcy mają ogromny problem z pchłami w bloku. Jedna dezynsekcja nie pomogła. Zaczęło się od mieszkania, w którym jakaś pani trzymała mult zapchlonych psów. Przeszło to już na kilka innych zwierząt pozostałych mieszkańców. Nie możemy pozwolić im się dalej rozbiec. Jaka będzie cena za usługi?

Odpluskwianie- likwidacja pluskiew w ieszkaniu

Półwieś, Nizinna, Opole
Od kilku dni strasznie swędziała mne skóra jakby coś mnie w nocy podgryzło. Z ciekawości rozprułam kanapę i moim oczom ukazały się małe brązowe robaczki. To są pluskwy! Muszę jak najszybciej się ich pozbyć z mieszkania jak i kanapy. Będę miała niedługo gości więc zależy mi na czasie i jak najszybszej pomocy. Pomocy! Cena nie gra roli muszę chronić swoje zdrowie.

Ile kosztuje likwidacja os z ogrodu?

Nowa Wieś Królewska, Jagiellonów
Na starej jabłonce w moim ogródku działkowy osy zrobiły gniazdo. Została dziś pokąszona przez nie. Nie zauważyłam ich jak przycinałam drzewko. Potrzebuje pomocy w ich usunięciu z mojej działki. Nie chce by ktoś jeszcze ucierpiał.

Usunięcie owadów w okolicy

Opole, Grudzice, Okrana
Jestem właścicielką niewielkiego domku na wsi. Ostatnio zauważyłam, że w środku pojawia się coraz więcej owadów. Początkowo myślałam, że to poprzez otwarte okna insekty dostają się do wewnątrz, ale niestety, problem chyba jest poważniejszy. Obawiam się, że mam gniazdo w domu. Osobiście żadnego nie znalazłam, ale chciałabym, żeby sprawdził to fachowiec.

Działanie owadobójcze na mrówki w mieszkaniu

Opole, Zakrzów, Ptasia
Posiadam mieszkanie na parterze z ogródkiem. Dziś zauważyłem, że mrówki dostały mi się do domu. Pilnie poszukuje firmy, która zlikwiduje je jakimiś srodkami owadobójczymi. Możemy z rodziną wynieść się na kilka dni do znajomych, na czas działania środków.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502