Dezynsekcja Legionowo

Usługi Dezynsekcji i Dezynfekcji Revival Krzysztof Wojciechowski
5
Liczba opinii: 24
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Zwalczanie pluskiew kosztowało mnie wiele czasu i pieniędzy, a ostatecznie i tak nie przyniosło oczekiwanych efektów. W końcu postanowiłem wezwać na pomoc specjalistę od DDD, który z zadaniem poradził sobie doskonale. W pełni zasługuje na rekomendację. Telefon oczywiście znalazł się na liście moich kontaktów, a za wykonaną pracę serdecznie mu dziękuję."
PUH RADOSŁAW REK
4.8
Liczba opinii: 92
Sprawdź szczegóły

PUH RADOSŁAW REK

Dezynsekcja Legionowo
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Likwidacją owadów zajmowali się dla mnie ci specjaliści z zakładu dezynsekcyjnego i choć początkowo miałem pewne obawy (po wcześniejszych przejściach z "fachowcami"), to okazały się one zupełnie niepotrzebne. Panowie z ogromnym zaangażowaniem podeszli do problemu, który rozwiązali szybko i skutecznie. Obawiałem się trochę o cenę, jednak ta również okazała się przystępna. Polecam!!!"
Opinia o fachowcu:
"Jeśli poszukujesz profesjonalistów, którzy szybko i skutecznie przeprowadzą dezynsekcję, z ręką na sercu polecam tych panów. Niedawno zajmowali się eliminację pluskiew w moim domu i jestem zachwycony ich pracą. Wszystko wykonali perfekcyjnie, a problem do tej pory nie powrócił. Polecam."
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502