Dezynsekcja Olsztyn

Dezynsekcja czyli zwalczanie szkodliwych insektów to zadanie dla wykwalifikowanych i sprawdzonych wykonawców. Wysokie umiejętności, odpowiednie kwalifikacje i bogata praktyka zawodowa to jedne z najmocniejszych stron prezentowanych tutaj fachowców z Olsztyna. Ci godni polecenia wykonawcy dzięki stosowanym nowoczesnym metodom i środkom błyskawicznie wyeliminują insekty w atrakcyjnej cenie.

Zakres usług
Olpest Serwis Piotr Sztachelski
4.8
Liczba opinii: 16
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Usuwanie gniazda os zleciłem tej firmie DDD i efekty ich pracy podziwiam do dziś. Z natrętnymi osami panowie specjaliści uporali się bardzo szybko, a rachunek okazał się znacznie niższy niż początkowo myśleliśmy. Polecamy ich serdecznie, a numer telefonu oczywiście pozostawiamy na przyszłość, chociaż mamy nadzieję, że nie będzie już więcej potrzebny."
Wybrane zlecenia

Pilnie potrzebuje wykonać likwidację owadów

Olsztyn, Stary Rynek
Na szybko poszukuję firmę, która mogłaby się zająć usunięciem robaków z mojego pokoju. Dowiedziałam się, że sąsiadka miała jakieś robaki, które przeszły do mojego mieszkania. Jestem przerażona. Spółdzielnia nic z tym nie chce robić, a po mnie w nocy chodzą owady. Proszę bardzo państwa o pomoc. Koszty nie grają roli.

W okolicy mojego domu są insekty

Olsztyn, 1 Maja
Witam. W pobliżu mojej działki, na której stoi budynek mieszkalny pojawiły się różne robale. Chciałabym, abyście zajeli się skutecznie tymi owadami, ale raz dobrze je zniszczyć. Czy jest w ogóle taka szansa, że to będzie jednorazowy zabieg? Czekam na kontakt.

W bloku chcialabym ochronić się przed komarami

Brzeziny, Okólna
Witam. Chciałabym wiedzieć czy posiadacie może preparaty na skutecznie usuwanie latających owadów? Od kilku dni mam oblężenie na balkonie różnych owadów. Nie mogę już nawet otworzyć swobodnie okna bo ciągle mi coś wlatuje do mieszkania.

Chce zwalczyć w ogrodzie szerszenie

Gutkowo, Olsztyn
Witam serdecznie. Poszukuje z z mojej okolicy firmy, która mogłaby się zająć usunięciem latających robaków, które występują na mojej działce. Oczywiście interesuje mnie cena za wykonanie takiej usługi. Czy długi trzeba czekać na wykonanie usługi w waszej firmie?

Usunięcie pluskwy

Olsztyn, Tuwima
Dobry wieczór. Chciałbym się dowiedzieć ile może mnie wynieść wydatek za pozbycie się owadów. Chodzi o mi o odpluskwianie mojego całego budynku gospodarczego. Ostatnio zauważyłem, że gdy przynoszę jajka od kur to później mam pogryzione całe ciało. Jestem załamany i chce to szybko załatwić. Jak wygląda u Państwa sytuacja z dostępnością terminów w tym tygodniu?

W poblizu mojego gospodarstwa mam szczerszenie do usunięcia

Olsztyn, SIelska, Dajtki
W okolicy mojego domu pojawiły się dziwne owady latające. Są podobne do os, ale to chyba coś innego. Chciałabym jak najszybciej pozbyć się tych dziwnych owadów. Proszę o informację zwrotną jakie macie terminy na ten tydzień? Czy można gdzieś na stronie internetowej zobaczyć cenniki za takie usługi?

Ile kosztuje pozbycie się z mieszkania pcheł?

Szpakowa, Gutkowo
Chciałabym na początek dowiedzieć się jaka jest cena za wytępienie szkodliwych owadów z pomieszczenia mieszkalnego? Chodzi o kawalerkę, która ma 30 metrów kwadratowych. Bardzo zależy mi na szybkiej usłudze.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502