Dezynsekcja Kutno

Piomar
4.8
Liczba opinii: 18
Sprawdź szczegóły

Piomar

Dezynsekcja Kutno
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Usługę dezynsekcji w mieszkaniu, w moim przypadku tępienia szkodliwych owadów pasożytniczych, powierzyłem tej firmie deratyzacyjnej. Panowie okazali się godnymi polecenia specjalistami, którzy do zadania podeszli odpowiedzialnie i odpowiednio przygotowani. Wszystko przebiegło ekspresowo i niezwykle sprawnie, do tego w bardzo miłej atmosferze. Polecam serdecznie za fachowe podejście oraz wysoką skuteczność."
PUH RADOSŁAW REK
4.8
Liczba opinii: 92
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Dezynsekcja była koniecznością, kiedy pluskwy zaczęły namnażać się w zastraszająco szybkim tempie, a do tego pojawiły się jeszcze prusaki. Wezwani na pomoc panowie w domu pojawili się jeszcze tego samego dnia, od razu przystępując do pracy. Zadanie wykonali solidnie i sumiennie, natomiast zaskoczeniem była dla mnie cenią, która jak na tak dobrze wykonaną pracę była naprawdę niska."
Szkodniki to poważny i również denerwujący problem. Nie musimy jednak walczyć z nimi sami – są firmy, które doskonale orientują się w temacie dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji i mogą skutecznie nas przed nimi obronić. Jeśli jesteś
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502