Dezynsekcja Konin

Skoczylas Karol PUH Termit
4.8
Liczba opinii: 26
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Ostatnie dni spędziłem w szpitalu, a po powrocie do domu wraz ze mną przybyły pluskwy, które bardzo szybko zaczęły się namnażać. Nie mając pojęcia o walce z insektami, postanowiłem skorzystać z pomocy tego specjalisty, którego wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. Odpluskwianie wykonał solidnie i dokładnie, czego efektem jest czyste mieszkanie. Szczerze polecam, a kontakt pozostawiam!"
Limit Paweł Kwiatkowski
4.8
Liczba opinii: 86
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Likwidacja owadów w wykonaniu tej firm przebiegła profesjonalnie i fachowo. Dzięki innowacyjnej metodzie panowie szybko i skutecznie uporali się z uciążliwym problemem insektów na terenie mojej posesji. Do pracy wykorzystali specjalistyczne środki chemiczne oraz sprzęt, a zastosowana metoda była bezpieczna dla ludzi i zwierząt. Polecam za profesjonalizm i podejście do klienta."
Pest Patrol Marcin Żychliński
4.9
Liczba opinii: 29
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Komary w ogrodzie to poważny problem, z którym przyszło mi się zmierzyć. Niestety sam nie poradziłem sobie z intruzami, dlatego ostatecznie odkomarzanie postanowiłem powierzyć osobie z doświadczeniem. Wybrałem tego pana i okazało się, że wybór był słuszny."
Usługi Zwalczania Szkodników i Dezynfekcji Jakub Szwed
4.8
Liczba opinii: 38
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Zwalczanie pluskiew zleciłem tej firmie DDD i jestem pozytywnie zaskoczony jakością oraz efektami pracy tych panów. Do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, a cena usługi w żaden sposób nie uszczupliła mojego domowego budżetu. Polecam za profesjonalizm, a numer telefonu oczywiście zapisuję."
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502