Dezynsekcja Mikołów

Ratapest Dawid Podbioł
4.8
Liczba opinii: 124
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Jestem pod wrażeniem ekspresowej realizacji usługi usuwania gniazda os z terenu mojej posesji. Panowie okazali się godnymi polecenia specjalistami, do zadania podeszli odpowiedzialnie, a za bardzo dobrze wykonaną pracę wzięli niewielkie pieniądze. Dziękuję i szczerze polecam każdemu."
Stop-insekt Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja Adam Czech
4.8
Liczba opinii: 192
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Komary nie dawały nam spokoju za każdym razem, kiedy znajdowaliśmy się w ogrodzie. W końcu po wielu nieudanych próbach pozbycia się owadów namówiłam męża, by zadzwonił do tego specjalisty i zlecił mu odkomarzanie. Ten pan od razu wiedział, jakiej metody użyć, by szybko i skutecznie pozbyć się problemu. Polecamy!!!"
Rafał Szram Silesia-Pest
4.8
Liczba opinii: 146
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Jestem zadowolony z pracy, jaką wykonał dla mnie ten specjalista od dezynsekcji. Chodziło o pozbycie się mrówek z mojego mieszkania oraz usunięcie pluskiew. Pan doskonale poradził sobie z zadaniem, szybko i skutecznie rozwiązując problem. Na uwagę zasługuje również atrakcyjny cennik usług, który nie uszczuplił mojego domowego budżetu. Polecam, a kontakt do pana zachowuję na wszelki wpadek. Poleciłem go również znajomym, którzy mieli problem z prusakami."
Zakład Specjalistyczny Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 219
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Pluskwa domowa to niewielkich rozmiarów owad, który może wprowadzić sporo zamieszania, a usuwanie pluskiew do łatwych zadań nie należy. Kiedy w domu pojawili się nieproszeni goście, jedyną deską ratunku okazał się ten zakład DDD. Panowie jeszcze tego samego dnia zareagowali na zgłoszenie i przystąpili do pracy, która łatwa nie była. Z zadaniem poradzili sobie jednak doskonale. Polecam."
Stanisław Górecki PHU Prosta
4.9
Liczba opinii: 72
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Firma ta poradziła sobie bardzo dobrze z odrobaczaniem mojego mieszkania. Po przeprowadzeniu usługi problem zniknął, a ja nie muszę martwić się już o nieproszonych gości. Cena również ok. Polecam i na pewno jeszcze nie raz zobaczę się z tym panem, jeśli tylko będzie taka potrzeba, choć mam nadzieję, że nic złego się już nie wydarzy."
Likwidacja szkodników, które zadomowiły się w domu lub innym pomieszczeniu nie należy do prostych czynności. Bez odpowiednich kwalifikacji nie jesteś w stanie dobrać odpowiedniej metody, która przyniesie pożądane efekty. Zaoszczędź sporą
Jeśli od dłuższego czasu Twoje próby zwalczenia szkodników nie przynoszą oczekiwanych efektów, jeszcze dzisiaj skontaktuj się ze specjalistami z zakładu „Inserat”. Jesteśmy pewni, że spełnimy Twoje wszystkie oczekiwania. Nie brakuje nam
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502